Παιδιάαα έρχεταιιι!!


basilis39

Active Member
10 Μαρτίου 2012
37
0
Salonika
Παιδια καλησπερα για ακομη μια φορα απο την ομορφη σαλονικααα ,οπως λεω και στον τιτλο αυριο ερχεται το παγκακι μου :confused: θυληκο 7 μηνων!(εκτροφειο φυσικα,το λιωσαμε το φορουμ):DΤεσπα,πρωτη φορα θα εχω σκυλακι (στο σπιτι)θελω να μου πειτε τα απαραιτητα πραγματα που πρεπει να αγορασω για αυριοο,και για τον πρωτο καιρο(αγχωμενος)!ευχαριστωω
 




Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
Με το καλό να το δεχτείς!:)
Ό,τι γράφτηκε στο άλλο θέμα θα χρειαστείς, αλλά θα έλεγα να συνεχίσεις την τροφή που έτρωγε στο εκτροφείο.


ΥΓ: αυτό το exclamation που γραφεται πιο πάνω δεν το έβαλα εγώ. :/
 
Last edited by a moderator:








mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Σε ζηλεύω τόσο πολύ! Με την καλή έννοια πάντα. Ειδικά τώρα που ανοίγει ο καιρός είναι η ιδανική εποχή πιστεύω και η ηλικία της ό,τι πρέπει. Να το προσέχεις το ζουζούνι σου και γρήγορα φωτογραφίες!!
 


basilis39

Active Member
10 Μαρτίου 2012
37
0
Salonika
παιδιαα εχω ενα προβληματακι,απο την ωρα που την πηρα καθεται κατω απο τον καναπεε και δεν βγαινει...απο το φοβο της?
 








milk takis

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2012
319
3
thessaloniki
Για μενα το πρωτο πραγμα που θα του δωσεις ειναι μια τεραααααααααααστια αγκαλια..Απο κει και περα μιλα με τον εκτροφεα σου για τροφη.Ψαξε για crate,κλουβακι μεταφορας,μπολ φαγητου,παιχνιδια,κουτι πρωτων βοηθειων,ενα μαξιλαρακι που θα ειναι το δικο του μερος,σαμπουαν και τα σχετικα με το μπανιο,τα σχετικα με τα δοντια,λουρακι-κολαρο η σαμαρακι(εσυ διαλεγεις).Αυτα ειναι τα πιο βασικα για μενα.Το καλο ειναι οτι ειναι 7 μηνων και εχει πλεον περασει η πιο δυσκολη περιοδος κατ .εμε.Να του μαθεις και να τα κανει εξω.Λογικα θα το κανει..Οπως και ναχει να τον χαιρεσαι,να ειστε πολλα χρονια μαζι,και να του δωσεις οση αγαπη μπορεις,και μην ανυσηχεις,θα στην δωσει πισω με το διπλασιο..
 


Φωτεινή

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
1.846
33
Αχαρναί Αττικής
παιδιαα εχω ενα προβληματακι,απο την ωρα που την πηρα καθεται κατω απο τον καναπεε και δεν βγαινει...απο το φοβο της?
Ασ΄την να ηρεμήσει λίγο, χαϊδεψε την, μίλα της και θα δεις αργότερα που δεν θα κάτσει λεπτό σε μια μεριά. Που είναι τα φώτο ?
 


milk takis

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2012
319
3
thessaloniki
παιδιαα εχω ενα προβληματακι,απο την ωρα που την πηρα καθεται κατω απο τον καναπεε και δεν βγαινει...απο το φοβο της?
Οσο για αυτο ειναι μεχρι να συνηθησει,δωσε χρονο και κανε υπομονη,ειναι κατι το εντελως καινουργιο..
 










ΜΠΕΤΥ

Well-Known Member
6 Οκτωβρίου 2011
56
0
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
κουκλα.εγω εχω ενα μαυρο 1 χρονων.να της παρεις σαμαρακι κ οχι κολαρο γτ στη βολτα σφιγγεται κ πεταγονται τα ματια εξω σε αυτη τη ρατσα.ετσι μ πε η γιατρος.να τη χαιρεσαι