Ο Χατσι μου(σπιτζ)


Elenaaa

Well-Known Member
15 Απριλίου 2013
102
0
Καλησπερα...ηρθε η ωρα να σας παρουσιασω και εγω το μικρο μου...ειναι οπως βλεπετε σπιτ και τον λενε χατσι...ναι ναι επηρεασμενη απο την ταινια....τον εχω περιπου 2 μηνες και τον λατρευω...οπως εχω πει και σε παλιοτερο ποστ τον εχω αποκτησει απο ανευθυνο ιδιωτη..να σας πω και την ιστορια του...ειχε γινει λοιπον η ανευθυνη γεννα απο οτι εμαθα στη χαλκιδα...7 μικρα κουταβακια ..ο χατσι πουληθηκε σε ενα στρατιωτικο οταν ηταν 2 μηνων..ελα μου ντε που αυτος πηρε αποσπαση και το γυρισε πισω οχι ομως στον ιδιοκτητη αλλα σε ενα φιλο του ιδιοκτητη απο αθηνα για να τον κρατησει..εε αυτος τον κρατησε λιγους μηνες , τον ειχε στην ταρατσα 3 οροφης πολυκατοικιας αλλα δεν το ηθελε η γυναικα του και εψαχνε να το δωσει...εκει βρεθηκα εγω...πηγα σπιτι του το κατεβασε απο την αναθεματισμενη ταρατσα ...παιδια δεν μπορειτε να φανταστειται την χαρα του που βρισκοταν με κοσμο...χοροπηδουσε απο δω και απο κει ετρεχε να παιξει με ολους...τον ρωταω τα σχετικα με τα εμβολια και εξετασεις απο γιατρους ,ποσο μηνων ειναι κτλ...μου λεει ειναι 4 μηνων (ψεμα ο κτηνιατρος ειπε οτι ειναι τουλαχιστον 6), εχει κανει ολα τα εμβολια...του λεω να μου δωσει το βιβλιαριο μου λεει δεν εχει...ρωταω παλι εγω .σιγουρα εχει κανει τα εμβολια;;αν δεν τα εχει κανει πειτε μου να τα κανω εγω...εχει κανει του τυφου μου λεει...ααα καλα λεω εγω παλι καλα που ζει το καημενο(δεν το ειπα αυτο)..του ζηταω το τηλεφωνο του στρατιωτικου μπας και εχει αυτος το βιβλιαριο αλλα μπα στον κοσμο του και αυτος..τελος παντων ζητησα τα πραγματα του μικρου μου και τον πηρα με το φιλο μου χωρις δευτερη σκεψη..την αλλη μερα κατευθειαν στον κτηνιατρο...ειναι μοναρχης το παιδι μου...τον αλλο μηνα παμε για εγχειριση...κατα τα αλλα στην υγεια του ολα καλα ευτυχως..
Λιγα λογια για το χαρακτηρα του...ειναι ενθουσιωδης ,υπερκινητικος, πανεξυπνος,πεισματαρης,λιχουδης και επιφυλακτικος με τους ξενους...οσο αφορα την κοινωνικοποιηση με αλλα ζωα μετα απο συμβαν επιθεσης που εχω αναφερει δεν ηθελε να βλεπει σκυλι μπροστα του...τωρα τα παμε αρκετα καλα με τα σκυλια εχουμε κανει και φιλους χαχαχα...με τις γατες εχει και αυτος θεματα...και τωρα φωτογραφιες...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Να σου ζήσει, ευτυχώς που δεν τον ήθελε η γυναίκα του και σώθηκε !
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δευτερο τετοιο περιστατικό που ακουω!!! Το πρώτο σκυλι ήδη δειχνει να εξελισσεται σε ενα υπεροχο αξιαγαπητο πλάσμα. Ευχομαι και σε εσάς ο Χατσι να γεμίσει καθε μερα σας χαρά!!! Του αξίζει και εκεινου!
 


Elenaaa

Well-Known Member
15 Απριλίου 2013
102
0
Παιδια βοηθεια ...δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφιες...παταω στο κουμπι στη γραματοσειρα μετα insent image αλλα δεν γινετε..αα και μην ξεχασω ευχαριστω για τις ευχες
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Επιλογή αρχείου (εδώ διαλέγεις τη φωτογραφία από τον υπολογιστή) και μετά πατάς το από κάτω upload File(s) (αυτό δε φαίνεται ότι είναι κουμπί, αλλά πάτα το)
 






Elenaaa

Well-Known Member
15 Απριλίου 2013
102
0
Ουφφφ απο το απογευμα το προσπαθω...μαλλον ειμαι ασχετη...χαχαχα
 




Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Koita μεχρι 10 μερες ουτε εγω μπορουσα να βαλω φωτος απο το ιπαντ χρησιμοποιωντας τον σαφαρι εχωντας την 5.0 βερσιον του iOS μεχρι που το αναβαθμισα στην τελευταια δηλαδη την 6 . Για δοκιμασε να κανεις ενα update αλλα καντο αυριο θα παρει ωρα .
 




















Elenaaa

Well-Known Member
15 Απριλίου 2013
102
0
Χχααχαχα ναι και ο δικος μου θα βαλω βιντεο με το γουρουνι..