Σκυλοσυνάντηση Σαββατο 08/05


valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Ηταν τελεια, εγω παντως περασα σουπερ!!!:D:D

Εχω ερωτευτει τον Ντιεγκο, οποτε θελετε του κανω dog sitting, θα σας πληρωνω κιολας αν θελετε!!!!!:p:p
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Βαλερια εισαι η δευτερη που το λες! Μηπως να το δουμε επαγγελματικα? Διανύουμε και χαλεπους καιρους!!:p
"Προσφερεται dogo argentino ακρως ερωτευσιμο για φιλοξενια μερικων ημερων - τιμη συζητησιμη!":maria:
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Γιαννη πολυ large εισαι !!:p
Ασε τις προσφορες και φροντισε να ερθεις σε καμια σκυλοβολτα να δουμε την μικρη σου!!!
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
μεσα. ειμαι λαρτζ ναι :p
 
Last edited:


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Καλημέρα σας. Τα βιντεάκια άργησαν λίγο να ετοιμαστούν και να ανεβούν στο ιντερνετ αλλά τώρα είναι πανέτοιμα να τα απολάυσετε. Ελπίζω να σας αρέσουν.

http://www.youtube.com/watch?v=Ka06GNBP3PQ[video=youtube;Ka06GNBP3PQ]http://www.youtube.com/watch?v=Ka06GNBP3PQ[/video]

[video=youtube;HXXPe5qxn_A]http://www.youtube.com/watch?v=HXXPe5qxn_A[/video]
 


valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Μπραβο Διονυση, πολυ ωραια βιντεο.Σε ευχαριστουμε πολυ!!!:D
Καλα, οι ακαρπες προσπαθειες του Ντιεγκο να καβαλησει τη Ζηβα ειναι ολα τα λεφτα:p:D
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Όλες οι φωτογραφίες με τις σκυλοαγκαλιές είναι σούπερ, αλλά αυτή με το Ντιέγκο δεν παίζεται!!!!!
Τι υπερφυσικός μπεμπές είν' τούτος!!!! :D :D :D
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Χαίρομαι που σας αρέσουν τα βιντεάκια. Δεν είχα πολύ χρόνο και μεγάλη όρεξη να βάλω όλη μου την τέχνη και να τα φτιάξω πολύ χολυγουντιανά αλλά έκανα ότι καλύτερο μπορούσα μέσα σε λίγα λεπτά ώστε να μην καθυστερήσω πολύ τα βιντεάκια να ετοιμαστούν και να ανεβούν online. Τα επόμενα ελπίζω να βρω χρόνο να τα φτιάξω πολύ καλύτερα και πάντα διασκεδαστικά και όσο χιουμοριστικά μπορώ.
 


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Καλά παιδιά τα βιντεάκια τα σπάνε....Πρέπει να περάσατε πολύ ωραία...ΠΟλύ ήσυχα τα "παιδια" σας ρε παιδιά....Σκέφτομαι οτι αν έφερνα εγώ τον Δία εκεί δεν πρόκειται να άφηνε κανένα σε ησυχία...Τώρα θα μου πεις από 2 βιντεάκια δεν μπορώ να ξέρω τι έγινε...Σωστό και αυτο....Εμείς σήμερα κάναμε μπανάκι στη θάλασσα..και άντε μετά να ξεπλύνεις το Δία....Ευχαριστούμε πάντως για τις ωραίες φώτο..και που μας κάνατε να ζηλέψουμε φυσικά!!!!
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Σούπερ! Τέλεια η βόλτα!!
Η Ιρινούλα φαίνεται οτι δεν ξεκολλάει απο το "μπαμπά" της.... :) Ο Diego θεός.... η Ζήβα "κυρία" (δεν το χωνεύω πως μεγάλωσε έτσι αυτό το σκυλί... τη θυμάμαι κουτάβι).... και το μικρουλάκι μια χαρά φαινότανε να την παλεύει με τα θηρία γύρω γύρω! :)
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Καλά παιδιά τα βιντεάκια τα σπάνε....Πρέπει να περάσατε πολύ ωραία...ΠΟλύ ήσυχα τα "παιδια" σας ρε παιδιά....Σκέφτομαι οτι αν έφερνα εγώ τον Δία εκεί δεν πρόκειται να άφηνε κανένα σε ησυχία...Τώρα θα μου πεις από 2 βιντεάκια δεν μπορώ να ξέρω τι έγινε...Σωστό και αυτο....Ευχαριστούμε πάντως για τις ωραίες φώτο..και που μας κάνατε να ζηλέψουμε φυσικά!!!!
Μα αυτό είναι το θέμα στις συναντήσεις, να παίζουν τα σκυλάκια, να χαζολογάμε και να συζητάμε εμείς, να πίνουμε το καφεδάκι μας (αν υπάρχει) και να διασκεδάζουμε. Άντε λοιπόν γιατί δεν φέρνεις τον κούκλαρο Δία την επόμενη φορά μαζί. Θα χαρούμε να σας δούμε.
 






Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Αν καταφέρετε να κατέβετε κανα Σ/Κ θα χαρούμε να σας δούμε στις συναντήσεις μας.
 


kiara

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2008
372
1
θεσσαλονικη
Εμείς να δείς πόσο θα χαρούμε. Εννοείται ότι όοοοοοοοοοοοοταν κατέβουμε θα κανονίσεται συνάντηση προς τίμη μας:D:D
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Εννοείτε ότι θα είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ προς τιμήν σας. Δεν το συζητάω με τίποτα. Θα έρθουμε να σας πάρουμε απο τραίνο/αεροδρόμιο, θα σας έχουμε στα όπα όπα. =)
 


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Darkpaladin εννοείται πως με την πρώτη ευκαιρία θα τον φέρω....εξάλλου θέλω και εγώ να σας γνωρίσω και τις σκυλουμπες σας φυσικα!!!!!
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Darkpaladin εννοείται πως με την πρώτη ευκαιρία θα τον φέρω....εξάλλου θέλω και εγώ να σας γνωρίσω και τις σκυλουμπες σας φυσικα!!!!!
Δεν βρίσκεσε αθήνα? Είδα στο περιοχή ότι είσαι Αθήνα για αυτό πρότεινα να έρθεις και να φέρεις και τον κούκλο σου μαζί.
 


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Ο κούκλος μου είναι Αθήνα...Εγώ όμως είμαι φοιτήτρια εκτός Αττικής...καταλαβαίνετε οτι είναι δύσκολο να τον κρατήσω εγώ στην γκαρσονιέρα την φοιτητική!!!!!!Αρά τον βλέπω τα Σ/κ που κατεβαίνω Αθήνα...ευτυχώς παίρνω πτυχίο τώρα και επιτέλους θα μας έχετε συχνά στην παρέα σας...αν μας θέλετε φυσικά!