ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΤΣΟΥΦΙ..


kyveli

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2009
452
4
Berlin
Σκέφτεσαι αυτό που σκέφτομαι ε?
Καλά, βλακείες σκεφτόμαστε, άστο. Τίποτε δεν τρέχει. Πήγαινέ τον και στην κτηνίατρο να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Σήμερα πώς είναι? Θέλει να παίξετε? είναι ορεξάτος?
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Και ορεξάτος είναι...και γκρινιάζει ώς συνήθως...
Ναι, το σκέφτομαι πολύ τώρα τελευταία...και για αυτο γίνομαι υστερική μόλις "νομίζω ' ότι έχει κάτι...
Θα κάνουμε μία εθιμοτυπική επίσκεψη στον γιατρό...να δουμε...:)
 




katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Λοιπόν, μόλις μίλησα με την κτηνίατρο του και μου είπε...πάνω κάτω αυτο που μου έγραψε η maria-akis...
Λόγω προβληματος στην ακοή του και επειδη έχει χάσει το μέτρο στην αντίληψη των θορύβων..καμιά φορά μπορει να νομίζει ότι άκουσε έναν θόρυβο ...και να τρομάξει...
Αυτά, μου είπε, να τα περιμενω γιατί δεν την έχει χάσει τελείως την ακοή του ακόμα...και μία ακούει μία δεν ακούει...
Η ταχυπαλμία ήταν από τη τρομαρα...που πήρε ο κακομοίρης...
:):):)
 




kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Λοιπόν, μόλις μίλησα με την κτηνίατρο του και μου είπε...πάνω κάτω αυτο που μου έγραψε η maria-akis...
Λόγω προβληματος στην ακοή του και επειδη έχει χάσει το μέτρο στην αντίληψη των θορύβων..καμιά φορά μπορει να νομίζει ότι άκουσε έναν θόρυβο ...και να τρομάξει...
Αυτά, μου είπε, να τα περιμενω γιατί δεν την έχει χάσει τελείως την ακοή του ακόμα...και μία ακούει μία δεν ακούει...
Η ταχυπαλμία ήταν από τη τρομαρα...που πήρε ο κακομοίρης...
:):):)
Hμουν σιγουρος οτι δεν ηταν τιποτα γι αυτο και δεν εγραψα, η κατερινα ειναι και λιγο υπερβολικη απο την αγαπη της, ειναι και ο αλλος λιγο γερακος δεν ηθελε και πολυ να κατατρομαξει.
 




katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Εντάξει ρε παιδιά..μία υστερία την εχω..το παραδέχομαι...
Και δύο υστερίες...καμιά φορα..
Επειδη δεν μπορούν να μιλήσουν και να σου πούνε τί έχουν..πρέπει να είμαι κάθε φορά..στη τσίτα...και στη παρακολούθηση..
Ιδίως με τον μεγάλο...έχω μία μόνιμη ανησυχία...(τον έχω πρήξει...ιδίως το βράδυ που τον ξυπνάω να δω αν αναπνέει..τα έχει δει όλα ο σκύλος)...:)
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
Εντάξει ρε παιδιά..μία υστερία την εχω..το παραδέχομαι...
.......................................................(τον έχω πρήξει...ιδίως το βράδυ που τον ξυπνάω να δω αν αναπνέει..τα έχει δει όλα ο σκύλος)...:)
θα σε καταγγείλλω για κακοποιηση με κινεζικα βασανηστήρια...:p
 








maria-akis

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2010
177
0
χαίρομαι που βρέθηκε λύση στο μυστήριο! κ δεν ήτανε τίποτε τελικά :):)

μην αγχώνεσαι καθόλου για τον Τσούφι σου, σα τη μάνα μου κάνεις :p:p

μπορεί την μία ν ακούει και την άλλη να μην ακούει αλλά πιστεύω πως προσαρμόζεται στο περιβάλλον του πολύ καλύτερα απ ότι προσαρμοζόμαστε εμείς με έλλειψη κάποιας αίσθησης.

απλά σε κάτι τέτοια όπως το χτεσινό, δεν μπορεί να καταλάβει τι γίνεται κ πόσο τον νιώθω! αγκαλίτσες και καθησύχαση και όλα θα περάσουνε. και μη το ξυπνάς το ζωντανό βρε!!
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
ολα καλα λοιπον!
εχω τη λυση στο προβλημα σου Κατερινα...
θα ερθω μια μερα, θα του τραγουδησω.. Θα τρομαξει οσο τιποτα και μετα οτι κι αν ακουει, δεν θα χαμπαριζει μια. χοχοο!κανω γαργαρα και εεεεεεεεεεεεερχομαιαιαιαιιαι!:D
 




Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
εντατσει, θα προσπαθησω. θα εκβιασω τον καλο μου γιατι εγω με το πρι πρι μου παω μονο σπιτι σχολη σχολη σπιτι. Αντε και κανενα εξαρχειο γιατι ειμαι και αλητακι.
Αλλα σας προειδοποιηω, θα τα μαδησω τα μωρα σας. θα φυγω απο τη συναντηση λουτρινη,χοχοχο!:D