Που θα το βρω?


foloh

Active Member
12 Φεβρουαρίου 2009
29
0
Καλησπερα σας ειμαι νεο μελος και μπηκα γιατι ψαχνοντας για ενα φαρμακο στο νετ με οδηγησε σε αυτη τη σελιδα!
Ο σκυλος μιας φιλης μου εχει καποιο προβλημα με την καρδια του και της ειπε ο κτηνιατρος να του δωσει ενα φαρμακο Fortekor!
Το οποιο ομως δεν μπορει να βρει γιατι δεν υπαρχει σε διαθεση οπου εψαξε!ειδα σε καποιο θεμα οτι το εχει παρει και καποιος αλλος για τον σκυλο του και ηθελα να μαθω αν ξερει καποιος /α που μπορω να το βρω!!
Ευχαριστω!
 






foloh

Active Member
12 Φεβρουαρίου 2009
29
0
Πηγε σε pet shop αλλα δεν το εχουν....και εγω πηρα στην φιλοζωικη αλλα τα ιδια μου ειπαν οτι δεν υπαρχει!ειναι η μονη λυση να αισθανθει ο σκυλος καλυτερα για αυτο ζηταω την βοηθεια σας!
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
παιδια υπαρχει στα petcity και petcity δυστυχως υπαρχουν παντου!παρε ενα τηλ. στο πιο κοντινο σου και ρωτησε τους.
 


foloh

Active Member
12 Φεβρουαρίου 2009
29
0
Υπαρχει ελειψη μας ειπαν απο Δευτερα ισως βρεθει!!!!θελαμε των 20 mg alla βρεθηκε των 5!!εχω παρει ηδη τηλεφωνα και πηγε και απο καποια οπως ειπα πηρα και στην φιλοζωικη που ξερω οτι εχουν αν οχι ολα τα περισσοτερα φαρμακα!
Θα του δωσει των 5 και θα δουμε!
 




foloh

Active Member
12 Φεβρουαρίου 2009
29
0
Τι πρόβλημα έχει το σκυλάκι?


Καλησπερα!
Το σκυλι εχει προβλημα με την καρδια του εχει μεγαλωσει περαν απο το φυσιολογικο μεγεθος! Δεν τρωει , δεν εχει διαθεση και το φαρμακο το οποιο σας ρωτησα αν ξερετε που θα βρω δεν ειναι σιγουρο οτι θα βοηθησει ειναι ισως μια λυση ειπε ο κτηνιατρος!
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Μεγαλοκαρδία έχει άρα. Έχει κι ο δικός μου καρδιακή ανεπάρκεια από μεγαλοκαρδία. Παίρνει renitec (δεν είναι κτηνιατρικό) και τρέφεται με ειδική για καρδιακά νοσήματα ξηρά τροφή. Ο κτηνίατρος συνέστησε μόνο αυτό?
 


foloh

Active Member
12 Φεβρουαρίου 2009
29
0
Μεγαλοκαρδία έχει άρα. Έχει κι ο δικός μου καρδιακή ανεπάρκεια από μεγαλοκαρδία. Παίρνει renitec (δεν είναι κτηνιατρικό) και τρέφεται με ειδική για καρδιακά νοσήματα ξηρά τροφή. Ο κτηνίατρος συνέστησε μόνο αυτό?


Οταν πηρα τηλ στην φιλοζωικη μου ειπαν οτι μπορω να δωσω και αυτο που δινεις εσυ ειναι για ανθρωπους αλλα κανει για αυτη την περιπτωση!Ο δικος της ειπε μονο για αυτο!οπως ειπα και σε αλλη απαντηση βρηκε των 5mg kai του δινει αυτο μεχρι αυριο που ισως βρεθει των 20 mg
 




foloh

Active Member
12 Φεβρουαρίου 2009
29
0
Ειμαι υπερ της δευτερης και τριτης και τεταρτης γνωμης μην σου πω....οταν ειχε προβλημα το δικο μου σκυλι μεχρι να βρω την λυση τον πηγα σε πολλους γιατρους...οχι γιατι δεν εμπιστευομουν αυτον που εχω επιλεξει αλλα γιατι πιστευα οτι κατι μπορει να γινει να σταματησει να υποφερει ο αρχοντας μου(σκυλος) και τελικα βρηκαμε την λυση!!!!!!
Για αυτο και μπηκα εδω μεσα να ακουσω αποψεις για να βοηθησω ισως την κοπελα!Απο αυριο αν δεν βρει αυτο που της ειπε θα ρωτησει και για το αλλο φαρμακο...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22