Ο Χατσι μου(σπιτζ)




Blacksatin

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
317
57
Neo Irakleio, Athens, Greece
[h=2]
[/h]
Να τον χαίρεσαι!

Το γουρούνι του jumbo που μου φαίνεται ότι είδα σε μια φωτο, είναι το αγαπημένο παιχνίδι του δικού μου. Του το κρύβω μέσα στο σπίτι και ψάχνει να το βρει. Τρελαίνεται!
Αυτό το γουρούνι όλα το αγαπάνε ε;; Παιδιά η Sheeva είχε αρρώστια με το γουρούνι για μήνες, μέχρι που το σκότωσε! =(
Υπέροχος ο Χάτσι!!!
 




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Αυτό το γουρούνι όλα το αγαπάνε ε;; Παιδιά η Sheeva είχε αρρώστια με το γουρούνι για μήνες, μέχρι που το σκότωσε! =(
Είμαστε τώρα στο τρίτο γουρούνι. Τρίτο και τυχερό γιατί σε αυτό δεν έχει τόσο άχτι.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πανεμορφος ειναι!!!


Καλά αυτο το γουρουνι... μασκοτ ειναι. Εμεις ειμαστε στο δευτερο αλλά δεν της το αφηνω.... Βρηκα ομως στο μεταξύ από jumbo.... ΤΟ παιχνίδι..... κουρδιστο ποντικι/κουνελι/κοτοπουλο και η δικια μου σαν γνησιο τερριερ δεν το αφηνει να παει χαμένο.... Το αρπάζει και του δινει και καταλαβαινει.... Και ελεγα να παρω κανα τηλεκατευθυνόμενο, αλλά το κουρδιστο... παρτε το και θα με θυμηθείτε
 


Blacksatin

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
317
57
Neo Irakleio, Athens, Greece
Είμαστε τώρα στο τρίτο γουρούνι. Τρίτο και τυχερό γιατί σε αυτό δεν έχει τόσο άχτι.
Καλά αυτο το γουρουνι... μασκοτ ειναι. Εμεις ειμαστε στο δευτερο αλλά δεν της το αφηνω.... Βρηκα ομως στο μεταξύ από jumbo.... ΤΟ παιχνίδι..... κουρδιστο ποντικι/κουνελι/κοτοπουλο και η δικια μου σαν γνησιο τερριερ δεν το αφηνει να παει χαμένο.... Το αρπάζει και του δινει και καταλαβαινει.... Και ελεγα να παρω κανα τηλεκατευθυνόμενο, αλλά το κουρδιστο... παρτε το και θα με θυμηθείτε
Πρέπει να πάω Jumbo επειγόντως!
 






Elenaaa

Well-Known Member
15 Απριλίου 2013
102
0
Καλησπερα σε ολους...ειπα και εγω να βαλω καινουργιες φωτογραφιες απο το παιδι μου και να γραψω τα νεα του...λοιπον,διακοπες δεν πηγαμε ,αθηνα ειμαστε σχεδον ολο το καλοκαιρι...καναμε και ολες τις εξετασεις αψογος ηταν ευτυχως γιατι με τοσα κουνουπια και τσιμπουρια φετος τρομοκρατηθηκαμε...
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Να τον χαίρεστε!!

Τώρα κάνατε τις εξετάσεις; Πολύ νωρίς είναι, εκτός αν σκοπεύετε να ξανακάνετε κατά τον Νοέμβριο ξανά.
 


Elenaaa

Well-Known Member
15 Απριλίου 2013
102
0
Τωρα εκανα ςξετασεις γιατι βρηκα ενα τσιμπουρι τον ειχε ρουφηξει το σκασμενο...εννοειται θα ξανακανουμε..
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Αν το βρήκες τώρα το τσιμπούρι, τσάμπα τις έκανες τόσο νωρίς.
Και κατάφερε το τσιμπούρι, να του βρει πετσί;;;!!!
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Τωρα εκανα ςξετασεις γιατι βρηκα ενα τσιμπουρι τον ειχε ρουφηξει το σκασμενο...εννοειται θα ξανακανουμε..
Ωραία τότε. :)

Δεν το κατάλαβα και νόμιζα ότι κάνατε τις εξαμηνιαίες προληπτικές.
 




Beyond Wonderland

Well-Known Member
6 Μαϊου 2013
1.108
1.753
Να χαιρεσαι το σκυλακι σου Ελενα,ειναι πολυ ομορφο !! :D

Μια ερωτηση να κανω μονο,ειχα την εντυπωση πως Spitz ειναι σε γενικες γραμμες τα σκυλια του 5ου group της fci.Υπαρχει και ως "αυτονομη" ρατσα ? Η εννοειτε πως ειναι π.χ. γερμανικο η ιαπωνικο spitz ?
 


Elenaaa

Well-Known Member
15 Απριλίου 2013
102
0
Mareco αστα να πανε βρηκε κατω στην κοιλιτσα του (περιμενα 25 μερες μεχρι να το παω για εξετασεις )..beyond wondwrland μπερδεμενη η ιστορια με τα spitz..εχεις δικιο απο οτι ξερω και εγω ολα τα σκυλια του 5 ου κυκλου ανηκουν στην κατηγορια των σπιτζ..απλα υπαρχει και μια κατηγορια spitz που διαφερουν σε μεγεθος για αυτο τ λεμε ιαπωνικα ,γερμανικα,πομερανιαν.