Σκυλιά επισκεπτών σε εκθέσεις


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
να κανω μια ερωτηση ,επιτρεπεται στις εκθεσεις,η εισοδος σκυλιων που δεν συμμετεχουν? :roll:
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
κανονικά όχι

το γιατί δεν το γνωρίζω

αντικανονικά βέβαια.......................
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ετσι γνωριζα κι εγω...μια φορα μαλιστα,εκανα μεγαλο καυγα στην εισοδο,γιατι δεν μου επετρεψαν-και κατανοητο αυτο,δεν ειχα εκει προβλημα-αλλα ο εκτροφεας μου ειχε πει να παω ειδικα με το κουταβι και εφοσον δεν με αφησαν να μπω ,εχασα και την εκθεση και το μεγαλο ξεφτυλικι της υποθεσης ηταν που βγηκε η κορη του εκτροφεα να τους ρωτησει γιατι δεν με αφηναν και μετα δεν την αφηναν να μπει μεσα ξανα χωρις εισητηριο :lol: :lol: :lol: και της εδωσα το δικο μου,γιατι επαιζε ο σκυλος της και βιαζοταν,αχαχαχαχαχαχααχαχα!!!!!ωραια πραματα..... 8)
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
galazio said:
να κανω μια ερωτηση ,επιτρεπεται στις εκθεσεις,η εισοδος σκυλιων που δεν συμμετεχουν? :roll:
Εΐναι βλακεια παντος!
Στην γερμανια αφηνουν ολα τα σκυλια επισκεπτων να μπουν- αλλα στην εισοδο γινεται ελεγχος βιβλιαριων- και η εισοδος επιτρεπεται μονο σε σκυλους με εβολιο σε ισχυ.

Εδω δεν ελεγχει κανενας τιποτα!
Ελλαδαρα!!!!!!!
 




LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
FrenchieFan said:
Στην γερμανια αφηνουν ολα τα σκυλια επισκεπτων να μπουν- αλλα στην εισοδο γινεται ελεγχος βιβλιαριων- και η εισοδος επιτρεπεται μονο σε σκυλους με εβολιο σε ισχυ.

Εδω δεν ελεγχει κανενας τιποτα!
Ελλαδαρα!!!!!!!
για να μην αναγκαζονται να κανουν τα παραπανω :D
 


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Και αν κάποιος έρθει με τον σκύλο του που πχ, δεν ακούει η κάνει καβγάδες, σε τι φταίνε οι εκθέτες άμα τραυματιστεί ένα εκθεσιακό σκυλί;
Θα μου πείς, γιατί να έρθει ο άλλος όταν ξέρει οτι έχει τέτοιο σκύλο; Εδώ όμως είναι Ελλάδα και η βλακεία δεν πάει στο βουνό.....
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ΜΑΚΗΣ said:
μα ΓΙΑΤΙ να απαγορεύετε??????

ποιο το σκεπτικό??????????????
αρκετα κακομαθημενα υπαρχουν μεσα,δεν θελουν κι αλλα 8) :lol:
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
Milou said:
Και αν κάποιος έρθει με τον σκύλο του που πχ, δεν ακούει η κάνει καβγάδες, σε τι φταίνε οι εκθέτες άμα τραυματιστεί ένα εκθεσιακό σκυλί;
Θα μου πείς, γιατί να έρθει ο άλλος όταν ξέρει οτι έχει τέτοιο σκύλο; Εδώ όμως είναι Ελλάδα και η βλακεία δεν πάει στο βουνό.....
άσε

οι καλύτεροι τσαμπουκάδες με τα εκθεσιακά γίνοντε :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
Milou said:
άμα τραυματιστεί ένα εκθεσιακό σκυλί;
.....
ο-ου ρηηηλι? βρε τον μπουλη,θα στραπατσαριστει η μορφολογια? 8) :lol:
δηλαδη εαν τραυματιστει ενα μη εκθεσιακο,δεν πειραζει?
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
galazio said:
Milou said:
άμα τραυματιστεί ένα εκθεσιακό σκυλί;
.....
ο-ου ρηηηλι? βρε τον μπουλη,θα στραπατσαριστει η μορφολογια? 8) :lol:
δηλαδη εαν τραυματιστει ενα μη εκθεσιακο,δεν πειραζει?
όχι

υπάρχουν πολλά τέτοια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 






galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:(εκει μεσα μακη? 8) :lol: )
 


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Μάκη λογικό το βρίσκω να γίνοντε τσαμπουκάδες μεταξύ σκύλων σε εκθέσεις.
Τι θα γινόταν άμα ο καθένας μας (που δεν συμμετέχει) έφερνε μαζί και τον σκύλο του; Πανικός δεν θα γινόταν;;..

Γαλάζιο και βέβαια πειράζει, οποιοδόποτε σκυλί και να είναι.
Πιστεύω όμως οτι τα εκθεσιακά είναι πρότυπο μιάς φυλής. Δεν νομίζω οι εκτρωφείς να πηγαίνουν για τον χαβαλέ τους στις εκθέσεις.
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
χαλαμε το topic θα μας σβησουν τα ασχετα post θα διαμαρτυρηθει η galazio και θα μπει ο εκαστοτε mod σε διαθεσιμοτητα :lol:

στο θεμα μας:
η γνωμη μου ειναι οτι καλως δεν επιτρεπονται αλλα σκυλια κακης μορφολογιας και ημιαιμα χαλανε την αισθητικη του χωρου :lol: :lol: :lol: :lol:
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
LUNA07 said:
χαλαμε το topic θα μας σβησουν τα ασχετα post θα διαμαρτυρηθει η galazio και θα μπει ο εκαστοτε mod σε διαθεσιμοτητα :lol:

:
να γινει διαχωρισμος να εκφραστω ελευθερα 8)
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ΜΑΚΗΣ said:
galazio said:
Milou said:
άμα τραυματιστεί ένα εκθεσιακό σκυλί;
.....
ο-ου ρηηηλι? βρε τον μπουλη,θα στραπατσαριστει η μορφολογια? 8) :lol:
δηλαδη εαν τραυματιστει ενα μη εκθεσιακο,δεν πειραζει?
όχι

υπάρχουν πολλά τέτοια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
μεσα στην εκθεση :lol: 8) :?: