Παιχνίδι με τον Βίκτωρ...




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
ανακαλυψα στο σπιτι κατι περιεργες συσκευες που λεγονται πλυντηριο και κουζινα, να βραζω κανα δυωρο την ημερα για τον ασπρο καραγκιοζη δεν παιζει με την καμια...
:ROFLMAO::ROFLMAO:

Πάντως να ξέρεις κι εγώ δεν προλαβαίνω να μαγειρέψω τις περισσότερες φορές για μένα, αλλά για το μπόμπο μαγειρεύω. Μια ιδέα είναι!!!

(Αντί ρύζι γλυκοπατάτες κ όλα μαζί φούρνο και τα ξεχνάς).
 
  • Like
Reactions: medusa and l.Kyveli


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
:ROFLMAO::ROFLMAO:

Πάντως να ξέρεις κι εγώ δεν προλαβαίνω να μαγειρέψω τις περισσότερες φορές για μένα, αλλά για το μπόμπο μαγειρεύω. Μια ιδέα είναι!!!

(Αντί ρύζι γλυκοπατάτες κ όλα μαζί φούρνο και τα ξεχνάς).
μια ιδεα μπορει να ειναι αλλα ειναι πολυ κακη...:p

ειπαμε να βαζουμε πλυντηριο (κατεβασα μανιουαλ), ειπαμε να απλωνουμε (αυτο το μαθα μονος μου) ,να σκουπιζουμε σφουγγαριζουμε (αυτα τα κανω καλυτερα απο την οποιαδηποτε γυναικα,ενεκα στρατου) και πλεον εχουν καταντησει οι αναζητησεις μου στο ιντερνετ απο το "με τι αντικατασταθηκε το βηρυλλιο στα εμβολα της F1" στο "εχει εντονη μυρωδια το ευρηκα σαπουνι μασσαλιας για πλυντηριο?"...

νισαφι πια...δεν θα μαγειρεψω κιολας...ελεος...:(
 




dimitrisbass3

Member
25 Φεβρουαρίου 2013
20
75
Είδα το βιντεάκι και πραγματικά σας χάρηκα και τους δυο..
Έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά με το σκύλο σου,έτσι παίζω πολύ και γω με τη δικιά μου...

Ακόμα γελάω με την εντολή πιες νερό και μετά γκλουπ γκλουπ!! Απίστευτο!
 
  • Like
Reactions: reinmeister2


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
Σχολιάζω στο θέμα "γυναίκα" : Η γυναίκα είναι σαν το σκύλο, μία δεν είναι ποτέ αρκετή. Τουλάχιστον 2 χρειάζονται. Ανταλλακτική δεν είχες ; (κάβα, που λέγαμε και φοιτητές).

Και για να μην πάει το πονηρό μυαλό μυαλό σας σε πονηρό κομμάτι, εννοώ μάνα, αδερφή, φίλη κλπ για τις δουλειές του σπιτιού ..... :LOL::LOL::LOL: :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Ον τοπικ, ήθελα να το πω και στο κυρίως θέμα σου αλλά συγκρατήθηκα γιατί κατάλαβα οτι είσαι κομμάτι προληπτικός : Ο Απόλλωνας των σκύλων δεν είναι ο ΓΜ, αλλά το ντόγκο. Στα μάτια μου, είναι ο πιο όμορφος σκύλος κι ο δικός σου σούπερ μοντέλο. Τα καλύτερα και φτου τρις. Το παιχνίδι σας είναι πολύ χαλαρό, πού να δεις εμάς :whistle::cool:
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Βασικα ειναι στα πολυ θετικα ενας αντρας να μπορει να αυτοσυντηρηθει...
Δεστο σαν εκπαιδευτικη περιοδο για την επόμενη!

ΥΓ:ΟΧΙ καμια γυναικα δεν το ευχαριστιεται να εχει οοολλααα τα δικα της κ να πρεπει να φορτωθει κ εναν αντρα,απο αγαπη το κάνουμε,αλλα καποια στιγμη κ η ρημαδα η αγαπη μας τελειώνει εε...
οποτε να βοηθατε ολοι που κ που τις γυναικες σας,θα το εκτιμησουν!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Με το ωμό ξυνόταν αμέσως την επόμενη μέρα? Υποτίθεται ότι κάποια (όχι όλα) σκυλιά που περνάνε σε μπαρφ απο ξηρά τραβάνε ένα μικρό ζόρι "αποτοξίνωσης". Δεν μου χει τύχει αλλά το χω διαβάσει.
Και με ξηρά δεν ξύνεται? Σκίστε τα πτυχεία σας οι μπαρφολόγοι τώρα...
 
  • Like
Reactions: reinmeister2


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
@AGRIAN εδω και παρα πολλα χρονια με εχει ξεφορτωθει η μανα και με εχουν φορτωθει αλλες... δεν της ξαναφορτωνομαι πλην ενος φαγητου και οχι παντα...

ειπα απο την αρχη οτι ο μικρος εδω δεν εχει κεφια...στα ντουζενια του ειναι σαν απατσι που τρεχει με το τομαχοουκ κι οποιον παρει ο χαρος...:mad:

ναι ειναι κουκλος ο πουστης...ενα μεγαλο ατου που τον γλιτωνει συχνα απο το να τον κανω τσαντα και παπουτσια οπως του αξιζει με τις μαλακιες που κανει...

@Μαρια&Ηρα εγω με την εκαστοτε γυναικα αισθανομαι ενα, οποτε και μονη της να κανει τις δουλειες θεωρουμαι αυτοσυντηρητος...:LOL:

@vrmode τον ειχα σε μπαρφ για πανω απο 20 μερες και κλαψαμε...απο κει και μετα καθε φορα που δοκιμαζα ωμο ,σε 36 περιπου ωρες αρχιζε το πανηγυρι και τελειωνε μετα απο αλλες 72...

με μαγειρεμενο κοτοπουλο, χωρις ιχνος λιπους,πετσας χονδρων,ηταν μια χαρα...

με ξηρα brit premium large breed κοτοπουλο και ΜΟΝΟΝ ειμαστε απισης μια χαρα...

το μονο εξτρα που τρωει ειναι ξερα κομματια ψωμιου τα οποια τρωει μολις τελειωνω εγω το φαι μου,σαν λιχουδια...ξερα για να καθαριζει και κανα δοντι...επισης δεν τον ενοχλουν...

ειναι κριμα παντως διοτι ειναι τιτανιος πειναλας και τρωει οτιδηποτε του δωσω χωρις καν να το μυρισει...μυριζοντας χανουμε χρονο...:cool:

ο βικτωρ ειναι υπερμαχος της στρατιωτικης ρησης "το φαγητο δεν ειναι απολαυσις, ειναι κινησις κι εκτελειται ως τετοια,εις τον μικροτερον δυνατον χρονον με το καλυτερον δυνατον αποτελεσμα"...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
μια ιδεα μπορει να ειναι αλλα ειναι πολυ κακη...:p

ειπαμε να βαζουμε πλυντηριο (κατεβασα μανιουαλ), ειπαμε να απλωνουμε (αυτο το μαθα μονος μου) ,να σκουπιζουμε σφουγγαριζουμε (αυτα τα κανω καλυτερα απο την οποιαδηποτε γυναικα,ενεκα στρατου) και πλεον εχουν καταντησει οι αναζητησεις μου στο ιντερνετ απο το "με τι αντικατασταθηκε το βηρυλλιο στα εμβολα της F1" στο "εχει εντονη μυρωδια το ευρηκα σαπουνι μασσαλιας για πλυντηριο?"...

νισαφι πια...δεν θα μαγειρεψω κιολας...ελεος...:(
χαχαχαχα μωρέ θα μαγειρέψεις!
Θα βαρεθείς τα έτοιμα κάποια στιγμή!!!
 


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
Μεσογειακή μάνα και να ξεφορτωθεί το γιό της, κομμάτι δύσκολο ..... LOL
Θα σου πέταγα τραγούδι του Τζιμάρα αλλά θα χάλαγε το νήμα ....

Γι' αυτό εδώ :

[USER=14085]@Μαρια&Ηρα
εγω με την εκαστοτε γυναικα αισθανομαι ενα, οποτε και μονη της να κανει τις δουλειες θεωρουμαι αυτοσυντηρητος...:LOL:[/USER]
πολλά λάϊκ !!
 












d3ac0n

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2017
1.291
2.286
Guadalajara, Jalisco
Κατσε να δεις που θα μαθει να σερβιρεται σε λίγο μονος του και το τσουβαλακι που ειδα στην ακρη καπου εκει, αν θυμάμαι σωστά, το βλεπω να αδειαξει σε χρονο dt
 
  • Like
Reactions: reinmeister2


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Το βίντεο χαιρέτησε ....Ίσως οφείλεται στο "μάτι".
Αν και δεν το είδα , να πω ότι με τον δικό μου αυτό το στυλ παιχνιδιού το είχαμε κόψει απο 1,5 χρόνων έως 2,5 περίπου μιας ψαχνόμουν ακόμα τότε .
Εκ του αποτελέσματος να πω ότι δεν έπαιξε κανένα ρόλο .
Πλέον από το πολύ παιχνίδι οταν τελειώσουμε και κάθεται φυσιολογικά του τρέμει το σαγόνι .
Να είστε υγιείς και να περνάτε όμορφα !
 
  • Like
Reactions: reinmeister2


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
Το βίντεο χαιρέτησε ....Ίσως οφείλεται στο "μάτι".
Αν και δεν το είδα , να πω ότι με τον δικό μου αυτό το στυλ παιχνιδιού το είχαμε κόψει απο 1,5 χρόνων έως 2,5 περίπου μιας ψαχνόμουν ακόμα τότε .
Εκ του αποτελέσματος να πω ότι δεν έπαιξε κανένα ρόλο .
Πλέον από το πολύ παιχνίδι οταν τελειώσουμε και κάθεται φυσιολογικά του τρέμει το σαγόνι .
Να είστε υγιής και να περνάτε όμορφα !

ευχαριστω αγορινα...το ξανανοιξα το βιντεο οποτε μπορεις να το δεις...
 
  • Like
Reactions: arrigo_corso


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Τον λες και πότε νααα........χ@σ€ ?
Εκτελεί με τη μια πάντως . Εμένα οταν παίζουμε έτσι το "άσε" θα το σκεφτεί αρκετάααα και μετά θα αφήσει , το ίδιο και στο "κάτσε" .
Κάποια στιγμή θα ανεβάσω ένα βιντεάκι να γελάσουμε .