Πρόβλημα με το κατούρημα


Andriana24

Member
19 Φεβρουαρίου 2021
23
2
27
Καλησπέρα,

τα δύο από τα σκυλιά μου έχουν πρόβλημα με τα νεφρά τους.
Της Πέρσας είναι πιο σοβαρό, αφού δεν μπορεί να κρατηθεί για πάνω από 4-5 ώρες, οπότε έχω γεμίσει το πάτωμα με πάνες...
Το πρόβλημα μου είναι αν και εφόσον φτάσει σε τέτοιο σημείο κι ο Μπούμπης, πως θα την παλέψω;
Καμιά ιδέα για να μη μου κατουρήσει όλο το σπίτι;
Εχω και εγω αρσενικο οπου εχει ακρατεια εχω παρει υφασματινη πανα που μπαινει γυρω απο το πουλακι του(εγω χρησιμοποιω χοντρες σερβιετες για ακρατεια απο μεσα) και πανες βρακακια μωρου οπου κοβω τρυπες για την ουριτσα του
 






medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
@manin Και για το θηλυκο συμφερει πανες παιδικες σε σχεση με το να στρωνεις ολο το σπιτι , οχι ολη μέρα απαραίτητα αλλα οταν λείπεις πολλές ώρες ή κοιμάσαι τουλάχιστον. Μένει πιο καθαρό και το σπίτι η αληθεια ειναι, δεν πατας παντου μετα τσισα.
Εγω επερνα μεγαλα πακετα με 50 παιδικες (νο 5+ ή 6 ηθελε η μικρη γυρω στα 18 κιλα) και ανοιγα τρυπα ουρα. Οι σκυλισιες κοστιζουν υπερογκα. Δυστυχως για τα αρσενικα οι παιδικες δεν καλυπτουν το πουλακι.
 
  • Like
Reactions: manin


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
449
250
πόσο έχουν οι 50 πάνες;
Και αν κατουρήσει μια φορά μετά δεν θέλει αλλαγή;
Πότε την αλλάζεις;
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
πόσο έχουν οι 50 πάνες;
Και αν κατουρήσει μια φορά μετά δεν θέλει αλλαγή;
Πότε την αλλάζεις;
αναλογα την μαρκα, αλλα οι σκυλισιες πανε 8 οι 12, οι ανθρωπινες εβρισκα 8 ευρω τις 45. Μεγαλη διαφορα. Η δικια μου ειχε διαρροες γενικα, την εβγαζα και εξω η βεραντα τις 3 φορες για τα πολλα πρωι , μεσημερι, βραδυ, απλα της φορουσα ενδιαμεσα και στον υπνο.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf