Ο οίστρος στις σκύλες




MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Νομιζω πως δν κανουν!
Τα μονα ζωα π κανουν sex για ευχαριστηση ειναι τα δελφινια και ενα αλλο το οποιο δν θυμαμαι... :roll:
Ετσι εχω ακουσει απο διαφορα ντοκιμαντερ π εχω δει!
 






kotsidas

Well-Known Member
16 Ιουνίου 2008
381
13
Ευχαριστω για την επεξηγηση και συγνωμη για τη χρονοκαθυστερηση αλλα ειμαι στη δουλεια.
Να θεωρησω οτι ακομα ενα σημαδι αρχης του μεταοιστρου θα ειναι να σταματησει να κανει την ουρα της ορθη γωνια στο πλαι οταν τη χαιδευω ή να μη το λαβω και πολυ υπ'οψιν μου;
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
MANOY said:
Νομιζω πως δν κανουν!
Τα μονα ζωα π κανουν sex για ευχαριστηση ειναι τα δελφινια και ενα αλλο το οποιο δν θυμαμαι... :roll:
Χιμπαντζής!! Το είδος ονομάζεται μπονόμπο. Αρέσκονται δε και στην πεολειχία. Οι βιολογοι λατρεύον να τον αναφέρουν!! Ειναι κατι σαν το kinky θέμα της βιολογίας!! Ασε που νομίζω οτι γουστάρουνκαι ομαδικό σεξ και ειναι και λιγο μπαι(οχι σιγουρη)(α.. και παρεπιπτόντως οι μπονόμπο είναι οι πιο κοντινοι συγγενεις μας, 99% ομοιοτητα) χοχοχο, τι σύμπτωση!!!!
 




Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Τώρα που το λέτε είχα δει ένα ντοκιμαντέρ με τέτοιους χιμπαντζήδες νομίζω. Ένας αντάλλαζε κρέας για σεξ και μια άλλη κεράτωνε τον "επίσημο" όταν εκείνος κοιμόταν :lol:
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Ξεφυγαμεεεε!!! :evil:


*(χαχαχααχα εγω ειχα δει ενα ντοκιμ οπου ενω...εκαναν τι εκαναν...ετρωγαν και μπανανες παραλληλα!!! :lol: )
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Καλεεεεεε!!!!! Πρωί πρωί με τους Μπονόμπο! :lol: 8)
Συντονιστείτε λέμε!

kotsidas said:
Ευχαριστω για την επεξηγηση και συγνωμη για τη χρονοκαθυστερηση αλλα ειμαι στη δουλεια.
Να θεωρησω οτι ακομα ενα σημαδι αρχης του μεταοιστρου θα ειναι να σταματησει να κανει την ουρα της ορθη γωνια στο πλαι οταν τη χαιδευω ή να μη το λαβω και πολυ υπ'οψιν μου;
Να το λάβεις! :D Πότε αδιαθέτησε η σκύλα σου?
 


irma

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2007
681
89
Να μην το λάβεις υπόψη σου. Η σκύλα μου 11 χρόνων (στειρωμένη απτα 3 της περίπου) εξακολουθεί και κάνει την ουρά της στο πλάι όταν την χαίδευω πάνω απτην ουρά.
Και άλλες σκύλες που γνωρίζω το κάνουν αυτό (και στειρωμένες).
 




kotsidas

Well-Known Member
16 Ιουνίου 2008
381
13
Εμενα ειναι 1 χρονου και 2 μηνων, ειναι η δευτερη περιοδος, και μου το πρωτοεκανε προχτες που σταματησε το αιμα.Καθε μερα που περναει ειναι και πιο εντονο - σημερα το κανει και με χαδι στο κεφαλι - , απο την ορθη γωνια περασαμε στο πληρες γυρισμα της ουρας προς τα εμπρος.
Ασε που εχτες το βραδυ χαμηλωσε τα μπροστινα ποδια και τεντωθηκε στα πισω και στηθηκε.
Ανυσηχω μηπως η μικρη μου εχει μετατραπει σε ξαναμένη σκύλα. :? :? :? :? :?
 






GeorgeK

Well-Known Member
18 Ιουνίου 2008
172
0
υπάρχει σκυλί που μου καβαλάει το πόδι με το που με βλέπει, υπάρχει σκυλί που ακόμα κι αν έχει περίοδο δεν κουνάει ρούπι και γαυγίζει αν την πλησιάσει αρσενικός και υπάρχει και σκυλί που στην περίοδο αρχίζει να σκαρφαλώνει μάντρες για να βρει αρσενικό.... :D
 


kotsidas

Well-Known Member
16 Ιουνίου 2008
381
13
ROTTIE said:
Καλεεεεεε!!!!! Πρωί πρωί με τους Μπονόμπο! :lol: 8)
Συντονιστείτε λέμε!

kotsidas said:
Ευχαριστω για την επεξηγηση και συγνωμη για τη χρονοκαθυστερηση αλλα ειμαι στη δουλεια.
Να θεωρησω οτι ακομα ενα σημαδι αρχης του μεταοιστρου θα ειναι να σταματησει να κανει την ουρα της ορθη γωνια στο πλαι οταν τη χαιδευω ή να μη το λαβω και πολυ υπ'οψιν μου;
Να το λάβεις! :D Πότε αδιαθέτησε η σκύλα σου?
Χιλλια συγνωμη ROTTIE. Αν σου πω οτι μολις τωρα το ειδα θα με πιστεψεις; Αυτα κανει η γρηγορη αναγνωση.
Το πρωτο αιμα (με τη Λαρα οχι το Σταλονε) εμφανιστηκε στις 7/6.

Α και οσοι κακοβουλοι :lol: :lol: γελασατε πονηρα πισω απο τις οθονες σας Η Λαρα μου παραμενει Λαρα και δεν εγινε τσουλάρα.Σταματησε να γυρναει την ουρα της :eek: :eek: :eek: (Αντε γιατι καποιοι μου ειχαν αλλαξει παρατσουκλι απο κοτσιδας σε παρθενοφυλακας)
 




sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Η σκύλα μου διανύει από την Κυριακή τον τέταρτο οίστρο της.

Παρατηρούμε ότι σε αντίθεση με τις προηγούμενες φορές, δεν έχει ιδιαίτερη ροή, βλέπουμε συνολικά τρεις-τέσσερις σταγόνες όλη μέρα (κι αυτές αραιό κοκκινωπό υγρό, όχι ακριβώς αίμα). Ξέρω ότι είναι νωρίς ακόμα, μόλις στην τέταρτη ημέρα από τις περίπου 20 που διαρκεί η περίοδός της, αναρωτιέμαι όμως αν είναι φυσιολογικό αυτό, να μειώνεται δηλαδή το αίμα όσο μεγαλώνει το σκυλί , ή μήπως ν' ανησυχήσω (α ρε chloe...:rolleyes:) ???

Να μοιραστώ σ'αυτό το σημείο μαζί σας και τον πόνο μου, από την Κυριακή το σκυλί είναι στη μάνα μου για να μη συνυπάρχει με το μαυρόσκυλο το Μπρούνο κι έχουμε άλλα και μου λειπειιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πως θ'αντέξω τρεις βδομάδες?????????????????? :(:(:(:(
 


kotsidas

Well-Known Member
16 Ιουνίου 2008
381
13
Να παραγειλουμε ομαδικα ζωνες αγνοτητας με το λογοτυπο του dogforum για να βρουμε ησυχια με τα παλιοσκυλα λεω γω. :D:D:D:D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22