Περιστατικά στην βόλτα


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Μην το πείτε πουθενά, αλλά μια φορά, με έβριζε ένας που έπλενε το αμάξι του, κι εγώ είχα (τυχαία...) έναν μεγάλο σουγιά στην τσέπη μου, τον έβγαλα, τον άνοιξα, και του είπα:

Θέλεις τώρα να σου κάνω το αμάξι λαμπόγυαλο???
(Ο τύπος χέστηκε απάνω του...)

Εαν σε ξαναδώ μπροστά μου και μου ξαναμιλήσεις, ξέρω που μένεις, και ξέρω το αμάξι σου, δεν θα βρεις ούτε βίδα!!! συνέχισα...

Όταν εμ έβλεπε από μακριά να πλησιάζω με τον σκύλο μου, κρυβόταν ο καραγκιόζης, κοτζαμάν άντρας... Πάντως δεν με ξαναενόχλησε.

Εαν δεν πείσετε για τρελλοί, θα σας τα πρήζουν νυχθημερόν. Εγώ με την τρέλλα, γλύτωσα από τέτοια... Πείθω για τρελός!!!

:wink:
 






EVI.T

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2008
455
5
ATHENS
www.afghanhounds.gr
Aληθεια λεω!!!! :lol: :lol: επισεις μια φορα μια κυρια μου ειπε οτι ειμαι τοσο ατυχη που πηρα τοσο ασχημα κολει..και ουτε καν εχουν αυτια ορθια :lol: ουτε και ωραιο χρωμα :!:
 


tasosrules

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2007
200
0
Περαία, Θεσσαλονίκη
Σε εμας εδω ολες οι αυλες εχουνε σκυλο..! και καθημερινα βλεπω ανθρωπους να πηγαινουν βολτα τα σκυλια τους και τους χαιρομαι πολυ! Καποια μερα θα ειμαι κι εγω ετσι..!!! :p :D
 


demo

Active Member
17 Ιανουαρίου 2008
28
0
athens
εμενα ρωτανε την κλασικη ερωτηση: ειναι pit bull και δαγκωνει? Και εκεινη την κρισιμη στιγμη, ο φουκαρας ο Τζακ, που οποιον δει χαιρεται, κανει την κινηση να πηδηξει πανω τους, και ναααα τους παει :lol: :lol: . Περιμενω λιγα δευτερολεπτα και λεω: μπα δε δαγκωνει, μονο χαιρεται, και επανερχεται το φυσιολογικο χρωμα στο προσωπο....
Στη δικια μου περιπτωση ξερω πολλους που βγαζουν βολτα το δικο τους, κι ενω πηγαινουμε σε συγκεκριμενο μερος, αυτοι συνεχιζουν να λερωνουν μπροστα απο σπιτια (ακομα και στο δικο μου) χωρις καν να τα μαζευουν. Και ντρεπομαι να τους την πω γιατι υποτιθεται οτι γνωριζομαστε :roll:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981