Περιοδικό Σκύλος & Γάτα


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
καλα αν το βγαζει η κλεα θα παω να το εξαφανησω απο ολα τα περιπτερα ...........
Οποιες κι αν ειναι οι αποψεις για τη Κλεα, οι συνεργατες της ειναι ενας κι ενας, γραφουν πολυ καλα κι αυτο εχει τη μεγαλυτερη σημασια κατα τη γνωμη μου...
 








Angel3

Well-Known Member
23 Απριλίου 2011
54
0
Μυτιλήνη
παιδια επιτελουσ βρηκα περιπτερο στη μυτιληνη που να το εχει ειναι παρα πλ κλ μιλαει σχεδον γ τα παντα πωσ να κατασκευασουμε παιχνιδια για το καλαζαρ για σηματα ηρεμιασ εχω ενθουσιαστει ανυπομονω γ το επομενο τευχοσ
 


russellKind

Well-Known Member
14 Ιουνίου 2010
948
4
Μαλλον θα το παρω,ειναι λογικη η τιμη του.Ωραιο εξωφυλλο με τον σκυλο που γερνει το κεφαλι του και η γατα απο πισω ...Ελπιζω οπως λετε να λεει χρησιμα πραγματα εκτος απο τα γνωστα...
 






kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Το πήρα κι εγώ σήμερα, επιτελους.

Καλό το βρήκα για το μέσο ιδιοκτήτη. Θα το'θελα πιο σοβαρό και με μεγαλύτερο βάθος στις αναλυσεις του, αλλά αντιλαμβάνομαι οτι απευθύνεται στον άσχετο ή στον ξερόλα (το 90% των ιδιοκτητών κατοικιδίων δηλαδή), οπότε ωραιότατο είναι έτσι όπως είναι. Μακάρι να κάνει δουλειά. Ν'αλλάξει λίγο κάποιες παγιωμένες απόψεις.

Δεν ξέρω αν θα φτάσει κάποια στιγμή στο σημείο να έχει ενδιαφέρον και για τον πιο προχωρημένο σκυλά, τον πιο ψαγμένο. Μακάρι και σ'αυτό. :)
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Καλη προσπαθεια. Πραγματα γνωστα για καποιους και αγνωστα για καποιους αλλους. Σιγουρα βοηθαει τοσο τους λιγοτερο εμπειρους οσο και τους περισσοτερο "χωμενους" γιατι επαναληψη μητηρ μαθησεως. Καλοστημενο.
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Κι εγώ το πήρα πριν καμια βδομάδα! Φαίνεται καλή προσπάθεια και τα περισσότερα θέματα είναι ανάλογα αυτών που συζητάμε εδώ στο φόρουμ. Ακόμα δεν το έχω διαβάσει όλο, αλλά το έχω ξεφυλλίσει και έχω διαβάσει μερικά άρθρα.
Σίγουρα θα πάρω και το επόμενο τεύχος!

Αυτό που μου έκανε εντύπωση (και χάρηκα) είναι ότι μόλις το πήγα στον περιπτερά να το πληρώσω μου λέει: "πόση διαφήμιση έχει πέσει πια γι`αυτό το περιοδικό, το έχουν αγοράσει πάρα πολλοί!" και πράγματι εγώ πήρα το προτελευταίο. Μακάρι να το πάρει ο κόσμος και να το διαβάζει μπας και....
 


Sookie

Well-Known Member
20 Μαϊου 2011
74
1
Αθήνα
το πήρα και εγώ την 1η ημέρα κυκλοφορίας του και μπορώ να πω ότι έχω διαβάσει τα πάντα (αφήνω τα αρθρα για τις γάτες στο τέλος γιατί δεν με αφορά). Αυτό που μου έκανε εντύπωση, ήταν η έλλειψη διαφημιστικών καταχωρήσεων. Ομολογώ πως περίμενα τις μισές σελίδες με σκυλοτροφές και pet shops. Αυτό είναι πολύ καλό. Ας ελπίσουμε ότι θα παραμείνει έτσι.
Η θεματολογία του ήταν πολύ καλή για πρώτο τεύχος. Σε κάθε 2σέλιδο δεν υπήρχε περίπτωση να μην βρεις κάτι ενδιαφέρον να διαβάσεις. Η μόνη.... παρατήρηση που έχω να κάνω είναι ότι θα ήθελα να παρουσιάζει περισσότερες από μία ράτσες σκύλων.
Μπράβο σε όλους και καλό ξεκίνημα. Μακάρι να συνεχίσει
 




bytzamas

Well-Known Member
21 Φεβρουαρίου 2011
123
0
Το πήρα, και μάλιστα το κουβάλησα και στην παραλία. Ημουν με φίλους και φίλες που δεν έχουν σκυλιά, με τον σκύλο μου μια χαρά τα πάνε, αλλά απο 'κει και πέρα καμία σχέση. Τους διάβασα πολλά πράγματα -ήθελαν δεν ήθελαν, τ'άκουσαν-που τους φάνηκαν ενδιαφέροντα. Με ένα περιοδικό στο χέρι μπορείς πιο εύκολα να μεταδώσεις και στους άλλους κάποιες γνώσεις και να τους φέρεις πιο κοντά σ'αυτό που αγαπάς. Είναι αλλιώς να λες σε μια φίλη "διάβασα αυτό κι αυτό" στο τάδε φόρουμ, και αλλιώς να έχεις μαζί σου το περιοδικάκι και να πεις "να, πάρε να διαβάσεις αυτό το άρθρο, θα σου αρέσει!". Στην αρχή όλοι γέλασαν που έφερα στην παραλία το "σκυλοπεριοδικό". Μετά τους άρεσαν αυτά που τους διάβασα, και στο τέλος όλοι το ξεφύλλισαν!!..
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Το πήρα, και μάλιστα το κουβάλησα και στην παραλία. Ημουν με φίλους και φίλες που δεν έχουν σκυλιά, με τον σκύλο μου μια χαρά τα πάνε, αλλά απο 'κει και πέρα καμία σχέση. Τους διάβασα πολλά πράγματα -ήθελαν δεν ήθελαν, τ'άκουσαν-που τους φάνηκαν ενδιαφέροντα. Με ένα περιοδικό στο χέρι μπορείς πιο εύκολα να μεταδώσεις και στους άλλους κάποιες γνώσεις και να τους φέρεις πιο κοντά σ'αυτό που αγαπάς. Είναι αλλιώς να λες σε μια φίλη "διάβασα αυτό κι αυτό" στο τάδε φόρουμ, και αλλιώς να έχεις μαζί σου το περιοδικάκι και να πεις "να, πάρε να διαβάσεις αυτό το άρθρο, θα σου αρέσει!". Στην αρχή όλοι γέλασαν που έφερα στην παραλία το "σκυλοπεριοδικό". Μετά τους άρεσαν αυτά που τους διάβασα, και στο τέλος όλοι το ξεφύλλισαν!!..
μπραβο σου!
Εγω το διαβαζα στο καραβι κι εχοντας και το απολυτα υπακουο και ησυχο σκυλι διπλα μου:p ενας κυριος με ενα κουταβο jack russell με ρωτησε αν ειμαι εκπαιδευτρια....
πουλας και μουρη δηλαδη:p :p
 


bytzamas

Well-Known Member
21 Φεβρουαρίου 2011
123
0
Εγω το διαβαζα στο καραβι κι εχοντας και το απολυτα υπακουο και ησυχο σκυλι διπλα μου:p ενας κυριος με ενα κουταβο jack russell με ρωτησε αν ειμαι εκπαιδευτρια....πουλας και μουρη δηλαδη:p :p
:D:D:D
 


Luna

Well-Known Member
8 Ιουνίου 2011
109
0
Ξέρετε μήπως αν έχει βγεί ή πότε κυκλοφορεί το δεύτερο τεύχος του περιοδικού ?????? Ανυπομονώ !!!! :p
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.133
Μηνύματα
896.051
Μέλη
19.946
Νεότερο μέλος
harouli