ΣΚ στα Βασιλικά, πουρνό-πουρνό όμως!


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Μ'αρέσει που ανησυχείς για την συμμαθήτρια και όχι για τον συμμαθητή της συμμαθήτριας...:rolleyes:
Για τον συμμαθητή δεν ανησυχούμε... του έχουμε απόλυτη εμπιστοσύνη!!!:cool::D
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Η συμμαθήτρια τι ηλικίας είναι;
Kαταπίνει γαλλικά για πρωινό;
11 μηνών περίπου είναι!!
Καμία σχέση!!τα πρώτα 5 λεπτά απλά θα γαβγίζει αόριστα μογγολικά αλλά όταν καταλάβει ότι ανήκουμε όλοι στην ίδια παρέα το βουλώνει!!
Με τους ανθρώπους λέω πως χρειάζεται κοινωνικοποίηση!Δεν είναι επιθετική, φοβική είναι..χάδια από αγνώστους θέλουμε!!Τα υπόλοιπα θα τα αναλάβει ο Μάρκος..!!:cool:
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Για τον συμμαθητή δεν ανησυχούμε... του έχουμε απόλυτη εμπιστοσύνη!!!:cool::D
Κοίτα... η Κάρλα είναι ο αντροδιώκτης. Ο αρσενικός που θα τολμήσει να την μυρίσει από πίσω - εάν αυτή δεν θέλει - τρώει κράξιμο κι ο αρσενικός αποσύρεται και κάθεται με το ένα πόδι στη γωνία. Δεν δαγκώνει, απλώς τους τρομάζει και θέλει αυτή να πει πότε και τι. Από εδώ μέσα έχει κράξει από όσο θυμάμαι τον Diego και το Solo. Πιστεύω ότι το ίδιο θα κάνει με τον Πίου.

Να ξακαθαρίσω ότι δεν μου αρέσει αυτό που κάνει, γιατί αν πέσει σε κανένα που δεν τα σηκώνει...Μάλλον τις θηλυκιές φοβάμαι περισσότερο γιατί τα αρσενικά νομίζω ότι είναι πιο μπουχέσες και μέχρι στιγμής τουλάχιστο τους "ελέγχει".
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Θα έρθουμε εμείς να σας τραμπουκίσουμε vrmode!
Θα δείτε τι θα πάθετε ...
Εσείς τι φρούτο είστε - είστε αρσενικός, είστε θηλυκιά?
Τι χούγια έχετε - είστε πολιτισμένοι ή ανήκετε κι εσείς στην κατηγορία "Πίου-Κέρατο"? Μαζί με τον Πίου πάτε ...σχολείο? :p
Ρωτάω γιατί από την πολλή ζάρα δεν μπορώ να καταλάβω...:-k
 




nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Εσείς τι φρούτο είστε - είστε αρσενικός, είστε θηλυκιά?
Τι χούγια έχετε - είστε πολιτισμένοι ή ανήκετε κι εσείς στην κατηγορία "Πίου-Κέρατο"? Μαζί με τον Πίου πάτε ...σχολείο? :p
Ρωτάω γιατί από την πολλή ζάρα δεν μπορώ να καταλάβω...:-k
Σιγά μη δώσουμε κ ραπόρτο!!!

Θα έρθουμε σκεπασμένοι στο πέπλο μυστηρίου που μας περιβάλει για να κερδίσουμε τις εντυπώσεις!Άμ πως!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Άρα μέχρι στιγμής μετράμε... για Άλσος Συγγρού την Κυριακή?

- 4 κανονικά σκυλιά: 2 της mareco, 2 δικά μου. Αν έρθει και το μαλλιαρό που βλέπω στο avatar της cathy93, σουμάρουμε στα 4,5
- 2 πίου
- nfeel, αγνώστου πατρός και μητρός, με μάσκα Anonymous
 








cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Εχεις χάσει το μέτρημα ακόμη δεν το άρχισες έτσι;
- 4 κανονικά σκυλιά: 2 της mareco, 2 δικά μου. Αν έρθει και το μαλλιαρό που βλέπω στο avatar της cathy93, σουμάρουμε στα 4,5
- 2 πίου
- nfeel, αγνώστου πατρός και μητρός, με μάσκα Anonymous
Ο Μάρκος και η Κορασόν συγκαταλέγονται στους Πίου!!! :rolleyes:

Το μαλλιαρό θα δείξει αν θα το πάρω μαζί..αναλόγως τη διάθεση του σατανά...:cool:
 








zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
την τελευταια φορα δεν φαγαμε κανεναν.
θα περασω και εγω μια βολτα,αλλα δεν θα κατσω μαζι σας.
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Είχε όνειρα γι'αυτήν η μάνα της, αλλά είπαμε...όταν ο άνθρωπος κάνει όνειρα, ο Θεός γελάει...:p
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf