Σκυλοσαμπουάν




S

SwkDoG

Guest
Αν θές πες μας για τι σκύλο προορίζετε...μακρύτριχο,κοντότριχο?
Τι χρώματος?...
Αν θές με το σαμπουάν να αντιμετωπίσεις μια κατάσταση (πυτιρίαση,ξηροδερμία,παράσιτα,κάτι άλλο)?...Ή να προλάβεις κάτι από αυτά?...

Α...και καλώς όρισες στην παρέα του dogforum.gr!!... :)
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.325
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Εγώ για σκύλο φουντωτό χρησιμοποιώ το GENIPHARM 5 σε 1 (σαμπουάν, μαλακτική κρέμα. αντιαλλεργικό, αρωματικό, αποσμητικό, αντιστατικό) που κάνει γενικά για μακρύτριχους σκύλους. Είμαι πολύ ευχαριστημένη.
 


Skylos

Well-Known Member
16 Δεκεμβρίου 2006
399
0
Αν θές πες μας για τι σκύλο προορίζετε...μακρύτριχο,κοντότριχο?
Τι χρώματος?...
Αν θές με το σαμπουάν να αντιμετωπίσεις μια κατάσταση (πυτιρίαση,ξηροδερμία,παράσιτα,κάτι άλλο)?...Ή να προλάβεις κάτι από αυτά?...

Α...και καλώς όρισες στην παρέα του dogforum.gr
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Ο σκυλος ειναι κανελής, ημιμακρύτριχος οπως τα Breton. Το σαμπουάν το θέλω για γενική χρήση.
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Ego eimai Groomer!
Douleia mou diladi, tin peripoisi skylon!

Parola avta sou leeo, oti oso spania kaneis mpanio ton skylo sou, toso kalytera! Me taktiko bourtsisma, opou apomakrinontai oi nekres triches kai ta lepia toy dermatos kai moirazetai to fysiko lipos, pou prostatevei derma kai trichoma, omoiomorfa ginetai to malli tou skylou sou oraiotato!

An omos krinetai to mpanio aparaitito ( echoun kai alles apopseis gia oraies myrodies oi tetrapodoi filoi mas kai otan echoun kylistei se psofimi i alla oraia pragmata, mallon den antechetai i parea tous!) kalo einai na ksereis oti sta shampouan, ena apo ta kritiria epilogis einai sinithos i timi!

Ego echo kanei kales empeiries me ta shampouan tis Bayer.
Px. Bay-o-Pet Shampoo Sensitive.
 
  • Like
Reactions: mavrogp




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3