Πρόβλημα με διάρροιες & εμετούς


Status
Κλειδωμένο θέμα

mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Ρε συ kimigaz...δεν βρίσκεις δηλαδή, ότι εμπεδώθηκε επαρκώς, το συγκεκριμένο σχόλιο και το θεωρείς χρήσιμο αυτή την χρονική στιγμή, να το επαναλάβεις;
 


Kimigaz

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
743
238
Goldenland
Ρε συ kimigaz...δεν βρίσκεις δηλαδή, ότι εμπεδώθηκε επαρκώς, το συγκεκριμένο σχόλιο και το θεωρείς χρήσιμο αυτή την χρονική στιγμή, να το επαναλάβεις;
Ρε συ mareco... δεν βρίσκεις δηλαδή οτι εχω την ελευθερια να λεω τη γνωμη μου ειτε επαναλαμβάνεται είτε οχι?? Αυτή τη χρονίκη στιγμη μου ήρθε αυτή και το επανέλαβα. Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι με τα ποστ του κυρίου, τι να κάνω. αμα δε σου αρεσει ζητα να διαγραφει το ποστ μου λόγω επαναληψης...
 


underdog

Well-Known Member
5 Απριλίου 2011
1.223
135
φαίνεται ότι το σκυλάκι χρήζει ιατρικής φροντίδας.
Βρες τον τρόπο που θα το κάνεις. Πήγαινε σε 2ο, 3ο γιατρό με όλες τις εξετάσεις και βρες λύση.
Αν για κάποιο λόγο δε μπορείς να του την παρέχεις βρες κάποιον που θα το κάνει γιατί σε 6 μηνών κουτάβι οι πειραματισμοί μπορεί να έχουν το χειρότερο αποτέλεσμα.
 


GiannisF

Member
21 Οκτωβρίου 2013
15
0
Φαντάζομαι σε τι κατασταση ηταν ο αλλος που σου εδωσε το σκυλι για να το συντηρησεις εσυ!!! Βασικα μια συμβουλη εχω.. δωσε το σκυλακι σου,κριμα ειναι να περναει ετσι. αν ειναι δυνατον αμα σου προκυψει καμμια δυσπλασια δηλαδη τι θα κανεις? και εκεινα ειναι χειρουργεια που κοστιζουν... δωσε την κουταβα σου σε καποιον που μπορει να της παρεχει τα βασικα..

'' συγκεκριμένο σκυλάκι δεν το αγόρασα, ήρθε στην ζωή μου, από γνωστό (όχι φίλο) που δεν μπορούσε να το συντηρήσει. Όταν το αγόρασα''

χμμμ τελικα τι ισχυει??
Λάθος βιασύνης δεν το αγόρασα, όταν το πήρα

Ρε συ mareco... δεν βρίσκεις δηλαδή οτι εχω την ελευθερια να λεω τη γνωμη μου ειτε επαναλαμβάνεται είτε οχι?? Αυτή τη χρονίκη στιγμη μου ήρθε αυτή και το επανέλαβα. Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι με τα ποστ του κυρίου, τι να κάνω. αμα δε σου αρεσει ζητα να διαγραφει το ποστ μου λόγω επαναληψης...
Το λάθος μου ήταν πως το πήρα για να το κάνω οικογένειά μου και να του δώσω αγάπη; άπειρος ήμουν, όταν ήρθε στην ζωή μου είχα χρήματα να ξοδέψω, αλλά συντόμως βρέθηκα χωρίς εισόδημα... δεν είχα σκοπό να πάρω σκύλο για να τον κάνω να υποφέρει, ήμουν τυπικός σε όλα του και προσπάθησα να του παρέχω φαγητό με λάθος τρόπους. Δεν του έλειψε τίποτα και αν συνέχιζα να έχω μια δουλειά δεν θα σκεφτόμουν καν τρόπους από μόνος μου ή από φίλους για να γίνει καλά.

Έγραψα εδώ, μετά από συνομιλία με τον γιατρό που ήταν καθησυχαστικός, γιατί δεν τον εμπιστεύτηκα όταν μου μίλησε. Ναι έκανα λάθη, ΜΕΓΑΛΑ αν θέλετε, αλλά ήμουν άπειρος. ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ. Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ: ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΟΥ. ΕΓΡΑΨΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΥΟ *** (Kimigaz ΚΑΙ mareco ΕΝΝΟΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ), ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΖΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΝΩ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ ΕΝΝΟΩ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ), ΚΑΙ ΕΨΑΞΑ ΤΡΟΠΟΥΣ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΚΥΛΟΥ, ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ. ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΛΕΦΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΥΤΟ. ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΟ, ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΗ ΣΚΥΛΟ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ... ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ Κυρίους (τρόπος του λέγειν) τα χειρότερα και στους σκύλους τους να έχουν υγεία μέχρι τα βαθιά τους γεράματα. Ο σκύλος μου θα γίνει καλά, γιατί θα κάνω τα πάντα, εσείς οι δύο κύριοι είστε για ευθανασία όμως...
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
GiannisF καταρχήν ψυχραιμία

Κανείς μας δεν γεννήθηκε με γνώσεις για τον σκύλο! Και όποιος σου πει οτι δεν έχει κάνει λάθη με τον σκύλο του (είτε μικρά είτε μεγάλα) σου λέει ψάματα!

Ολα τα μέλη που σου έχουν γράψει σου έχουν γράψει σκεπτόμενοι το καλό του σκύλου! Μην κατηγορείς και μην εκφράζεσαι έτσι για ανθρώπους :)

Ανοίγεις ένα θέμα, έχεις απαντήσεις, κρατάς αυτό που θες, τα υπόλοιπα απλά δεν τα κρατας!
 




Kimigaz

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
743
238
Goldenland
Το λάθος μου ήταν πως το πήρα για να το κάνω οικογένειά μου και να του δώσω αγάπη; άπειρος ήμουν, όταν ήρθε στην ζωή μου είχα χρήματα να ξοδέψω, αλλά συντόμως βρέθηκα χωρίς εισόδημα... δεν είχα σκοπό να πάρω σκύλο για να τον κάνω να υποφέρει, ήμουν τυπικός σε όλα του και προσπάθησα να του παρέχω φαγητό με λάθος τρόπους. Δεν του έλειψε τίποτα και αν συνέχιζα να έχω μια δουλειά δεν θα σκεφτόμουν καν τρόπους από μόνος μου ή από φίλους για να γίνει καλά.

Έγραψα εδώ, μετά από συνομιλία με τον γιατρό που ήταν καθησυχαστικός, γιατί δεν τον εμπιστεύτηκα όταν μου μίλησε. Ναι έκανα λάθη, ΜΕΓΑΛΑ αν θέλετε, αλλά ήμουν άπειρος. ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ. Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ: ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΟΥ. ΕΓΡΑΨΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΥΣ (Kimigaz ΚΑΙ mareco ΕΝΝΟΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ), ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΖΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΝΩ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ ΕΝΝΟΩ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ), ΚΑΙ ΕΨΑΞΑ ΤΡΟΠΟΥΣ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΚΥΛΟΥ, ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ. ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΛΕΦΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΥΤΟ. ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΟ, ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΗ ΣΚΥΛΟ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ... ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ Κυρίους (τρόπος του λέγειν) τα χειρότερα και στους σκύλους τους να έχουν υγεία μέχρι τα βαθιά τους γεράματα. Ο σκύλος μου θα γίνει καλά, γιατί θα κάνω τα πάντα, εσείς οι δύο κύριοι είστε για ευθανασία όμως...
Ειμαι πουτανας ΚΟΡΗ και αν η μαμα μου ζουσε θα σε ευχαριστουσε για το κοπλιμαν! ειμαι σιγουρη οτι η δικη σου μητερα σφυζει απο υπερηφανια!! να σε χαιρεται!!! δεν αξιζεις να εχεις γκολντεν..ουτε καν κατσαριδα για κατοικιδιο.. κατα τα αλλα δεν ειδα πουθενα να σε κραζουμε ουτε εγω ουτε η mareco που εμεινες χωρις δουλεια.. το μονο που σου ειπαμε ειναι οτι ο σκυλος σου ισως ηταν καλυτερα σε αλλα χερια κ ετσι θα ησουν κ εσυ ευτυχησμενος βλεποντας τον σκυλο σου καλα. εγω εχω ηδη συνεννοηθει με την εκτροφεα μου για αγεννητο κουταβι οτι αν θεος φυλαξοι δεν μπορω να τον κρατησω θα ειναι η πρωτη που θα απευθυνθω-επειδη ανθρωποι ειμαστε κ δεν ξερεις τι σου ξημερωνει. Α..και λυπάμαι εσενα τον σκυλο σου την οικογενεια σου και προπαντως τη μανα σου που σε εμαθε να βριζεις μαναδες αλλονων..
(εντιτ για το δευτερο μπολντ..μιλησε ο ιπποτης!!!)
 
Last edited:


GiannisF

Member
21 Οκτωβρίου 2013
15
0
Ναι με το μέρος μου είσαι τρελέ!... Ας κλείσει κάποιος αν γίνεται αυτή την συζήτηση. Μπορώ να δεχτώ ότι έχω κάνει τα ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΣΚΥΛΟ, αλλά να κάθομαι να ακούω να με κράζουν ενώ δεν το χρειάζομαι, είμαι ήδη χάλια ψυχολογικά και απεγνωσμένος για τις μαλακίες ΜΟΥ (δεν έχω πρόβλημα να το πω, αν θέλουν οι δύο μπάσταρδοι), δεν μπορώ να το δεχτώ. Και προς όλους όσους θίγονται για τα μπινελίκια μου δεν θα ζητήσω συγνώμη, ξέρω πως τους προσβάλω, όμως πίσω από υπολογιστή είναι πολύ εύκολο να κράζουν δύο τύποι, αλλά εμένα δεν μου δίνουν άλλη δυνατότητα.. Ίσως από κοντά δεν θα είχαν τα αρχίδια να τα πουν έτσι... Κλείστε τη συζήτηση και δεν θα ενοχλήσω ούτε και ξανά την κοινότητά σας, με τις αισχρολογίες μου...
 


Kimigaz

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
743
238
Goldenland
ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΥΣ
Ναι με το μέρος μου είσαι τρελέ!... Ας κλείσει κάποιος αν γίνεται αυτή την συζήτηση. Μπορώ να δεχτώ ότι έχω κάνει τα ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΣΚΥΛΟ, αλλά να κάθομαι να ακούω να με κράζουν ενώ δεν το χρειάζομαι, είμαι ήδη χάλια ψυχολογικά και απεγνωσμένος για τις μαλακίες ΜΟΥ (δεν έχω πρόβλημα να το πω, αν θέλουν οι δύο μπάσταρδοι), δεν μπορώ να το δεχτώ. Και προς όλους όσους θίγονται για τα μπινελίκια μου δεν θα ζητήσω συγνώμη, ξέρω πως τους προσβάλω, όμως πίσω από υπολογιστή είναι πολύ εύκολο να κράζουν δύο τύποι, αλλά εμένα δεν μου δίνουν άλλη δυνατότητα.. Ίσως από κοντά δεν θα είχαν τα αρχίδια να τα πουν έτσι... Κλείστε τη συζήτηση και δεν θα ενοχλήσω ούτε και ξανά την κοινότητά σας, με τις αισχρολογίες μου...
Ολο για τον εαυτο σου μιλας βλεπω απο τα μπολντ.. ετσι σε λενε οι δικοι σου? ουπς πως να εχεις δικους σου ανθρωπους με τετοια μυαλα??! Πολύ ευκολο επίσης να βρίζεις πισω απο το pc.. Να σαι καλα με εκανες και γελασα και σημερα!!! Ο καημενος σε ολο του το μεγαλειο!!!
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Γιαννη καλως ηρθες. Να χαιρεσαι την κουταβα σου.
Ηρεμησε σε παρακαλαω. Δεν εγινε και τοσο τεραστια καταστροφη. Ξερεις ποσα κουταβια εχουν διαρροιες μεχρι να ενηλικιωθουν? Πηγαινε σε ενα δευτερο γιατρο με το ιστορικο της, ζητησε και μια εξεταση κοπρανων.

Σταματηστε με τις προσβολες και τα "γαλλικα"...
 


GiannisF

Member
21 Οκτωβρίου 2013
15
0
Ειμαι πουτανας ΚΟΡΗ και αν η μαμα μου ζουσε θα σε ευχαριστουσε για το κοπλιμαν! ειμαι σιγουρη οτι η δικη σου μητερα σφυζει απο υπερηφανια!! να σε χαιρεται!!! δεν αξιζεις να εχεις γκολντεν..ουτε καν κατσαριδα για κατοικιδιο.. κατα τα αλλα δεν ειδα πουθενα να σε κραζουμε ουτε εγω ουτε η mareco που εμεινες χωρις δουλεια.. το μονο που σου ειπαμε ειναι οτι ο σκυλος σου ισως ηταν καλυτερα σε αλλα χερια κ ετσι θα ησουν κ εσυ ευτυχησμενος βλεποντας τον σκυλο σου καλα. εγω εχω ηδη συνεννοηθει με την εκτροφεα μου για αγεννητο κουταβι οτι αν θεος φυλαξοι δεν μπορω να τον κρατησω θα ειναι η πρωτη που θα απευθυνθω-επειδη ανθρωποι ειμαστε κ δεν ξερεις τι σου ξημερωνει. Α..και λυπάμαι εσενα τον σκυλο σου την οικογενεια σου και προπαντως τη μανα σου που σε εμαθε να βριζεις μαναδες αλλονων..
(εντιτ για το δευτερο μπολντ..μιλησε ο ιπποτης!!!)
Αν και δεν σε νοιάζει και πολύ, με συγχωρείς δεν ήξερα για το φύλο σου, δεν πρόκειται να αναφερόμουν σε σένα. Λογικό να νευριάζεις και εσύ και mareco, δεν σκέφτηκα όμως, ας κάνω λογαριασμό για να με κάνουν κάποιοι σκατά. Το έκανα για να μιλήσω επικοδομητικά. Δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις. Χίλια δίκια έχεις λάθος μου να μιλάω έτσι. χάνω και το όποιο δίκιο αν είχα. Τέλος πάντων, επειδή ότι γράφει δεν ξεγράφει και ότι λέγεται δεν ξελέγεται και στους δύο μια συγνώμη και απλά δεν ξανα ενοχλώ όπως είπα και πριν το site, είμαι παράσιτο...
 




freedom

Well-Known Member
28 Αυγούστου 2013
310
0
Δηλαδή αν ενας γονιός μείνει ανεργος δίνει τα παιδιά του για υιοθεσία???????
Εκτός αν θεωρείτε το σκυλί αξεσουάρ όπως το αυτοκινητο, που αν δεν μπορείς να το συντηρήσεις το δίνεις!!
Απαράδεκτο!!!!!!!!!!!!!

Θα πρότεινα ρυζι βρασμενο σε ζωμό απο κοτόπουλο, για τις δυσκολες μερες που δεν θα εχεις ουτε εσυ να φας, Γιαννη και ο Θεός μαζί σου.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Εγώ Γιάννη, εκτός που δεν εκνευρίζομαι, επίσης δεν προσβάλλομαι και φυσικά δεν απαντώ σ'αυτού του είδους την γλώσσα. Και πάντα, έχω στο μυαλό μου, πως...ότι γράφει...δεν ξεγράφει...

Ασχολήσου με τον σκύλο σου, με λιγότερα νεύρα.
 


Kimigaz

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
743
238
Goldenland
Δηλαδή αν ενας γονιός μείνει ανεργος δίνει τα παιδιά του για υιοθεσία???????
Εκτός αν θεωρείτε το σκυλί αξεσουάρ όπως το αυτοκινητο, που αν δεν μπορείς να το συντηρήσεις το δίνεις!!
Απαράδεκτο!!!!!!!!!!!!!

Θα πρότεινα ρυζι βρασμενο σε ζωμό απο κοτόπουλο, για τις δυσκολες μερες που δεν θα εχεις ουτε εσυ να φας, Γιαννη και ο Θεός μαζί σου.
freedom με συγχωρεις δεν εννοουσα αυτο. το σκυλι δεν ειναι αξεσουαρ εννοειται,γονιος ακομα δεν εχω γινει κ δεν θα αρχιζα οικογενεια αν δε μπορουσα να τα βγαλω περα.. εννοειται κρατας το σκυλακι σου οσο μπορεις να του παρεχεις τα αυτονοητα,μετα δε γνωριζω τι θα εκανα,ουτε με το παιδι..προφανως θα γινομουν 1000 κομματια για το καλυτερο δυνατον αλλα κ παλι..
 






GiannisF

Member
21 Οκτωβρίου 2013
15
0
Δηλαδή αν ενας γονιός μείνει ανεργος δίνει τα παιδιά του για υιοθεσία???????
Εκτός αν θεωρείτε το σκυλί αξεσουάρ όπως το αυτοκινητο, που αν δεν μπορείς να το συντηρήσεις το δίνεις!!
Απαράδεκτο!!!!!!!!!!!!!

Θα πρότεινα ρυζι βρασμενο σε ζωμό απο κοτόπουλο, για τις δυσκολες μερες που δεν θα εχεις ουτε εσυ να φας, Γιαννη και ο Θεός μαζί σου.
Ευχαριστώ πολύ για το ύφος της απάντησης, δεν είμαι και καλός ρήτορας όπως φάνηκε με τις πολύ άσχημες βρισιές και τους χαρακτηρισμούς και δεν θα μπορούσα να απαντήσω με το παράδειγμα αυτό. Δυστυχώς εκτέθηκα ο ίδιος και σε μια κυρία () που δεν με έβρισε απλά με ειρωνεύτηκε. Μεγάλα λάθη κάνω δυστυχώς και τα έκανα με το καλήμέρα σε αυτό το site. Το έχω δοκιμάσει και αυτό, αλλά επανήλθαν οι διάρροιες... Θα πάω και θα κάνω ότι χρειαστεί για το σκυλάκι. Συγνώμη και πάλι στην Kimigaz (λογικό να μην την δέχεται) και στον mareco, όπως είπα άλλες δύο φορές, (και είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω) να μην ξαναενοχλήσω την κοινότητα του site. Ζητώ συγνώμη για την άσχημη συμπεριφορά μου. Αλλάζω και για τα δύο συγκεκριμένα μέλη της ευχές μου, δεν μου φταίνε σε τίποτα, ειδικά πίσω από τον υπολογιστή μου. Να είστε όλοι καλά και τα σκυλάκια σας επίσης (ελπίζω να μην φάω κατάρες από τα αυτά τα δύο μέλη και όποιον παρεξηγήθηκε), ας το λήξουμε εδώ, αν υπήρχε τρόπος να διαγράψω και τον λογαριασμό θα το έκανα. Γεια σας και συγνώμη...
 


freedom

Well-Known Member
28 Αυγούστου 2013
310
0
ξέρεις πόσες οικογένειες δεν εχουν να συντηρήσουν τα παιδια τους, και λιποθυμανε απο την πείνα στα σχολεία??? Να τα δώσουν για υιοθεσία? Δεν γίνεται να προγραμματίσεις τιποτα σε αυτή την ζωή και ειδικά εν μεσω παγκόσμιας οικονομικης κρίσης. Απλά περνας και τα καλά και τα ασχημα με την οικογένεια σου και προσπαθείς για το καλύτερο.

Αν δεν έχεις χρήματα μόνιμα ρύζι με κοτόπουλο. Κοτόπουλο δωρεάν απο τον κρεοπώλη (κοκκαλα κτλ) για το ζουμι.
Δεν αλλάζεις το ρυζι σε 2 μερες επειδή εστρωσε. Θα σου το πει και ο κτηνιατρος.
Την ξερω την φάση. Σε ότι τροφή στρωσει το σκυλί, μπορεί να χρειαστεί να κατσεις για χρόνια. Ρυζι για μηνα και βαλε αν στρωσει. Ο σωστός κτηνιατρος θα σου τα πει.
 
Last edited:


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.794
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π