Ροτβάιλερ εργαζόμενο


Exige

Well-Known Member
29 Μαϊου 2011
79
1
xalandri
Δεν εχει κανει δαγκωματα ο σκυλος ετσι πιστευω.Αν ειχε κανει ο τυπος δεν θα ειχε τουλαχιστον ενα χερι....
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Δεν εχει κανει δαγκωματα ο σκυλος ετσι πιστευω.Αν ειχε κανει ο τυπος δεν θα ειχε τουλαχιστον ενα χερι....
Συμφωνώ! Γιατί φαίνεται να είναι και "ψωμωμένο" Rottweiler...
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Θυμαμαι οταν ο Φιντελ την επεσε για πρωτη φορα σε σκυλο στην συναντηση κοπη τη πιτα στον Σαγκα.Προσεξα οτι δεν δαγκωσε , αλλα επεσε με μισανοιχτο το στομα με ουσιαστικα στουμπιξε με το στομα του τον Σαγκα , παρα τον δαγκωσε.
Τωρα δαγκωνει γαιδαρους , αλλα ετσι ειναι.Για παντα υπαρχει η πρωτη φορα.
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Θυμαμαι οταν ο Φιντελ την επεσε για πρωτη φορα σε σκυλο στην συναντηση κοπη τη πιτα στον Σαγκα.Προσεξα οτι δεν δαγκωσε , αλλα επεσε με μισανοιχτο το στομα με ουσιαστικα στουμπιξε με το στομα του τον Σαγκα , παρα τον δαγκωσε...
Αυτό με το μισάνοιχτο στόμα είναι που λένε ότι δεν έχει κάνει μανίκια κλπ... και δεν ξέρει να δαγκώνει...

Αλλά υπάρχει μιά μεγάλη διαφορά (σε σχέση με τον Σάγκα, για παράδειγμα):
Το "μισάνοιχτο" στόμα, σε συνδυασμό με την ορμή - ενέργεια της στιγμής - βάρος του Fidel... μπορεί να κάνει τη ζημιά σε άνθρωπο και, σε κάθε περίπτωση, να γείρει τη "ζυγαριά"... τόσο πολύ που ο "κακός" θα το θυμάται για αρκετό καιρό...
 


apoth13

Well-Known Member
25 Απριλίου 2011
199
1
Athens
Οντως ο σκυλος δεν ηξερε,αλλα πηρε ενα παρα πολυ καλο μαθημα,και αν ξανασυμβει θα εχει καλυτερη αντιδραση

Παντως το αποτελεσμα μετραει,και σε αυτην την περιπτωση ο σκυλος μπορει να μην ηταν τελειος αλλα εκανε την δουλεια του
 








ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αγριοφωνάρες μεν, αψογος ο σκύλος δε (με τις εντελώς ανύπαρκτες γνώσεις μου, χαρηκα να τον βλέπω)
 


moutzik

New Member
12 Ιουνίου 2012
2
0
παιδια εγω εχω ενα ροτ 2/5 μηνων και δαγγωνει πολυ ασχημα και θελω να του το κοψω τι να κανω???