Περιοδικό Σκύλος & Γάτα


rossi

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2012
181
0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ρε παιδια μεχρι σημερα ψαχνω τπτ εχω και εναν χαζο περιπτερα που λεει οτι δεν κυκλοφορησε κθλ κ γω μαλλον 8α καταφυγω στο courier
Σήμερα κυκλοφόρησε μαζί με την Καθημερινή το Ν 7 Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2012, (εκτάκτως απ΄ότι κατάλαβα λόγω διακοπών). Το επόμενο λογικά θα βγεί την 1η Κυριακή του Οκτωβρίου. Σε περίπου 2 εβδομάδες θα κυκλοφορήσει και στα περίπτερα και κοστίζει 4,5Ε
 






τεν τεν

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
454
1
Μήπως έχει κάποιος το νούμερο 2 που είχε αφιέρωμα στα westie;

Εγώ πρέπει να το έχω στο σπίτι!(τώρα είμαι στην δουλειά)Χρειάζεσαι κάτι,που θα μπορούσα να βοηθήσω?
 








Kathrinf1

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2012
330
0
Θα ήθελα να διαβάσω το αφιέρωμα στα westie, αν μπορείς να το σκανάρεις και να μου το στείλεις, θα σου ήμουν υπόχρεη.
e-mail: [email protected]
Sorry βρε Αλέξια, αλλά δεν τα πάω καλά με αυτά. Ελπίζω κάποιος άλλος να μπορέσει να σου τα σκανάρει. Και πάλι συγγνώμη!:oops:
 


τεν τεν

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
454
1
Θα ήθελα να διαβάσω το αφιέρωμα στα westie, αν μπορείς να το σκανάρεις και να μου το στείλεις, θα σου ήμουν υπόχρεη.
e-mail: [email protected]
Εγώ θα μπορέσω να σου το κάνω εύκολα,άλλα αύριο εάν δεν στο έχει κάνει κάποιος αλλος, πολύ ευχαρίστως.
Γιατί τώρα δεν έχω μαζί μου το περιοδικό!
 




rossi

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2012
181
0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Σήμερα ξανακυκλοφόρησε το περιοδικό, τεύχος Ν8 Οκτώβριος-Νοέμβριος με την Καθημερινή της Κυριακής.
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Χρυσούλα μόλις διάβασα το θέμα σου και της Νεφελης στο περιοδικό. Πολυ ωραίο άρθρο, και ωραίες φωτογραφίες. Πόσο κούκλα πια είναι η μικρή.!!!!!!????? Και τι θα γίνει με τόση διασημότητα.!!!!!????? Θέλω αυτόγραφο όσο είναι νωρίς. :).
Να την χαίρεσαι και πάντα τέτοια.

Στάλθηκε από το HTC Vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 


chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Xααχαχαχαχαχαα.... ευχαριστούμε πολύ!!! Τι να σου πω... για μένα είναι τέλεια, δεν μπορώ να είμαι αντικειμενική!! Μακάρι να είχα περισσοτερες σελίδες να γράψω!!! Είναι θέμα που με πονάει τα μικρόσωμα.... Χαίρομαι που σου άρεσε το άρθρο!! :)
 


elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
Μπήκα για να γράψω για τη Νεφελη και είδα το πόστ πάνω πάνω!!!!
Κουκλες και οι δυο!!!! Η νεφελη 9 μηνών και ακούει πάνω απο 40 εντολές!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
κι εγω το διαβασα σημερα το αρθρακι! Συγχαρητηρια και στις δυο σας! ειναι μια κουκλιτσα η Νεφελιτα σου! πολυ χρησιμο και ενημερωτικο και για τους γνωστους κατοχους "μικροσωμου-κακιασμενου" μπας και καταλαβουν οτι δεν ειναι λουτρινο το σκυλακι τους...
και εις ανωτερα Χρυσουλα και Νεφελη!
 


Sookie

Well-Known Member
20 Μαϊου 2011
74
1
Αθήνα
Ασ ελπισουμε, οτι θα γινει συντομα κ εξωφυλλο/αφιερωμα στα "παρεξηγημενα δυναμικά" μπουλ τεριε, οπως αναφερει η φιλη μας στην σελιδα 5!!!

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2
 


Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Είμαι πολύ χαρούμενος & υπερήφανος που στο τεύχος του Σκύλος & Γάτα που κυκλοφορεί αυτή τη Κυριακή, στο αφιέρωμα για τα Μπόξερ φωτογραφίσανε τα μπόξερ μου, Sunna, Chips, Lida & Arya...!!!
boxersg.jpg