Πάρ' το σκύλο σου από 'δω!


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
βρε παιδακι μου,γιατι γυρω απο το σπιτι σου τον αφηνεις λυτο? τι διαφορα εχει απο το να τον εχεις δεμενο?
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Ξέρει τη διαδρομή και νιώθω ότι είναι ασφαλής. Να τον δέσω τώρα στα καλά καθούμενα στα 10 του χρόνια για την ίδια διαδρομή? Δεν ξέρω ρε παιδιά! Δε μου κάθεται καλά!!!
(σαν γεροντοκόρη γκρινιάρα κάνω τώρα και μου σπάω τα νεύρα)
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ας του παρει ενα μεγαλυτερο λουρακι βρε ασλι,η ας τρεξουν μαζι :wink: ...
εγω δεν θα το εκανα ποτε και ειδικα σε σκυλακι 10 ετων/
και ποιος σου λεει chloe πως δεν θα τυχει κατι ξαφνικο,που θα το κανει να πεταχτει στον δρομο?εισαι τοσο σιγουρη?
 








Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
galazio said:
και ποιος σου λεει chloe πως δεν θα τυχει κατι ξαφνικο,που θα το κανει να πεταχτει στον δρομο?εισαι τοσο σιγουρη?
Πλέον ναι. Άλλωστε μπροστά απ' το σπίτι έχει πολύ φαρδύ πεζοδρόμιο και στις άλλες πλευρές πεζόδρομο.
Αλλά επειδή έχετε δίκιο τελικά (μόλις είχα πάρει τον πατριό μου και το συζητούσα μαζί του) θα του φορέσω σήμερα αυτό το λουρί με το μηχανισμό που το τραβάει όσο θέλει (ξέρετε ποιο μωρέ, το έχουμε αλλά δεν ξέρω πώς το λένε) και θα πάμε τη γνωστή βολτίτσα. Ελπίζω να μην τσινίσει!
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ναι,αυτο το (ουτε κι εγω θυμαμαι πως λεγεται...φλεξυ? :roll: ) θα ελεγα κι εγω να παρεις...
και να μην εισαι σιγουρη ποτε και για τιποτα...και μηχανη να ηταν ο σκυλος,καποτε θα χαλουσε,θα εβγαζε προβλημα,θα... :wink:
 


dolph26

Active Member
1 Ιανουαρίου 2008
43
0
αθηνα
μια ειναι η λυση....δωσμας την διευθυνση ...περιγραφη και υποσχομαι να το κανουμε να φανει σαν ατυχημα. :lol: :lol:
αυτο που ειπε ο ντενις ειναι το καλυτερο σκασε μυτη με κρανος εργολαβου και δινε οδηγιες πως να κλαδεψουν το δεντρο...
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Σκέφτομαι να σας καλέσω στην πρώτη συνάντηση του ροτβάιλερ subforum μετά σκύλων έξω από το σπίτι της ηλίθιας! Εγώ βάζω το μπουφέ! :lol:

Επίσης σκέφτομαι να πάρω κι εγώ κανα δυο ροτ διότι με τον κοντό δεν κάνουμε προκοπή.

Παρεπιπτόντως, το δέντρο είναι ένα από αυτά τα κυπαρισοειδή που είναι της μόδας - δεν είναι του δήμου. Ολόκληρο το δέντρο είναι έξω από το οικόπεδό της στο πεζοδρόμιο. Άρα... το κόβει ο ΄δημος? :lol:
 






galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ενα γερο κλαδεμα θα του κανουν,να παρει τα πανω του...δεν θα το ξεριζωσουν...

:lol: :lol: :lol: 8)
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
απ οτι καταλαβα,ειναι φυτεμενο μεσα,αλλα καποια απο τα κλαδια του ειναι εξω.(φραχτης και καλα...)
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
εφοσον της κατουρανε τον φραχτη...
μαζι με τον βασιλικο ποτιζεται και η γλαστρα

μ'ενα σμπαρο,δυο τρυγονια

απο την πορτα σου περνω,βηχω και ξεροβηχω( που λεει και το τραγουδι)

να πω κι αλλα? :lol: :lol: :lol: :lol:
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Σκέφτομαι να σας καλέσω στην πρώτη συνάντηση του ροτβάιλερ subforum μετά σκύλων έξω από το σπίτι της ηλίθιας! Εγώ βάζω το μπουφέ!
Κι αυτό καλό ... το χω κάνει ... όταν είχα ένα σκυλι ...
τώρα το κάνω κάθε μέρα στους γείτονες δυστυχώς ... 8) :lol: :lol:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95