Σκυλοβόλτες στην Αττική


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Χεχε. Είναι πραγματικά αξιοζούπηχτες οι μαυροκοπέλες! :)
Τι να σου κάνει ένα ΣΚ βρε... Εγώ θέλω ένα για να βγάλω το χειμώνα, περιμένουμε κι άλλα κρύα! :D
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Αυτά τα νιούφια στις φωτό είναι κουτάβια ή ενήλικα με ύφος αιώνιου αγαθοκούταβου?:D

Ερωτώ διότι από νιούφια δεν σκαμπάζω!
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Ύφος αιώνιου αγαθοκούταβου...
Ειρηνη...και ένα ΣΚ...καλο θα ήταν...μόνο να βουτηξω αυτες τις κεφάλες και να δαγκωσω μουσούδια...:D:D:D
 








mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Εχω απορίες:
1. Ο Μπρούνο σε ποιό nickname κολλάει;
2. Ενα μαυρούλη ανάμεσα στις δύο μαυρούλες στο αυτοκίνητο είναι της ίδιας ράτσας;
3. Δύο bull terrier και ένα λυκάκι ήταν ξώφαλτσα;

Και μία επισήμανση:
Πρέπει την επόμενη φορά, να φωτογραφηθεί ως σήμα κατατεθέν των συναντήσεών μας, το απόλυτο αξεσουάρ. Το super duper high teck δοχείο νερού της Αρτεμις και του Γιώργου, που διακρίνεται ελάχιστα σε μία φωτό. Αν μπορούν στο μεταξύ τα παιδιά, κάποια στιγμή να μας παραθέσουν μια πρόχειρη φωτό... :D
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
1. O Bruno δεν ανήκει σε μέλος του φόρουμ. Ήταν αδεσποτάκι που κρατήσαμε ένα μήνα και κατέληξε σε φίλο.
2. Είναι της ίδιας ράτσας αλλά δεν έχει pedigree, είναι εργασιακό κι έχει λιγότερα σάλια. :p
3. Τα δυο bull terrier είναι αδερφάκια που τα έχουν φίλοι. Το λευκό είναι του Doc που μπαίνει κι εδώ. Το λυκάκι ξώφαλτσο.
 










valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Περασαμε πολυ ομορφα, χαρηκα πολυ που σας γνωρισα! και οι φωτο της Xotikouli και της Νατασσας σουπερ!
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Φαινεται οτι περασατε για αλλη μια φορα οραια!!
Οι φωτογραφιες της Xotikouli ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!

Και κατι ακομα που μου μπηκε με την πρωτη στο ματι σαν αγαθι (o groomer δεν κρυβεται μαλλον!)
@Elli
Το σκυλι σου θελει stripping!!!
 


E-va

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2009
434
0
Αχαρνές
Το super duper high teck δοχείο νερού της Αρτεμις και του Γιώργου, που διακρίνεται ελάχιστα σε μία φωτό. Αν μπορούν στο μεταξύ τα παιδιά, κάποια στιγμή να μας παραθέσουν μια πρόχειρη φωτό... :D
Χαχα!! Το δοχείο αυτό είναι αναμνηστικό-σουβενίρ από τις διακοπές μας, φέτος, στη Disney. Είχε μέσα καραμελωμένο ποπ-κορν (τέλειο-καταπλκτικό!)
Άνετο σε χωρητικότητα (βάζουμε μέσα μπισκοτάκα,μαντηλακια κλπ) και με το καπάκι-κώνο έχουμε πάντα μέρος να βάζουμε και το νερο!;)

:D:D:D

Ειρήνουλα, φωτογράφισες πάλι ("έγραψες παλι")!

Περάσαμε πολύ όμορφα! Ήδη περιμένουμε την επόμενη!

Χαρούμενα χάδια σε όλα τα σκυλούνια!!
 




Cicaci

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2010
353
3
Ξάνθη
Ευχομαι η επομενη βολτα να ειναι προσβασημη για εμας που δεν εχουμε μεταφορικο μεσω :(
Να ερθουμε με ενα τραμ, εναν ηλεκτρικο!!!!

Τελειες οι φωτο και οι χαμογελαστες φατσες, σκυλων και ανθρωπων!!!!!