ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΚΟΠΡΑΝΩΝ


French

Member
26 Μαρτίου 2023
22
2
30
καλησπέρα σε όλους. Ρε παιδιά πείτε μου γιατί θα τρελαθώ. Έχω ένα γαλλικό 12 μηνών, τρώει guru τροφή. Απο κουταβί που ήταν είχε ένα θέμα με την συχνότητα των κοπράνων στην βόλτα. Εννοώ ότι στην πεωινή βόλτα κάνει 1 φορά και στην απογευματινή βόλτα κάνει 3 φορές!! Στην απογευματινή, η πρώτη φορά είναι κανονική, η δέυτερη πιο μαλακά και η τρίτη ελάχιστα σε ποσότητα και πολύ πολύ μαλακά. Έχω δοκιμάσει τα πάντα απο τροφές, barf, μαγειρευτό, ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Τι μπορεί να φταίει; Τι μπορώ να κάνω;
 


fg102

Well-Known Member
19 Μαρτίου 2021
75
50
45
δεν νομίζω ότι χρειάζεται να κάνεις κατι από την στιγμή που ειναι σχηματισμένα.
 


ΡΟΥΛΗΣ

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2018
163
62
64
καλησπέρα σε όλους. Ρε παιδιά πείτε μου γιατί θα τρελαθώ. Έχω ένα γαλλικό 12 μηνών, τρώει guru τροφή. Απο κουταβί που ήταν είχε ένα θέμα με την συχνότητα των κοπράνων στην βόλτα. Εννοώ ότι στην πεωινή βόλτα κάνει 1 φορά και στην απογευματινή βόλτα κάνει 3 φορές!! Στην απογευματινή, η πρώτη φορά είναι κανονική, η δέυτερη πιο μαλακά και η τρίτη ελάχιστα σε ποσότητα και πολύ πολύ μαλακά. Έχω δοκιμάσει τα πάντα απο τροφές, barf, μαγειρευτό, ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Τι μπορεί να φταίει; Τι μπορώ να κάνω;
Kαι σε μένα τα ιδια κάνει,σκληρα το πρωί και μαλακά τις επόμενες φορές,αν δεν έχουν γλιτσα-βλεννη,δεν είναι τύπου μαρμελάδας η μαύρα δεν έχει θέμα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Είναι φυσιολογικό αυτό που περιγράφεις. Δεν πρέπει να κάνεις κάτι.
Πόσες φορές την ημέρα τρώει;
Αν τρώει μία, θα στα κάνει περίπου έτσι.
Αν τρώει 2-3 που όλοι λένε ότι είναι σωστότερο, θα σου κάνει αυτό που περιγράφεις, στο περίπου πολλαπλάσιο. Και πάλι φυσιολογικό θα είναι.
 
  • Like
Reactions: Estranged


fg102

Well-Known Member
19 Μαρτίου 2021
75
50
45
επίσης οι συχνές αλλαγές τροφής δεν ειναι ότι καλύτερο
 


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Εμείς πήραμε yoggies ψυχής εκθλιψης κ κάνει 2 Φορές την αναγκη του αντε 3 σε πολύ μικρή ποσότητα κανονικα θα τα περιέγραφα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU