Προτάσεις για παιχνίδι kong


vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
(kong extreme το μόνο που κρατάει 2-3 μήνες μέχρι να το καταστρέψει)
Αλήθεια το καταστρέφει; Εμείς το έχουμε τουλάχιστον 1 χρόνο και εκτός απο τα εξωτερικά μικροσημάδια απο τα δόντια του δεν έχει πάθει τίποτα απολύτως.
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Αν κρινω από την ωρα της απάντησης σε ειχε κοψει λορδα...
Αλλά αν κρινω και από το περιεχόμενο της, δεν πας καλου κακού να παρεις κανα predictor? :p
χαχαχαχαχαχαχαχα ή κάποιο καλό κολλύριο για τη γκαβομάρα επίσης :p
 




dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
υγ και εμένα που το μασάει σαν τρελή, είναι οκ 6 μήνες τώρα. τα nylabone ας πούμε, τα καταστρέφει πάνω στον μήνα. ευτυχώς, εμάς δεν έχει αρχίσει ακόμα να μας ψιλοκόβει...........!
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
χαχαχαχα πόσες φορές με έχει ξεφτιλύσει αυτό το κινητό..τι ντροπή :p

εγώ της βάζω της μικρής ότι μπορείς να φανταστείς. χθες της έβαλα λίγη σκέτη σάλτσα ντομάτα και ασχολιόταν για καμιά ώρα..προτιμώ να της το δίνω όταν λείπουμε για να έχει κάτι ν'ασχολείται.
 


George_Nafplio

Well-Known Member
25 Ιουνίου 2012
116
1
Ναύπλιο
ΠΟΣΟ κούκλα η Αννούλα όμως, ε;;; :D :D :D
Μεγάλη καψούρα!!!! :-D

Αλήθεια το καταστρέφει; Εμείς το έχουμε τουλάχιστον 1 χρόνο και εκτός απο τα εξωτερικά μικροσημάδια απο τα δόντια του δεν έχει πάθει τίποτα απολύτως.
Μετά τους 2 μήνες αρχίζουν να κόβονται κομματάκια, τα οποία ευτυχώς δεν καταπίνει, και στο 3μηνο έχει καταστραφεί τουλάχιστον το 25%... Το τέταρτο έχει τώρα μέσα σε ένα χρόνο που το ανακάλυψα. Με τα απλά kong πριν δεν πέρναγε ούτε μήνα... Δεν πειράζει καλά να είναι το κορίτσι μου και να τα τρώει... :) Το βασικό είναι ότι ασχολείται ΜΟΝΟ με αυτό και δεν πειράζει τίποτα άλλο στο σπίτι!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki