ΣΚ στα Βασιλικά, πουρνό-πουρνό όμως!


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Τελικά είναι μεγάλη ευθύνη να είσαι σκυλομαμά!

Οι μπανάλ εκφράσεις τύπου "φάε όλο το φαγάκι γιατί θα φωνάξω τον κακό άνθρωπο να σε πάρει",η προβλεπόμενη σκυλομαμά τις αντικαθιστά με ... "να είσαι καλό σκυλάκι γιατί η μαμά θα σε πάει στο Σχιστό"!

Λίγο οι φοβέρες,λίγο το γεγονός ότι όλα τα σκυλούνια είχαν αποφοιτήσει με άριστα από το σχολείο της Β.Υ. και ήταν σούζα(!),ε όλα αυτά συνετέλεσαν σε μια ευχάριστη,πρωινή σκυλοβόλτα,άνευ δραμάτων.

Όσο για τις φωτογραφίες,η αλήθεια είναι δεν πήγε ο νους.Eγώ έβγαλα κάποιες στα κλεφτά για ...personal use.Κυρίως τις γαλλίδες που ξεχείλιζαν στυλ κ χάρη ..




 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.103
10.055
Athens
Κανας βιτσιόζος αύριο, Κυριακή για Βασιλικά?
Γερμανικές ώρες όμως - δηλαδή 7 π.μ. για να τρέξουν λίγο τα παλιόσκυλα πριν αρχίσει η ζέστη.

(Σιγά μην στριμώχνεστε είπα!)
 








Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.118
4.785
Α τωρα το ειδα αυτο... πολυ ωραια
την επομενη φορα νομιζω θα σας συνοδευσουμε.... αν ξυπνησουμε (οχι εγω ο Ντιεγκο :p )
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.103
10.055
Athens
.... αν ξυπνησουμε (οχι εγω ο Ντιεγκο :p )
Nαι ο Ντιέγκο φταίει...
Κυριακή πρωί? Έστω 7.30 - άντε κάνω παραχωρήσεις.:p
Xάνετε το καλύτερο ρε που δεν ξυπνάτε...
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Ναι... και δεν έχουν βραχυκέφαλα σκυλιά :(
Βρε φίλε vrmode,:D

Κι εμείς βραχυκέφαλα σκυλιά έχουμε... κι εμείς δεν θέλουμε να τα "πεθάνουμε"...
Αλλά, ακόμα κι αυτά, κοιμούνται εκείνη την ώρα!!!
Πρέπει να τα βλέπεις, όταν καμμιά μέρα πρέπει να ξυπνήσω νωρίτερα, για να φύγω... κυκλοφορούν σα ζόμπι!!!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.103
10.055
Athens
Βρε φίλε vrmode,:D

Κι εμείς βραχυκέφαλα σκυλιά έχουμε... κι εμείς δεν θέλουμε να τα "πεθάνουμε"...
Αλλά, ακόμα κι αυτά, κοιμούνται εκείνη την ώρα!!!
Πρέπει να τα βλέπεις, όταν καμμιά μέρα πρέπει να ξυπνήσω νωρίτερα, για να φύγω... κυκλοφορούν σα ζόμπι!!!
Τα δικά σας δεν είναι τόοοσο πατικομούρικα όμως!
Και μένα με κοιτάζουν κάπως εκείνη την ώρα αλλά δεν λυγίζω. Τους λέω "Όξω φακλάνες! Eins - Zwei!"
 




kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Κανας βιτσιόζος αύριο, Κυριακή για Βασιλικά?
Γερμανικές ώρες όμως - δηλαδή 7 π.μ. για να τρέξουν λίγο τα παλιόσκυλα πριν αρχίσει η ζέστη.

(Σιγά μην στριμώχνεστε είπα!)
Φακούς να μην ξεχάσετε! :cool:;)
 




manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Εδώ και μια δεκαετία σχεδόν μετακόμισα από την Αθήνα στην Κρήτη. Οπότε ανεβαίνω Αθήνα και επειδή πάντα έχω μεταφορικό μέσο, πάντα μια μέρα την αφιερώνω στο μαγικό βουνό. Στην Πάρνηθα. Είτε στα ψηλά του βουνού είτε στα πέριξ των βασιλικών.
Εκεί στα πέριξ των βασιλικών έχω περάσει αμέτρητες ώρες. Είτε με τα πόδια είτε με ποδήλατο. Το αγαπημένο μου μονοπάτι με το ποδήλατο ήταν ένα από τα μπαχουνια που έφτανε μέχρι την Δροσοπηγή και από κει γύρναγε προς τα βασιλικά στο Τατόι. Αναμνήσεις άπειρες σε μια περιοχή που την ξέρω καλύτερα και από το χωριό μου. Όλα αυτά καμένα πλέον.
Την επόμενη φορά που θα ξανάρθω Αθήνα σίγουρα θα επισκεφθώ την αγαπημένη μου Πάρνηθα. Δεν θα θέλω να επισκεφθώ το Τατόι γιατί θα με πιάσει θλίψη. Από την άλλη επειδή είμαι ένας άνθρωπος που με τρώει η περιέργεια, θα πάω. Θα πάω και είμαι σίγουρος πως θα κλάψω. Θα κλάψω όπως έκανα και το 2007.
Πολλά θέλω να πω, πολλά θέλω να γράψω αλλά δεν ξέρω τι να πρώτογραψω.
Ίσως να αφήσω να περάσουν πολλά χρόνια για να επισκεφτώ ξανά την περιοχή. Μέχρι τότε ίσως να έχει έρθει η ανάπτυξη στην περιοχή. Ξενοδοχεία, σπα, αθλητικοί χώροι, πολυτελείς κατοικίες κτλ.
 
Last edited:


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.103
10.055
Athens
Ίσως να αφήσω να περάσουν πολλά χρόνια για να επισκεφτώ ξανά την περιοχή. Μέχρι τότε ίσως να έχει έρθει η ανάπτυξη στην περιοχή. Ξενοδοχεία, σπα, αθλητικοί χώροι, πολυτελείς κατοικίες κτλ.
Kαι σπα.

1628252492529.png
 


Belvigo

Well-Known Member
25 Ιουνίου 2021
240
201
:mad::mad::mad::mad::mad:Γιαυτό ακριβώς το λόγο μας καίνε. Έχουν ρημάξει τα πάντα. Φύση, ζώα, σπίτια, ανθρώπους. Το μόνο πράγμα που τους απασχολεί είναι να χτίσουν τις βίλες τους και τις δραστηριότητες τους. Δεν σέβονται τίποτα και κανέναν. Δεν λογαριαζουν ούτε την ίδια την ζωή. Και έχουν το θράσος να κάθονται στα σπίτια τους και να σπάνε πλάκα με τον πόνο των ανθρώπων και των ζώων. Το αλλο;;; που στέλνουν τάχα μου δήθεν τους πυροσβέστες να σβήσουν την φωτιά με νερο; σοβαρά τωρα;;; ειναι δυνατόν να σβήσουν τέτοια φωτιά με νερο;;; καταρχάς το νερο δεν προλαβαίνει καν να πέσει κάτω, εξατμίζεται. Γιατί αντί για νερό δεν ρίχνουν χώμα και λασπη;;; να δούμε αν θα ευδοκιμήσει η φωτια;;;
 






betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Από Κρυονέρι προς Τατόι.
 

Attachments



Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3