Σεμiναριο με τον Ιvan Balabanov


trickius

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2009
263
4
ΑΝ ειχε πολλες συμμετοχες εγώ δεν θα πήγαινα. Πάμε για να δουλέψουμε οχι να δούμε ποια καφετέρια έχει τον ποιο πολύ κόσμο να πάμε να πιούμε καφέ
Δεν συμφωνώ. Το maximum στις συμμετοχές θα πρέπει να το ορίζει ο διοργανωτής για να διασφαλίσει πως όλα τα σκυλιά θα δουλέψουν. Συμμετοχή χωρίς σκύλο θα έπρεπε να είναι free για να φέρνεις περισσότερο κόσμο στο sport.
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.169
2.992
ΑΤΤΙΚΗ
ακριβώς επειδή υπάρχει μια ''οροφή'' ως προς τον αριθμό των σκυλιών που μπορούν να δουλευτούν σε ένα σεμινάριο ,τέτοιου είδους διοργανώσεις αντικειμενικά δεν μπορούν να είναι φτηνά...οπότε προσπαθεί κανείς να συγκεράσει τον περιορισμένο αριθμό σκυλιών με την πληρωμή και των συμμετεχόντων χωρίς σκύλο.....

σε έναν ιδανικό κόσμο όπου ο κάθε ένας θα έκανε την δουλιά ή το χόμπι του χωρίς οικονομικούς περιορισμούς, η free παρακολούθηση θα ήταν κατά την γνώμη μου η πιθανότερη πρακτική ....στο σήμερα όμως θα πρέπει να αρκεστούμε στα βιντεάκια, στούς αγώνες ή τις εξετάσεις που είναι ανοιχτά και δωρεάν ελπίζοντας ότι ο κόσμος που ψάχνετε σε σχέση με τον σκύλο του, να μπορέσει να βρεί τον δρόμο του....
 


trickius

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2009
263
4
ακριβώς επειδή υπάρχει μια ''οροφή'' ως προς τον αριθμό των σκυλιών που μπορούν να δουλευτούν σε ένα σεμινάριο ,τέτοιου είδους διοργανώσεις αντικειμενικά δεν μπορούν να είναι φτηνά...οπότε προσπαθεί κανείς να συγκεράσει τον περιορισμένο αριθμό σκυλιών με την πληρωμή και των συμμετεχόντων χωρίς σκύλο.....

σε έναν ιδανικό κόσμο όπου ο κάθε ένας θα έκανε την δουλιά ή το χόμπι του χωρίς οικονομικούς περιορισμούς, η free παρακολούθηση θα ήταν κατά την γνώμη μου η πιθανότερη πρακτική ....στο σήμερα όμως θα πρέπει να αρκεστούμε στα βιντεάκια, στούς αγώνες ή τις εξετάσεις που είναι ανοιχτά και δωρεάν ελπίζοντας ότι ο κόσμος που ψάχνετε σε σχέση με τον σκύλο του, να μπορέσει να βρεί τον δρόμο του....
Αυτά νομίζω ότι είναι δικαιολογίες για να μπαίνουν και λεφτά στο ταμείο του ιδιοκτήτη. Ίσως το εισητήριο για τον Balabanov από Αμερική να είναι λίγο πιο ακριβό από άλλους Ευρωπαίους αλλά και πάλι δεν δικαιολογεί τέτοιες τιμές για τον απλό θεατή.
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.169
2.992
ΑΤΤΙΚΗ
Αυτά νομίζω ότι είναι δικαιολογίες για να μπαίνουν και λεφτά στο ταμείο του ιδιοκτήτη.
το βρήκες......!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:μόνο μη ξεχάσεις και τα ποσοστά για τους υπόλοιπους....!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Last edited:




Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Παιδιά, μην το κάνουμε "Fuchs" KAI αυτό το θέμα, παρακαλώ! :)

Ό,τι ειπώθηκε εκεί σε ό,τι αφορά το οικονομικό που σας απασχολεί, ισχύουν προφανώς κ εδώ, το καταλάβαμε ;-)


Δημήτρη, προφανώς μιλά ειρωνικά η Μαργαρίτα....
 


Lord & Maya

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2009
470
0
Αστειεύεται. Κοιτα ο εν λόγω κύριος χρεώνει 100 και στο σπίτιου που πληρωνεις εσυ ξενοδοχείο κτλ. Άρα δεν μου φαινεται ακριβο το σεμινάριο. ο Ποιο πιθανο το βρισκω να μπουν μεσα οι διοργανωτες παρά να βάλουν στην τσέπη τους
 




sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
Καλημέρα ,

Ξέρουμε τι ώρα θα γίνει ? Πόση ώρα διαρκεί ? Θεματολογία ?
απο το πρωϊ εως το βραδυ πανε αυτα συνηθως με ενα διαλειμμα το μεσημερι. απο οτι μου ειπαν θα εχει καποια θεωρητικα θεματα στην αρχη και μετα θα φτοιαχνει τα προβληματα του καθε σκυλου.

παντως εμενα με εξηταρει το γεγονος οτι οσοι πηγαν στο προηγουμενο ειχαν παθει κοκομπλοκο και δεν ειναι και τπτ χθεσηνοι.
 


mrcool

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2011
87
0
απο το πρωϊ εως το βραδυ πανε αυτα συνηθως με ενα διαλειμμα το μεσημερι. απο οτι μου ειπαν θα εχει καποια θεωρητικα θεματα στην αρχη και μετα θα φτοιαχνει τα προβληματα του καθε σκυλου.

παντως εμενα με εξηταρει το γεγονος οτι οσοι πηγαν στο προηγουμενο ειχαν παθει κοκομπλοκο και δεν ειναι και τπτ χθεσηνοι.
Υπάρχει περίπτωση να το παρακολουθήσουμε "τσάμπα"?
Αν π.χ συμπληρώσουν τις απαραίητες συμμετοχές ?
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
απο το πρωϊ εως το βραδυ πανε αυτα συνηθως με ενα διαλειμμα το μεσημερι. απο οτι μου ειπαν θα εχει καποια θεωρητικα θεματα στην αρχη και μετα θα φτοιαχνει τα προβληματα του καθε σκυλου.

παντως εμενα με εξηταρει το γεγονος οτι οσοι πηγαν στο προηγουμενο ειχαν παθει κοκομπλοκο και δεν ειναι και τπτ χθεσηνοι.
με ποιο θεμα ιπο?
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Υπάρχει περίπτωση να το παρακολουθήσουμε "τσάμπα"?
Αν π.χ συμπληρώσουν τις απαραίητες συμμετοχές ?
ναι.. αν ισχυει κατι τετοιο.. ενημερωστε και αυτους που θελουν απλα να παρουν μια ιδεα του τι εστι κοκομπλοκο.. γιατι 100 ευρα.. ποσο μαλλον 150.. για εναν που απλως τον ενδιαφερει, θελει να παρει μια ιδεα.. ειναι πολλα! πολλα!!

Εδω μπηκαμε τσαμπα στο δευτερο μισο thivery corporation .. που εχουμε και πορωση... :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.322
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc