Παραλίες για το χειμώνα


mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Δεν ξέρω αν υπάρχει παρόμοιο θέμα..

Ξέρετε καθόλου παραλίες που μπορούμε να επισκεπτόμαστε το χειμώνα για τρέξιμο και ίσως και κολύμπι;
Παραλίες κοντά στην Αθήνα που δεν υπάρχει πρόβλημα με πιθανούς χειμερινούς κολυμβητές.
Πχ. αν πάμε προς Αστέρα (στην αριστερή πλευρά) θα έχουμε θέμα;

Έχετε καμία να μου προτείνετε;
 




mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Το έχω δει το σχετικό θέμα, αλλά λέω μήπως το χειμώνα κάποιες είναι περισσότερα εύκολα προσιτές λόγω έλλειψης ανθρώπων.
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Σχοινιας.
Κανεις δεν ενοχλει κανεναν εκτος καλοκαιρινης σεζον.
Αν αντεχεις κανεις ανετα κ μπανιο μαζι του χωρις να σε ενοχλησουνε!
Μονο μειωνεκτημα ειναι τα αδεσποτα που δεν ειναι λιγα αλλα ειναι ολα φιλικα (τουλαχιστον οσα εχω συντησει κ μαλλον τοσα χρονια τα εχω συναντησει σχεδον ολα!)
 


rottweiler7

Member
6 Φεβρουαρίου 2013
12
0
Στην αριστερη πλευρα απ τον αστερα εγω πηγαινα που και που το καλοκαιρι και δεν ειπαν ποτε κατι.Σιγα μη σου πει κανεις τιποτα χειμωνιατικα.
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Εγω παω και πριν τον Αστερα, κατω απο το Divani δεν εχει ψυχη.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Αριστερή όπως κοιτάς τον χάρτη?
Αριστερή όπως πας προς την Θάλασσα?
Αριστερά στα FM?
ΝΟΤΙΑ ΒΟΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΔΥΤΙΚΑ μήπως?
 


mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Αριστερά όπως πας! Δεξιά είναι το ξενοδοχείο και δε μπορείς να μπεις με σκύλο :)

Ευχαριστώ παιδιά.
 


mmitsi

Well-Known Member
26 Οκτωβρίου 2011
122
0
paros
Ασχετο με τις παραλίες αλλά θα ήθελα να ρωτήσω, όταν το σκυλί είναι σε οίστρο μπορεί να κάνει μπάνιο στη θάλασσα. Μπορεί αυτό να έχει κάποια επίπτωση; Αυτή τη φορά που είχε οίστρο η σκυλίτσα μου την πήγαινα καθημερινά στο βουνο να τρέξει και μετά φεύγαμε απο την παραλία. Εκείνη πολλές φορές πλατσούριζε στη θάλασσα και το αίμα δεν ήταν αυτή τη φορά τόσο πολλή.
 




KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
βρέ παιδιά έχει τέλεια θάλασσα σήμερα αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να την πάω επειδή το απόγευμα θα την πάμε στον κτηνίατρο για αμπούλα και μπορεί και εμβόλιο καλαζάρ αν και τον ιούνιο παίζει να το κάνουμε.θα υπάρχει πρόβλημα αν μπεί στο νερό πρίν απο αυτά?
 






KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
για αμπούλα και ένα χάπι+να δεί αυτιά και δόντια που έχουν κιτρινίσει πίσω ένα με δύο.το καλαζάρ τελικά τον ιούνιο μας γράφει.

δηλαδή το ξεχνάμε το μπάνιο για σήμερα γιατί με μπέρδεψε λίγο η κοπέλα παραπάνω?
 








ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
κι εμενα ολο το χειμωνα κολυμπαγε.. τωρα που καλοκαιριαζει θα αρπαχτουμε παλι με τους λουομενους και τις απειλες για το λιμενικο ==))
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Εμεις το πρώτο μπανιο για φέτος το κάναμε μαζι με λουόμενους... που δεν εβγαλαν κιχ...
Την εβλεπαν και σαν μεδουσα με το μαλλι απλωμένο στο νερό και φοβοντουσαν!
 


ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
Εμεις το πρώτο μπανιο για φέτος το κάναμε μαζι με λουόμενους... που δεν εβγαλαν κιχ...
Την εβλεπαν και σαν μεδουσα με το μαλλι απλωμένο στο νερό και φοβοντουσαν!
//
..
μη σου τυχη να βρεθει κανα υστερικο ξυλαγκουρο εκει που θα εισαι,,, θα ουρλιαζει στο τηλεφωνο στο λιμενικο να ερθει επειγοντος με σκαφος η με τζιπ αναλογα το σημειο που θα εισαι ==)) ==))
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki