Παρακαλω την βοηθεια σας


Status
Κλειδωμένο θέμα

Z953RR

Member
9 Οκτωβρίου 2018
12
9
Αν εσύ δεν βλέπεις διάφορες στην παρομοίωση μου και στην περίπτωση σου , καλώς προσβλήθηκες.
Αν επίσης δε μπορείς να αντιληφθείς ότι εγώ δεν έκρινα το ιστορικό με τα σκυλιά σου και ότι ούτε εσύ μπορείς να κρίνεις το δικό μου ,πρόβλημα σου.
Στο καλό και να μας γράφεις.
Καλή τύχη στην ανεύρεση όποιου είδους terrier τέλος πάντων σου κάτσει φτηνότερα...
Σε εχω ηδη γραψει στα παπαρια μου.... Μαλακα
 




The Saint

Well-Known Member
25 Μαϊου 2018
103
205
46
Πάντως στην τσάντα που αναφέρθηκε τα μισά λεφτά είναι το "όνομα" και τα αλλά μισά η αξία , υλικά, αντοχές κτλ κτλ
Έτσι για να καταλαβαίνουμε τι λέμε!

Και το να πάρεις από τη μούρη κάποιον που δεν ξέρεις τίποτα γι' αυτον είναι δείγμα ανωριμότητας.
Χαλαρωστε λίγο οι αυστηροί κριτές των πάντων!
 


Tiny_lin

Well-Known Member
13 Φεβρουαρίου 2018
166
325
35
Αθήνα
www.instagram.com
Συμφωνώ ότι πληρώνεις το όνομα όπως στα πάντα σ' αυτή τη ζωή. Αλλά πληρώνεις και τις εξετάσεις, τη φροντίδα των 2 μηνών που πρέπει να έχει το κουτάβι μέχρι να μπορείς να το πάρεις, τα εμβόλια κλπ. συν τα έξοδα να πας στο εξωτερικό τα οποία καλώς ή κακώς δεν μπορείς να τα αποφύγεις. Αν είσαι διατεθειμένος να κάνεις εκπτώσεις σ' αυτά, όπως είπε και ο Χάρης, καλώς προσβάλλεσαι γιατί δείχνεις ότι όντως είσαι η κυράτσα που σε νοιάζει να έχεις απλά το όνομα. Αν έχεις την καύλα όμως για κάτι, πίστεψε με, κοιτάς για το καλύτερο δυνατό. Αυτά ειπώθηκαν και δεν νομίζω να είναι αυστηρή κρίση :)
 
  • Like
Reactions: Haris Drazen


Status
Κλειδωμένο θέμα