Σκυλοκαυγάς , αντιμετώπιση ,


Status
Κλειδωμένο θέμα

reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
@reinmeister2 Σε πμ η αποσαφηνιση. Ή έλα από την έκθεση κατα τις 7 να στα πω απο κοντα :D
τα χεις χαμενα ετσι? με 35+ αν δεν περασει η 12η μεταμεσημβρινη, δεν βγαινω ουτε εξω απο την πορτα...
 


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
@AGRIAN
Επειδή χρησιμοποίησες δική μου και όχι ολόκληρη πρόταση, να διευκρινίσω ότι δεν είναι θέση, είναι υπόθεση. Ετσι κι αλλιώς δεν έχω καμία γνώση επ'αυτού γενικά και ειδικά.
Αγαπητή, διάβασε το αρχικό σου μνμ. Δεν περιείχε καμία υπόθεση ή ερώτηση. Ήταν βέβαιη κατάφαση. Προφανώς παρασύρθηκες από τα παλληκάρια και τις κοπελιές που το έθεσαν πριν από εσένα ως βεβαιότητα και δίκην Μεγάλου Ιεροεξεταστή "ανέκριναν" τον κατατρεγμένο (δεν είναι δικός μου χαρακτηρισμός) @reinmeister2 . Και αυτοί και εσύ κάνατε λάθος. Παραδεχτείτε το να προχωρήσουμε.

τα χεις χαμενα ετσι?
θα χρειαστείς πολλές αποσαφηνίσεις ......

με 35+ αν δεν περασει η 12η μεταμεσημβρινη, δεν βγαινω ουτε εξω απο την πορτα...
Με ψιχάλα δεν βγαίνεις, με ήλιο δεν βγαίνεις, μάλλον bot είσαι. Ή ultra αγοραφοβικός :LOL::ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: reinmeister2


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Μια γρήγορη σταχυολόγηση αυτών που γράφτηκαν (εξαιρώντας τα επίθετα και τους χαρακτηρισμούς που εισέπραξε ο sea-mol μόνος του - και μπράβο του) για την ερώτηση που έκανα:

εμπάθεια
υφακι
gangbang
γεροντοκορες με δυσμηνορροια
δεν εχει κανείς τα κακαλα
αυτόκλητη αστυνομία πολιτικής ορθότητας
ρουφιανιά
δίκην Μεγάλου Ιεροεξεταστή

(η ορθογραφία είναι του αρχικού κειμένου)


και ναι @reinmeister2, κάποια από τα ανωτέρω είναι δικά σου σχόλια και θα ήθελα να αποδείξεις (χρησιμοποιώντας τις δικές σου εκφράσεις) "το χαλαρό του πράγματος και να την κάνεις με ελαφρά επιτόπου καθώς με ενοχλούν (και με προσβάλλουν) τα γραφόμενα σου και θεωρώ ότι δεν θα έπρεπε να βρίσκεσαι εδώ."

Βεβαίως η τελική απόφαση είναι δική σου και μένει να δείξεις αν εννοούσες αυτό που είπες

Αν δεν φύγεις πάντως, θα σου ήμουν ευγνώμων αν απαντούσες στην ερώτηση για το ποιο σπορ είναι αυτό. Εγώ διδακτορικό στα ποστ σου και στην ιστορία σου εδώ μέσα δεν έχω για να καταλάβω τα προφανή και τα αυτονόητα. Οπότε στηρίζομαι στις απαντήσεις που παίρνω όταν ερωτώ κάποιον

Όσον αφορά στους χαρακτηρισμούς και στο υβρεολόγιο των υπολοίπων θα πω ότι λυπάμαι πολύ για το ήθος τους
 
Last edited:


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
και ναι @reinmeister2, κάποια από τα ανωτέρω είναι δικά σου σχόλια και θα ήθελα να αποδείξεις (χρησιμοποιώντας τις δικές σου εκφράσεις) "το χαλαρό του πράγματος και να την κάνεις με ελαφρά επιτόπου καθώς με ενοχλούν (και με προσβάλλουν) τα γραφόμενα σου και θεωρώ ότι δεν θα έπρεπε να βρίσκεσαι εδώ."
παντοτε στεκομαι πισω απο αυτα που λεω...

reinmeister2 over and out...
 


zerom0

Well-Known Member
14 Οκτωβρίου 2015
490
728
Αθήνα
@AGRIAN
να σκεφτει καποιος οτι το κολπο με τους ορχεις ειναι κατι δοκιμασμενο σε κυνομαχιες
Να σκεφτεί, ως παραπομπή, να υποθέσει. Ούτε ερώτηση ούτε κατάφαση. Σκέψη. Αλλωστε δεν υποστηρίζω ότι ισχύει ως μέθοδος ούτε ότι είναι κάτι που κάνει ο Ράιν απαραιτήτως, γιατί όπως είπα, δε γνωρίζω και στις 2 περιπτώσεις. Ενημέρωσες εσύ για τη μέθοδο, ξεκαθάρισε το θέμα και σε ευχαριστώ.
Δεν είναι λάθος να υποθέτεις όταν ο άλλος σε αφήνει στο κενό, χωρίς να σημαίνει ότι γυρεύεις να του "φορέσεις" ρετσινιές-όπως αναφέρθηκε αλλού. Αλλού είναι το πρόβλημα αλλά το παρακουράσαμε πια..
 


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
αυτόκλητη αστυνομία πολιτικής ορθότητας
ρουφιανιά
δίκην Μεγάλου Ιεροεξεταστή
Aυτά είναι δικά μου αγαπητέ. Είναι χαρακτηρισμοί (και όχι ύβρεις) περισσότερο συμπεριφορών και λιγότερο προσώπων (προσωπείων θα ήταν το ορθότερο).

Όποιος γράφει δημόσια, κρίνεται και δημόσια. Κάποιες φορές η κριτική είναι θετική, κάποιες άλλες αρνητική. Κάποιες φορές είναι ορθή, κάποιες άλλες εσφαλμένη. Εφ' όσον συμμετέχεις, το αποδέχεσαι και συνεχίζεις. Δεν ζητάς να πάψει κάθε αντίθετη φωνή, επειδή απλά δεν συμφωνεί μαζί σου. Το «Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες» είναι η ουσία κάθε διαλόγου (κριτικής συμπεριλαμβανομένης) και όχι το
θεωρώ ότι δεν θα έπρεπε να βρίσκεσαι εδώ
Ο μονόλογος και το αλληλλολιβάνισμα είναι ανούσια, αντιαισθητικά,άχρηστα και ολοκληρωτικά χαρακτηριστικά. Προσωπικά είμαι της άποψης "Αφήστε όλα τα λουλούδια ν' ανθήσουν". Κι ο μέσος αναγνώστης έχει κρίση και διάκριση. Επιλέγει, αποδέχεται και απορρίπτει.

Εγώ λυπάμαι (όχι για το ήθος, δεν το ξέρω και δεν θέλω να πιθανολογήσω) γιατί υπάρχουν άνθρωποι που δηλώνουν δημοκράτες και επιθυμούν να σιγήσουν κάθε αντίθετη φωνή, όποια κι αν είναι αυτή, ότι κι αν λέει. Αυτά από εμένα και ελπίζω να τελείωσα με τα off topic.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα