Ξενώνας σκύλων


bulldy

Well-Known Member
10 Νοεμβρίου 2006
67
0
Παιδιά ξέρετε κάποιο καλό ξενώνα για σκυλούς στην Θεσσαλονίκη;
 


gwgw

Well-Known Member
εγω εχω ακουσει τα καλυτερα για εναν ξενωνα..
πηγαινουν γνωστοι μου τα σκυλια τους και ειναι κατενθουσιασμενοι..

εχει κανει ο τυπος μια τεραστια εκταση, το καθε ζωο εχει για σπιτι ενα μεγαλο σπιτακι, με κλιματισμο :shock: , επιλογη τροφης για οσο καιρο θα ειναι εκει και αλλα πολλα..και απο χρηματα ειναι παρα πολυ λογικη η τιμη...

θα μαθω περισσοτερα και θα σου πω.
 








ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Δεν επιτρέπεται, αλλά μπορείς να τα στείλεις με pm στους ενδιαφερόμενους. :wink:

Και κάτι άλλο….
Αν γνωρίζει κανείς κάποια καλή πανσιόν φιλοξενίας κατοικίδιων στην Αττική, θα ήμουν υπόχρεη εάν μου έστελνε με προσωπικό μήνυμα διεύθυνση και τηλεφωνά.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :mrgreen:
 


gwgw

Well-Known Member
εγινεεεεεεεεεε

pm εσταλει, οποιος επισης θελει να μαθει τηλ και διευθυνσεις ας μου πει να του τα στειλω... :D :D :D

στο φυλαδιο του λεει τα εξης..

Ιδανικες συνθηκες διαβιωσης με ειδικη ατομικη διατροφη, απολυτη ασφαλεια, ατομικη θερμανση τους χειμερινους μηνες χωρις επιβαρυνση, τακτικη κτηνιατρικη παρακολουθηση, παραλαβη και παραδοση στο σπιτι.
Διαθετουμε Νομαρχιακη Αδεια Λειτουργιας
Δεκτα ΜΟΝΟ εμβολιασμενα ζωα.

απο τους γνωστους μου που εχουν παει τα ζωα τους, εχουν μεινει απολυτα ικανοποιημενοι, ειναι μια τεραστια εκταση, το καθε ζωακι εχει σπιτακι με αυλη παρακαλω και ειδικα αυλακια, με νερο και για να πινει αλλα και για να καθαριζονται τυχον ακαθαρσιες, τα βγαζουν βολτα δυο φορες την ημερα .οσο για τη τροφη, εχουν μαγειρεια (εαν τα σκυλια τρωνε μαγειρεμενο) που ειναι καλυτερα και απο ανθρωπινα, εαν ομως ταιζει με κροκετα, αυτο θα συνεχιστει και εκει.. αυτα μου εχουν πει οι γνωστοι μου..και απο χρηματα δεν ειναι καθολου ακριβος
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.834
5.073
patra
grdane.blogspot.com
αν χρειάζεστε ακόμα πληροφορίες για φιλοξενία στην θεσσαλονίκη, γνωρίζω αρκετά. πρν ερθω πάτρα (τα τελευταία 3 χρόνια..) ήμουν θεσσαλονίκη για μια 20ετία. το πιο εξελιγμένο κτηνιατρικό κέντρο βαλκανίων με χώρους φιλοξενίας και 24 προσωπικό δεν ακούγεται καλό?
 






GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.834
5.073
patra
grdane.blogspot.com
οχι πυλαία αυτός είναι απαράδεκτοσ..... (sorry αυτή είναι η γνώμη μου..)
στρίβοντας από περιμετρική προς θέρμη.... συνεχίζεις ευθεία σε στρατόπεδο...εκεί δίπλα είναι....
 


gwgw

Well-Known Member
GRDANE said:
οχι πυλαία αυτός είναι απαράδεκτοσ..... (sorry αυτή είναι η γνώμη μου..)
στρίβοντας από περιμετρική προς θέρμη.... συνεχίζεις ευθεία σε στρατόπεδο...εκεί δίπλα είναι....
οκ, καταλαβα...

παντως εγω δεν εχω εμπειρια απο αυτον που λες..ουτε εχει παει καποιος γνωστος μου
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.834
5.073
patra
grdane.blogspot.com
δεν είναι ένας, κλινική είναι με 3-4 κτηνιάτρους, 24ωρη ιατρικη παρακολούθηση, χενώνας, εκπαιδευτήριο, πετ σοπ κλπ...
έχω ιδία πείρα και τις καλύτερες των εντυπώσεων.....
έχει ακόμα πρόγραμμα συνδρομής... ετήσιο, εξάμηνο με πακέτο δωρεάν εμβολίων, και δύο εξαμηνιαίες πλήρης εξετάσεις του σκύλου.... ( όλα αυτά ισχύαν βέβαια τρία χρόνια πριν που έμενα θεσσαλονίκη)
μοιάζει να κάνω διαφήμιση αλλά όταν κάποιος είναι ευχαριστημένος από κάποια υπηρεσία καλό είναι να την μοιράζεται με άλλους 'ετσι ώστε περισσότεροι τετράποδοι φίλοι να περνούν καλύτερα... :)
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Η δημοσίευση μεταφέρθηκε σε σχετικό παλαιότερο θεμα.

natalia said:
Λόγω ενός γάμου που έχω τον Ιούλιο στην κοζάνη, θα πρέπει να αφήσω δυστυχώς τη μικρή μου σε κάποιο ξενοδοχείο γιατί δεν έχω που αλλού να την πάω. :(
Έχετε κάποιο να μου προτείνετε?
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Αν ξέρετε καλό ξενώνα στην αθήνα παρακαλώ πολύ στείλτε μου pm. Επίσης όποιος έχει κακή εμπειρία -όπως η ROTTIE-π.χ. ας μου στείλουν επισης αν μπορούν pm να ξέρω να τον αποφύγω :). Το ριτάκι μου εννοείται πως θα το πάροθμε μαζί αλλα τη χρύσα (γατούλα) τη φοβάμαι να την πάρω σε ξενοδοχείο μη χαθεί :( . Ματώνει η καρδιά μου να την αφήσω σε πανσιόν βεβαια αλλα δε βλέπω αλλη λύση..
 




xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Αχ παιδια πειτε καμια καλη προταση πλζ γιατι με βλέπω με το γατι στην παραλία!! :p :lol: