Προβλημα στο στηθος του σκυλου - Κτηνιατρος ερωτησεις


Staffordshire

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2011
350
3
Χαιρετε, στον σκυλο εμφανιστηκε ενα μπαλακι στην περιοχη του στηθους και δεν ξερω τι ακριβως ειναι; Αναρωτιεμε μηπως μπορει να ειναι απο το σαμαρακι που φοραει, να χτυπησε καπως η απο την πιεση και να εγινε εσωτερικο αιματωμα; Επειδη δεν εχω ιδεα και απο κτηνιατρους κλπ ξερετε καποιον καλο στην περιοχη της Αθηνας που θα μου προτεινατε η οποιαδηποτε αλλη συμβουλη πανω στο θεμα; Οποιος θελει μπορει να στειλει και πμ.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Δεν δημιουργείται έτσι εύκολα καρουμπαλάκι από το στηθόλουρο!
Μπορεί να είναι κάποιου είδους λίπωμα!

Για ποια περιοχή της Αθήνας ενδιαφέρεσαι?
 
  • Like
Reactions: Staffordshire


Staffordshire

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2011
350
3
Δεν δημιουργείται έτσι εύκολα καρουμπαλάκι από το στηθόλουρο!
Μπορεί να είναι κάποιου είδους λίπωμα!

Για ποια περιοχή της Αθήνας ενδιαφέρεσαι?
Καλησπερα Στελιο, γραψε καποιον καλο στην Αθηνα δεν με ενδιαφερει η περιοχη δεν ειναι προβλημα, να σημειωσω πως ητανε μικρο στην αρχη και σταδιακα μεγαλωσε, ευχαριστω για την απαντηση
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Επίσης, από τις εμπειρίες τις δικές μου, αλλά και της αδελφής μου (που είναι "θεσμικός επενδυτής" - με 4 δικά της σκυλιά και 5-6 αδέσποτα που έχει πάρει "επ' ώμου" από κτηνιατρικής άποψης) έχω και τους εξής εξαιρετικούς γιατρούς:

Νίκος Καραμήτσος
Αιτωλίας 14 - Χαλάνδρι
τηλ. 210-6753850

Κυριάκος Αφεντουλίδης
Ελ, Βενιζέλου 19 - Νέα Σμύρνη
τηλ. 6974608029
 
  • Like
Reactions: Aslan and LaCat


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Χαιρετε, στον σκυλο εμφανιστηκε ενα μπαλακι στην περιοχη του στηθους και δεν ξερω τι ακριβως ειναι; Αναρωτιεμε μηπως μπορει να ειναι απο το σαμαρακι που φοραει, να χτυπησε καπως η απο την πιεση και να εγινε εσωτερικο αιματωμα; Επειδη δεν εχω ιδεα και απο κτηνιατρους κλπ ξερετε καποιον καλο στην περιοχη της Αθηνας που θα μου προτεινατε η οποιαδηποτε αλλη συμβουλη πανω στο θεμα; Οποιος θελει μπορει να στειλει και πμ.
To σκυλάκι παρακολουθείται από κάποιον κτηνίατρο και θες κάτι πιο καλό-εξειδίκευμενο???ή δεν έχει πάει σε γιατρό γενικά??εμβόλια έχετε κάνει??

Εύχομαι Περαστικά και γρήγορα