Πώληση κουταβιών μέσω FACEBOOK!!!


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Τωρα βεβαια δεν ειμαι σιγουρος για το αν το παραθετω και αναρωτιεμαι ταυτοχρονα αλλα δεστε το και εσεις και πεστε μου!

Τι ειναι αυτο?:confused::confused::confused:

ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΑΡΙΣΤΗΣ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΕΙΣΑΓΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΑ ΕΚΤΡΟΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ( ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ PEDIGREE) PASSPORT & ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΕΜΒΟΛΙΩΝ

Κανω λαθος?Ειμαι μ#%κας η δεν ειμαι και ειναι ολα σωστα?

:confused::confused::confused:
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Μπήκα και δεν μπορω να καταλάβω τι είναι ακριβώς...επειδη βλέπω κάποια μέλη απο Σωματεια, θα ρωτήσω αύριο και θα σας πω...
Εμένα σε πρώτη ανάγνωση μου κανει σκυλεμπόριο...αλλά θα μαθω στα σίγουρα αύριο...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.661
19.891
Εμένα ξέρεις τι σκέψη μου πρωτοήρθε στο μυαλό; Δεν είμαι καθόλου χρήστης του facebook, για την ακρίβεια το απεχθάνομαι, βλέπεις όμως πόσο καλή διαφήμιση κάνει ο επιχειρηματίας; Δεν έχω ιδέα τι είναι ή τι δεν είναι... Σε ένα εργαλείο - το facebook - όπου ο κόσμος βλέπει τα γλυκύτατα μαλλιαρά μουτράκια και τα ερωτεύεται με την μία, χωρίς βεβαίως να έχει την παραμικρή ιδέα για puppie mils και bybs, ξέρεις τι πωλήσεις θα κάνει;
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Δεν ξέρω τι ακριβώς είναι...απλά μου κάνει εντύπωση που βλέπω στους fans...παιδιά που έιναι εναντίον των puppy mills κλπ...
Θα ρωτήσω όμως..
 




zil

Well-Known Member
18 Φεβρουαρίου 2009
109
0
PUPPIES... opoio xrwmatismo kai an epilexete me passport microchip embolia apoparasitwsh kathws kai eggyhsh ygeias kai morfologias sta 400 eyrw



Σας μοιαζει για σωστος εκτροφεας?Καποιες φωτο ειναι απο pet shop αν βλεπω καλα...
 




mariakapa

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2009
167
0
Aθηνα
Παιδια ειναι απλο ,ειναι καθαρα εμποριο σκυλων.Αφου το λεει οτι ειναι εισαγωγεις. Κατερινα οι fans που ειδες απο το σωματειο γινανε fans για δυσφημηση και κραξικο μου το εστειλαν και εμενα στο facebook.Χρυσες δουλειες κανει ο τυπος!!!!
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Ναι, κι εγω είδα γνωστά ονόματα στους φαν.... μήπως μπήκαν κατα λάθος οι άνθρωποι?? καμιά φορά απο τα πολλά request αποδέχεσαι ότι έχει φάτσα σκύλου στο αβαταρ...... να κάνουμε κάτι αν είναι σκυλέμπορας ρε παιδιά.... έχει 2500 φίλους!
 








katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Λάθος...η Ζωοφιλική Ηλιούπολης έχει μπει στους fans και κάθε φορά που υπαρχει ενδιαφερόμενος βάζει link από το ytube με video από puppy mills..και σχολιάζουν. Αν διαβάσετε όλα τα σχόλια..θα το δειτε...
 




alexkouts

Well-Known Member
1 Σεπτεμβρίου 2009
416
0
Βόλος
Σκυλεμπορας ειναι! κλασσικα πολλες ράτσες λιγα τα χρηματα!
αυτο που με εξοργιζει :mad:ειναι οι ηλιθιοι που αρχιζουν τα αχουουουου τοοοο!κουτσου κουτσου! :shake::eyecrazy:και λοιπα ηλιθια!αλλοι θελουν το ζωο πακετο και ενας ζηταει ενα σκυλι που να μην θελει και πολυ φροντιδα!:eek:
 




tinanef

Well-Known Member
31 Αυγούστου 2009
246
0
Θεσσαλονίκη
παιδιά σκυλέμπορας είναι.εγώ πήγα να την πατήσω.μου είχε πεί ότι το μαλτεζ που ήθελα θα ερχόταν από ουγγαρία αθήνα και μετά θα το στέλναν θεσ/κη με μεταφορική.
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Eιναι απιστευτα αυτα που γραφονται στα σχολια:eek:!
Ο ενας θελει μποξερ που να μην χρειαζεται πολυ φροντιδα, η αλλη θελει ''πιο φθηνο'' beagle ,η αλλη επισης οικονομικο εκτροφειο λαμπραντορ ...:mad:

Επισης ''opoio xrwmatismo kai an epilexete me passport microchip embolia apoparasitwsh kathws kai eggyhsh ygeias kai morfologias sta 400 eyrw'' :mad::mad::mad:

Πονεσε το κεφαλι μου με ολα αυτα...Καταθλιψη. Κατω απο τα λινκς της Ζωοφιλικης Ηλιουπολης και μιας αλλης κοπελας κανεις δεν συνεχιζει να ποσταρει λες κ ειναι κουφοι.:paja1:
 




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Μα καλά, ξέρετε πόσοι παπιμιλάδες έχουν σελίδες στο FB?
Τι ακριβώς σε εκπλήσσει Στέλιο;
Τίποτα δεν με εκπλήσσει!

Μέρα με την ημέρα καταλαβαίνω ότι υπάρχουν τομάρια που εκμεταλεύονται ασυστόλως...
...και επίσης καταλαβαίνω ότι ένα βήμα κάνουμε μπρός και δύο πίσω στην κυνολογία...!!!