Ξηρά τροφή για μαλτεζακι τριών μηνών


GeorgeGkori

Active Member
31 Ιανουαρίου 2023
28
56
43
Καλησπέρα όπως έγραψα και στο εμείς και τα σκυλιά μας αποκτήσαμε πρόσφατα την Σουγκαρ IMG_20230227_180635.jpgενα μαλτεζακι τριών μηνών
Επειδήετρογε Ρόγιαλ κανιν το συνεχισα ψάχνοντας παράλληλα για κάτι πολύ πιο ποιοτικό τελικά έχω καταλήξει να ξεκινήσω την pooch & mutt για κουτάβια 1677610585889.png .
Φαίνεται να έχει πολύ προσεγμένα συστατικά !
Από την εμπειρία σας είπα έχει κάποια σούπερ πρεμιουμ που να ταιριάζει και να ικανοποιεί πιο καλά τα μαλτεζακια ;
Είμαστε αρχάριοι σκυλογονεις δεν με νοιάζει το κόστος της τροφής απλά όσο διαβάζω τόσο ίδιες μου φαίνονται !
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και αναμένω τα φώτα σας
 
Last edited:
  • Love
Reactions: spyv and Mava




Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Καλησπέρα όπως έγραψα και στο εμείς και τα σκυλιά μας αποκτήσαμε πρόσφατα την Σουγκαρ View attachment 76802ενα μαλτεζακι τριών μηνών
Επειδήετρογε Ρόγιαλ κανιν το συνεχισα ψάχνοντας παράλληλα για κάτι πολύ πιο ποιοτικό τελικά έχω καταλήξει να ξεκινήσω την pooch & mutt για κουτάβια View attachment 76803 .
Φαίνεται να έχει πολύ προσεγμένα συστατικά !
Από την εμπειρία σας είπα έχει κάποια σούπερ πρεμιουμ που να ταιριάζει και να ικανοποιεί πιο καλά τα μαλτεζακια ;
Είμαστε αρχάριοι σκυλογονεις δεν με νοιάζει το κόστος της τροφής απλά όσο διαβάζω τόσο ίδιες μου φαίνονται !
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και αναμένω τα φώτα σας
Εμείς μετά από αλλαγές κατέληξα σε αυτήν την εταιρεία ..είμαστε στα καλυτερα μας!κ το δέρμα και τα κακακια του και του αρέσει! Να ξέρετε μπορείτε κ στεγνή να την δίνεται κ λίγο βρεγμένη με ζεστό νεράκι.στην Αγγλία είναι μια πολύ ανερχομενη μάρκα στην ελλαδα ήρθε προσφατα.ευχομαι να κάτσει καλά κ στο δικό σας σκυλάκι
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
530
289
25
instagram.com
Εμείς μετά από αλλαγές κατέληξα σε αυτήν την εταιρεία ..είμαστε στα καλυτερα μας!κ το δέρμα και τα κακακια του και του αρέσει! Να ξέρετε μπορείτε κ στεγνή να την δίνεται κ λίγο βρεγμένη με ζεστό νεράκι.στην Αγγλία είναι μια πολύ ανερχομενη μάρκα στην ελλαδα ήρθε προσφατα.ευχομαι να κάτσει καλά κ στο δικό σας σκυλάκι
Ζεστό νερό γιατί;
 


















GeorgeGkori

Active Member
31 Ιανουαρίου 2023
28
56
43
IMG_20230309_215039.jpgupdate φωτό από την Σουγκαρ ζυγιστικε και έχει πάρει 500γρ σε 16 μέρες ΧΑ ΧΑ 3,5 μηνών 2.100γρ

Μια ακόμα ερώτηση έχετε να προτείνετε κάποιο safe τύπου "κόκκαλο" που να είναι για κουτάβια του μεγέθους της για να μασάει να παίρνει και κανένα συστατικό από αυτό ; Ξέρω ότι δεν υπάρχουν χαζές ερωτήσεις αλλά.. κάπως έτσι νιώθω ΧΑ ΧΑ
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
530
289
25
instagram.com
View attachment 76874update φωτό από την Σουγκαρ ζυγιστικε και έχει πάρει 500γρ σε 16 μέρες ΧΑ ΧΑ 3,5 μηνών 2.100γρ

Μια ακόμα ερώτηση έχετε να προτείνετε κάποιο safe τύπου "κόκκαλο" που να είναι για κουτάβια του μεγέθους της για να μασάει να παίρνει και κανένα συστατικό από αυτό ; Ξέρω ότι δεν υπάρχουν χαζές ερωτήσεις αλλά.. κάπως έτσι νιώθω ΧΑ ΧΑ
ΓΛΥΚΑΑΑΑΑ

Λοιπόν κοίτα,χωρίς κάτι θρεπτικό αλλά μα έχει να χαζομερα μπορείς να πάρεις tastybone,έχει διάφορες γεύσεις. Ο δικός μου όποτε τον τρώνε τα δόντια του τα ξεσκίζει.
Σήμερα πήραμε νέο σχοινί,αρκετά ενδιαφέρον και στιβαρό,αν σε ενδιαφέρει θα βάλω λινκ.
Έχουμε της κονγκ πάλι ένα παιχνιδάκι με ρογμες για τα ούλα.(το βαριέται ο δικός μου,σπάνια παίζει με αυτό).
Κάτι με θρεπτικά συστατικά,τώρα κάνα καπνιστό κόκαλο από το πετσοπ(αλλά ξέρω μετά τους 4 μήνες αυτά).
Βέβαια είστε και κοντά πλέον.
Επίσης θρεπτικό είναι το τυρί Ιμαλαιων yak έχει και ωραία επίπεδα πρωτεϊνης για "λιχουδια".
 
  • Like
Reactions: GeorgeGkori


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf