ΟΚΑ στην Μενεγάκη 22/3/13




k4ileb

Well-Known Member
25 Ιανουαρίου 2013
288
1
ΑΘΗΝΑ
Μου αρεσε παρα πολυ που ο προεδρος τονιζε και επαναλαμβανε συνεχεια πραγματα που πρεπει να ακουστουν οπως πχ "ολα τα σκυλια ειναι μεσα στο σπιτι" "τα σκυλια ειναι οπως τα μαθεις" "πρεπει να κοινονικοποιηθουν απο μικρα" κτλ

φυσικα θα μπορουσαν να υποθουν πολλα παραπανω για την σωστη ενημερωση του κοσμου αλλα εφοσον ηταν η πρωτη σωστη παρουσιαση χαλαλι.
 




Kimon

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2012
284
0
Πολύ καλό να ακουστούν 5 σωστά πράγματα σε ένα μέσο που το παρακολουθεί καλώς ή κακώς αρκετός κόσμος.

Θα ήθελα όμως να ακουστεί έστω και μία φορά, έστω και με διπλωματικό τρόπο: "Όχι αγορά από pet-shop, όχι από ανεύθυνη γέννα ιδιώτη". Δεν έγινε σκόπιμα ή από αμέλεια;
 


ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
ε ειπε ο ανθρωπος σε μια φαση οτι τα σκυλια αυτα ειναι εκτροφεων ,, οι εκτροφεις τα σκυλια τα εχουν μαζι τους τα εχουν στο σπιτι τους δεν τα εχουν σε κλουβια,,, ,, ομως ολα ησυχα σαν κοιμισμενα ηταν,,,, ε ρε και ναχα τη δικια μου εκει μεσα,, θαχε κατεβασει μεχρι και τους προβολεις κατω,,, θα τοκανε πουτ@ν@ το στουντιο ==))
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
και η δικια μου που την εχω σπιτι και δεν εχω καν κλουβι εκει μεσα θα εριχνε απιστευτους υπνους!!
 


Pintsie

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2011
1.233
23
Ανθούσα
τελικά είναι γκόλντεν αυτό που έλεγα!
Φανταστείτε τι είδους "γκόλντεν" βλέπω στις βόλτες μας τόσα χρόνια που δεν ήξερα ότι τα γκόλντεν είναι έτσι... χμ..
μ'άρεσε αυτό που είπε κάπως αυστηρά, ότι δεν είναι καλλιστεία, αλλά έκθεση μορφολογίας!
:)
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
ήτανε γενικά αυστηρός ο πρόεδρος με το ελενάκι... :p

πάντως γενικά στο plato επικρατεί η απόλυτη ηρεμία ο δικός μου
είχε λίγο αναστατωθεί με την κάμερα γερανό
αλλα μετά από λίγο τα ξέχασε όλα!

πάντως πραγματικά ήθελα να ξερα ποιος κερατάς την είχε συμβουλέψει
να πάρει τον σκύλο της από τα pet city...
γιατί έτσι κατάλαβα στην τελευταία εκπομπή...
κι όχι tpt άλλο ο άντρας της ζαρίφη είναι και εκπαιδευτής δεν μπορούσε έστω να ρωτήσει αυτόν?
 


ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
καποιες τα σκυλια τα παιρνουν σαν κοσμημα.., αν ""γραφει"" καλα στη καμερα ολα τα αλλα ειναι περιτα ==))
 


jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
Ερωτεύτηκα το μπορντερακι!!!!


Η απορία μου είναι εκείνο το Λασα απσο ήταν δεμένο με σκοινί ας πούμε για να μην κάνει κόμπους το τρίχωμα? και γενικα όταν θέλουμε να βάλουμε τον σκύλο σε συγκεκριμένη θέση τον τραβολογάμε έτσι?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.129
Μηνύματα
896.013
Μέλη
19.940
Νεότερο μέλος
desps