Περί πρωκτικών αδένων


D

Deleted member 14614

Guest
Την ατυχία μου μέσα... Πριν βγούμε για βόλτα είδα μια ωραία στάμπα από πρωκτικά υγρά, αλλά είπα οκ τυχαίνει. Γυρίσαμε και μετά από λίγο γέμισε το δωμάτιό μου... Δεν κάνω πλάκα, καθόταν και δημιουργούνταν παντού στάμπες... Εκτός του ότι κοντεύω να σκάσω από τη ΜΠΟΧΑ, διάβασα τα άλλα παρόμοια θέματα κι έχω την εξής απορία:
Εκτός από την περίπτωση κακής τροφής και ενδοπαρασίτων, παίζει κανένας άλλος λόγος? Το τελευταίο "άδειασμα" των αδένων είχε γίνει πριν από 1 μήνα από κτηνίατρο, ούτε καν από εμένα.
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Βάλε το μικρο σου δαχτυλο στον πρωκτό του σκυλου σου (οχι μεσα, ισα- ισα να ακουμπησεις τη σουφρίδα και κανε επιφανειακα μικρες, απαλες, περιστροφικες κινησεις και θα ανακουφιστει ο σκυλος αμεσως.

Ετσι θα σταματησει.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Ωραίο θέμα, για να κλείσει το βρωμο2013, με αγαπημένο βρωμερό ποστ:

Μόνο εγώ τους αδειάζω μόνη μου? Αφού μου έδειξε ο γιατρός πώς βέβαια...
Παιδιά δεν είναι τίποτα! Μόνο να το κάνετε στο μπαλκόνι!

Εdit:
Ιδού ο σούπερ οδηγός μου για τον οποίο είμαι πάρα πολύ περήφανη:

1. Παίρνεις το σκύλο παραμάσχαλα
2. Βγαίνεις στο μπαλκόνι (σημαντικότατο βήμα)
3. Παίρνεις μια χαρτοπετσέτα (ή 2 ή 3 ανάλογα πόσο σιχασιάρης είσαι).
4. Βάζεις την πετσέτα με το ένα χέρι γύρω απ' τον πρωκτό (όχι μέσα :cool:)
5. Ζουλάς
6. Ξαναζουλάς
7. Μαζεύεις ό,τι βγήκε, με έκφραση σιχαμάρας :eek:
8. Κοιτάς το σκύλο με αηδία
9. Ο σκύλος κουνάει την ουρά του
10. Πετάς τις χαρτοπετσέτες και το περιεχόμενό τους.
11. Πλένεις τα χέρια σου.
12. Ξαναπλένεις τα χέρια σου.
13. Ξανα-ματά πλένεις τα χέρια σου.
14. Επειδή η μυρωδιά δε φεύγει κάνεις μπάνιο ολόκληρος και ησυχάζεις

ΠΕΡΑ ΑΠ' ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ πρώτα στο γιατρό :)
:p
 


D

Deleted member 14614

Guest
Lovey the Lab, νόμιζα ότι πρέπει να πιέζεις περιφερειακά για να αδειάσουν οι αδένες, αλλά θα το δοκιμάσω γιατί δεν βλέπω προκοπή. Που θα πάει βέβαια, θα σταματήσει.

Mareco, το είδα και το εφήρμοσα το θεϊκό αυτό post, αλλά κάτι λάθος κάνω ανάθεμα την αχρηστία μου. Ζούλαγα και δεν έβγαινε τίποτα. Προς το παρόν, έχουμε "ντύσει" το κρεβάτι και το πάτωμα με χαρτιά κουζίνας.
 
Last edited by a moderator:




Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Yπαρχουν τα γαντια , αυτα τα διαφανα απο το φαρμακειο πυ ειναι πακετο των 100 και κανουν ενα ευρω !! Για να αποφυγεις τα βηματα 12 13 14,
 












D

Deleted member 14614

Guest
Εννοείται Sirkos με γάντια, δεν κάνω τις σέξυ ανωμαλίες του Lovey the Lab!:p

Ουφ, μου φαίνεται ότι σταμάτησε (μόνος του, γιατί εγώ...). Πάω να εφαρμόσω το βήμα 14, γιατί νιώθω ότι η μυρωδιά με έχει διαποτίσει. Έριξα και αποσμητικό στο δωμάτιο, τις επισκέψεις μου μέσα!

Ευχαριστώ για τη βοήθεια(και το γέλιο)!:D Πάντως, όποιος ξέρει που αλλού μπορεί να οφείλεται, πλην των 2 γνωστών παραγόντων, ας πετάξει καμιά ιδέα.;)
 


afg

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2013
570
27
Παιδια παντως λιγο προσοχη με τους αδενες.
Το ειχα αναφερει στον κτηνιατρο το θεμα και μου ειπε οτι δεν πρεπει να τους αδειαζουμε καθε τρεις και λιγο γιατι το προβλημα που μπορει να δημιουργηθει μπορει να οδηγησει μεχρι και στην αφαιρεση τους.
Μια φορα στο 5μηνο μου ειπε ειναι καλα να τους αδειαζεις.
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Πάντως εγω δεν εχω αδειασει ποτε τιποτα 3 χρονια τωρα...
Υπάρχει καποιος κινδυνος να 'ουμε;
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Εγώ καμμία στα 13. Αμα ανακαλύψεις κανέναν κίνδυνο, πες τον μου να το πω στον Σώτο.
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δεν ειμαι εγώ κακια... εσεις εχετε kinky ενασχολησεις παραμονη πρωτοχρονιας.... Ασε που αν συνεχίσεις και μετά την αλλαγη, λένε ότι ετσι θα ειναι και ο νέος χρόνος.... πρόσεχε....
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU