Πομεράνιαν κ εμετός




ΚΑΛΗ

Member
9 Ιανουαρίου 2011
13
0
thessaloniki
φυσικα κ εχει .. ελεγε οτι πηρε στις 10 του μηνα .. και οτι εκανε 1 εμβολιο ... αλλα τι να πω ισως ήθελε περισσοτερο
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
φυσικα κ εχει .. ελεγε οτι πηρε στις 10 του μηνα .. και οτι εκανε 1 εμβολιο ... αλλα τι να πω ισως ήθελε περισσοτερο
τι ημερομηνία γέννησης γράφει το βιβλιάριο?

διαβάζω το θέμα από την αρχή και μου δημιουργείται πολύ άσχημη εικόνα για το εκτροφείο. Είναι δυνατόν να έδωσε εκτροφέας κουτάβι κάτω απο 2 μηνών? πως ταξίδεψε χωρίς εμβόλιο λύσσας?
Μπορείς να μας πεις απο ποιο εκτροφείο το πήρες? επιτρέπεται να πεις :)

ΥΓ: Καλως ήρθες και απο μένα και εύχομαι το σκυλάκι σου να γίνει σύντομα καλα :)
 




ΚΑΛΗ

Member
9 Ιανουαρίου 2011
13
0
thessaloniki
ο κτηνίατρος που το είδε, είδε το βιβλιαριο της και ειδε πως εχει κανει ενα εμβολιο και μια αποπαρασιτωση.. σημερα που εμφάνησε τα συμπτώματα πήρα τηλ τον εκτροφέα και μου είπε υπαρχει περιπτωση αν είναι απο τα σκουλίκια .. και ο γιατρος που την είδε μου είπε οτι είναι γεμάτη απο σκουλίκια ... δεν ξέρω απο ποιο εκτροφείο ακριβως ειναι ... γιατί μου την έκανε δώρο ο μπαμπάς μου.. ξέρω μονο πως ήρθε απο ουγγαρία.. αυτα.. το θέμα ειναι οτι ανησυχω... ειναι κατι σοβαρο??? σας εχει τύχει το κουτάβι σασ να έχει σκουλίκια???
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.661
19.891
ναι του το είπα, μου είπε οτι έκανε αποπαρασίτωση μπορει όμως να χρειαστεί κι άλλη, δε μπορω να καταλάβω ήταν μια χαρά μες τα παιχνιδια.. τι μπορει να την πείραξε... δεν έκανε καμια διάρροια σήμερα. αλλα δεν τρώει... με τίποτα
Σ' αυτή σου την απάντηση, με ποιόν εννοείς ότι μίλησες;
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Ειπε με τον εκτροφεα...που προφανως ειναι ο πετσοπας που εφερε το σκυλακι απο το εξωτερικο.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.661
19.891
Αυτό θέλω να καταλάβω, για να μπορώ να της πω αν και πόσο είναι ο εκτροφέας.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.129
Μηνύματα
896.007
Μέλη
19.940
Νεότερο μέλος
desps