Περι σωματοφυλακης




apache

Well-Known Member
14 Απριλίου 2009
54
0
αθηνα
μα καλα ειναι δυνατον?στα μισα θεματα εδω πλακωνεστε ελεος πια!!!

στη συγκεκριμενη περιπτωση αυτο που αντιλαμβανομαι dober οτι ζηταει να μαθει η/o rottie δεν ειναι και τοσο παραλογο..δε νομιζω οτι περιμενει να κανεις ενδελεχη αναλυση των μεθοδων σου.ισως ομως μια συντομη περιγραφη που να γινεται κατανοητο τι εστι ρεαλιστικη προστασια

απτην αλλη rottie το οτι ο dober δε δεχεται να αναπτυξει αυτο που τον καλεις,ε δε σημαινει οτι ειναι κανας εγκληματιας η καραγκιοζης η δεν ξερω και γω τι θα μπορουσε να ωθησει τους υπολοιπους να τον γιουχαρουμε

συγκρατηθειτε λιγο ...ειπαμε
 




dober

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
125
0
ανοιχτα οχι denis ...τουλαχιστον δεν το θυμαμαι να το εκανα !!!!
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
κανεις εκπαιδευτης να μην γραφει σε φορουμ .....θα λεει ενταξει ....ελα απο δω σκασε το 50ρικο της επισκεψης και στο καλο !!!!!
καποιοι του χωρου επαγγελματιες προσπαθουν να δωσουν καποιες γνωσεις για να λυθουν καποια προβληματα και να παει η κυνοφιλια μπροστα .....
αμα νομιζεις οτι δεν ειναι απαραιτητοι και το κανουν μονο για την προβολη τους ...
Πώς εξηγείς τότε αυτό σου το post ?

Είναι σωστό να δηλώνεικάποιος ότι μπορεί να κάνεικάθε είδους εκπαίδευση ΔΗΜΟΣΙΑ - χωρίς να λέει ποιός είναι (άρα και χωρίς να μπορεί να αποδείξει αυτό που λέει ?)

ΠΩΣ ακριβώς θίγεσαι από την ερώτηση ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ αν δεν έχεις όνομα άρα και υπόσταση εκτός από το ότι έχεις δηλώσει ?

Το forum κάνει καλό σε εσένα ή εσύ στο forum ? Αν γράψεις κάτι εδώ ΜΠΟΡΕΙ να προαχθεί η κυνοφιλία αλλά δεν είναι σίγουρο πως θα γίνει, μπορεί απλά να πάρεις ένα pm για εκπαίδευση (όπως εγώ μπορώ να πάρω για να πουλήσω έναν σκύλο) αλλά θα τοέχεις πάρει χωρίς να πείς ποιός είσαι - ΕΙΝΑΙ σωστό ?
 


elenaki

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2009
37
0
ξρω εγω ποιος ειναι ο ντομπερ μη στεναχωριεστε......επεισης να πω πως με εχει βοηθησει αφιλοκερδως απειρες φορες;)......ασε που καθε φορα προσπαθει να με πεισει να παω μαραθωνα να μου παρει κανενα ευρω....:D:D:D ΑΤΙΜΕ ΝΤΟΜΠΕΡ!!!
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Δεν κατάλαβες δεν λέω ότι δεν είναι εκπαιδευτής ... θα ΜΠΟΡΟΥΣΕ να μην ήταν ?

Αλήθεια εσύ που ξέρεις ποιός είναι ποιός είσαι ? :D
 


elenaki

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2009
37
0
Παντως δεν μπορω να αποκαλυψω. το ονομα....απο αλλο φορουμ!
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Αρα λοιπόν μέχρι να ξεμπλέξετε με τα ονόματα δεν μπορεί να είστε ανώνυμοι θιγόμενοι ... αφού ένας ανώνυμος δεν μπορεί να θιχτεί προσωπικά και επαγγελματικά ...

Οσο για το αν "ξυπνάει" ένας ιδιοκτήτης και χώνει την μύτη του στην εκπαίδευση του σκύλου, στην μορφολογία του ή όπου αλλού ... το αφήνω ασχολίαστο ... θα μπορούσα να πώ μόνο ότι προτιμώ να θεωρώ τον εαυτό μου άσχετο ιδιοκτήτη ... όπως και ήμουν για πολλά πολλά χρόνια και ήμουν πολύ ευτυχέστερος ... δυστυχής έγινα μόλις κατάλαβα πού έχωσα την μύτη μου αγαπητέ εκπαιδευτή / εκτροφέα / πετσοπά / κτηνίατρε ... ;)
 






denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Οχι βέβαια ... αλλά χωρίς ταυτότητα δεν θίγεσαι προσωπικά ... πώς να το κάνουμε :D

χωρίς ταυτότητα γράφεις καμιά μαλακία να περνάει η ώρα και άμα σε βρίσει κάποιος τον βρίζεις κι εσύ ... δεν λές μην με βρίζεις με προσβάλλεις ;)
 


elenaki

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2009
37
0
Εγω παντος θιγομαι και χωρις ταυτοτητα. Υποτειθεται πως εδω μεσα λεμε αποψεις και μοιραζομαστε τις γνωσεις μας. Αν καποιος μπαινει για να το παιξει εξυπνος.......
Θελεις πολυ να μαθεις ε????
:)
 


apache

Well-Known Member
14 Απριλίου 2009
54
0
αθηνα
μαλιστα.δηλαδη οποιος δεν εχει ονομα -επωνυμο εδω μεσα ..λεει μαλακιες?

γαματο!!!
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Πήξαμε από διαιτητές και συνηγόρους...

Τη γνώμη σας, αγαπητοί φίλοι Elenaki και apache, για το θέμα που συζητάμε (σωματοφυλακη/ ρεαλιστική προστασία) θα μας την πείτε ή θα μας κρατήσετε και άλλο σε αγωνια?

Πρώτα απ’ όλα έχετε γνώμη για το θέμα που συζητάμε?
 


elenaki

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2009
37
0
το αντιθετο λεω.....πως ειμαστε εδω μεσα για να μοιραζομαστε τις γνωσεις μας
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
καποιοι του χωρου επαγγελματιες προσπαθουν να δωσουν καποιες γνωσεις για να λυθουν καποια προβληματα και να παει η κυνοφιλια μπροστα .....
εγώ θίγομαι από αυτήν την ανάρτηση ;)

ερώτηση

Για την περίπτωση που ο φίλος ΔΕΝ είναι εκπαιδευτής (ΠΑΙΖΕΙ η περίπτωση ή όχι ?? - δεν λέω ότιπαίζει τώρα, λέω ότι ΜΠΟΡΕΙ να γίνει ΚΑΙ αυτό) ...

... θεωρείς σωστό να γράφεις υπό αυτήν την ιδιότητα, να την αναδυκνείεις ... αλλά να μην λές ποιός είσαι ? Και αν ο επόμενος είναι καιροσκόπος εκπαιδευτής άσχετος με το θέμα πώς εγώ θα τον ξεχωρίσω σαν πελάτης και σαν ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ενός forum που "πάει μπροστά την κυνοφιλία" ? Θα μυρίσω τα νύχιαμου ή θα πάω στον Μαραθώνα - Μαλακάσα - Κορωπί - Σέκλανα ή όπου αλλού να δώ άμα γαυγίζει στον κακό το θεριό του Χ κυρίου ???? ;)
 


dober

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
125
0
denis σου ειπα και πριν οτι η ταυτοτητα μου ειναι διαθεσημη εφοσον ζητηθει !!!:)
απλα εδω μπαινω για να γραφω και εγω τις αποριες μου και να περνω εμπειριες και οχι να τσιμπαω πελατες !!!!!
ετσι, καθαρα πραματα !!!!!
για αυτο το λογο το εχω αφησει λιγο φλου!!!
επισης πουθενα δεν αναφερω το σιτε μου ουτε γεννες που πιθανον θα γινουν ....
αν το εκανα μετα θα ειχαμε αλλα !!!!!!!
πιστευω το προβλημα ειναι και λιγο θεμα στυλ.......:)
 




elenaki

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2009
37
0
Rottie εχουμε δεν εχουμε γνωμη μπορουμε να παρακολουθουμε. το θεμα (οχι το θεμα περι σωματοφυλακης) δεν ξεκινησε απο μενα απλα θελησα να υπερασπιστω αυτον που δεχεται σφαιρακια αδικα.....αποχωρω ετσι κι αλλιως δεν εχω να προσθεσω κατι