ΣΙΝΤΥ


tsioukizoi

Member
23 Οκτωβρίου 2010
13
0
καλημερα απο τη σιντυ και εμενα η τεμπελα γριουλα μου κοιμαται βεβαια ακομα αλλα δεν πειραζει .πηγαμε στο γιατρο και τη βρηκε αρκετα καλα συνεχιζουμε με κορτιζονη,neyrobion, και essiacκαι παει καλα εχει ορεξη για φαγητο ,βολτες και σεξ στο ποδι μου ο γιατρος ειπε οτι αν συνεχισει ετσι μπορει να ζησει μεχρι και ενα χρονο εκτος απροοπτου
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Η σίντυ είναι το σκυλάκι που έχει καρκίνο;;
Την βρήκε καλά ο γιατρός;; Πολύ καλά νέα.. Εύχομαι να ζήσει πολύ ακόμα κοντά σου!
 


tsioukizoi

Member
23 Οκτωβρίου 2010
13
0
Η σίντυ είναι το σκυλάκι που έχει καρκίνο;;
Την βρήκε καλά ο γιατρός;; Πολύ καλά νέα.. Εύχομαι να ζήσει πολύ ακόμα κοντά σου!
αυτη ειναι και μοιαζει πολυ με το δικο σου μονο που η ΣΙΝΤΥ ειναι μπεζ
 


Angelos

Well-Known Member
26 Οκτωβρίου 2010
847
0
Αθήνα
καλημερα απο τη σιντυ και εμενα η τεμπελα γριουλα μου κοιμαται βεβαια ακομα αλλα δεν πειραζει .πηγαμε στο γιατρο και τη βρηκε αρκετα καλα συνεχιζουμε με κορτιζονη,neyrobion, και essiacκαι παει καλα εχει ορεξη για φαγητο ,βολτες και σεξ στο ποδι μου ο γιατρος ειπε οτι αν συνεχισει ετσι μπορει να ζησει μεχρι και ενα χρονο εκτος απροοπτου
Μακαααάρι να μην έχει κάποιου είδους επιπλοκή και ο γιατρός που την εξέτασε να πέσει έξω και να ζήσει περισσότερο από έναν χρόνο :) έχω ακούσει και αυτή την περίπτωση!!!
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
αυτη ειναι και μοιαζει πολυ με το δικο σου μονο που η ΣΙΝΤΥ ειναι μπεζ
κοκονοειδές δλαδή ε;;
Όπως σου έχω ξαναπεί, είχα σκύλα με καρκίνο και τελικά έζησε μια χαρά, ελπίζω να γίνει το ίδιο με την Σίντυ σου.
 


tsioukizoi

Member
23 Οκτωβρίου 2010
13
0
ναι,ναι κοκονακι με τα ολα της
ευχαριστω παιδια νομιζω οτι την βοηθαει πολυ και το τσαι απο βοτανα