Οικονομική τροφή ( εύγευστη ) για rottweiler


zer0c0de

Member
17 Δεκεμβρίου 2019
6
0
54
Γεια σας αδέρφια, Ψάχνω για μια οικονομική τροφή ( έως 40 ευρώ) για ροττ 1 έτους η οποία από την εμπειρία σας δείχνει ότι είναι εύγευστη για τον σκύλο σας. Ζητάω την γνώμη ειδικά από ιδιοκτήτες ροττ ή μεγαλόσωμων φυλών. Παρακαλώ μην μου προτείνετε μάρκες πανάκριβες ( θα έπρεπε κάποια στιγμή να γίνει και κάποια συζήτηση για τις τροφές και τις τιμές τους...όλοι συζητάνε λες και τα 60-70 ευρώ το 12κιλο είναι της πλάκας τιμές την εποχή που ζούμε!!).
 






giorgos8181

Active Member
18 Ιουλίου 2010
32
5
Brit premium γυρω στα 37-38 το 15κιλο
 


giorgos8181

Active Member
18 Ιουλίου 2010
32
5
εβαλα την junior κατα λαθος. αυτη ειναι για ενηλικο βγαινει και σε large breed
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Τι το ιδιαίτερο πρέπει να έχει μια τροφή, για να είναι κατάλληλη συγκεκριμένα για rottweiler;
 


freefree

Member
23 Ιουλίου 2020
6
0
Γεια σας αδέρφια, Ψάχνω για μια οικονομική τροφή ( έως 40 ευρώ) για ροττ 1 έτους η οποία από την εμπειρία σας δείχνει ότι είναι εύγευστη για τον σκύλο σας. Ζητάω την γνώμη ειδικά από ιδιοκτήτες ροττ ή μεγαλόσωμων φυλών. Παρακαλώ μην μου προτείνετε μάρκες πανάκριβες ( θα έπρεπε κάποια στιγμή να γίνει και κάποια συζήτηση για τις τροφές και τις τιμές τους...όλοι συζητάνε λες και τα 60-70 ευρώ το 12κιλο είναι της πλάκας τιμές την εποχή που ζούμε!!).
Εκτός από τη BRIT(care και premioum) τις οποίες ταΐζω χρόνια καιτις προτείνω, έχει βγει η εκτροφική σειρά της alleva, λέγεται neobreeder και είναι σε καλή τιμή 35-45 ευρώ το 20κιλο ανάλογα ποια θα επιλέξεις. Υπάρχουν βέβαια και κάποια καταστήματα που την πουλάνε αρκετά πιο ακριβά λόγω του ότι είναι της aleva αλλά με λίγο ψάξιμο και 2-3 τηλέφωνα μπορείς να τη βρεις σε καλή τιμή. Την έχουν δοκιμάσει μερικοί φίλοι και είναι ευχαριστημένοι. Εγώ θα την πάρω τον άλλο μήνα που θα τελειώσει αυτή που έχω τώρα. Λεπτομέρειες εδώ:


 
Last edited:


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3