Σκύλος κ τηλεόραση!! (Ταινίες για σκύλους)


lucyz

Well-Known Member
27 Απριλίου 2011
53
0
Aθήνα
Καλημερα παιδια... Η Μπου μπου οταν βλεπει τη διαφημιση με το ουισκι famous grouce πεφτει πανω στη τηλεοραση να φαει τη περδικα! Το κανει κ στον υπολογιστη οταν της το βαζω να το δει! Τωρα της εβαλα μονο τη μουσικη απο τη διαφημιση κ μολις την ακουει ψαχνει να βρει που ειναι η περδικα :p Επισης νευριαζει αμα βλεπει ανθρωπους να τρεχουν στη τηλεοραση ! Ξερετε καμια ταινια η κατι να της βαζω να βλεπει? Κ το αλλο σκυλι που εχω δεν βλεπει τπτ..Γτ? απο τι εξαρταται?
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Δεν έχω ιδέα. Και ο δικός μας βλέπει τηλεόραση - έχει αγαπημένες διαφημήσεις τις οποίες γνωρίζει από την μουσική, παρακολουθεί ταινίες με σκυλιά, ντοκυμανταίρ με ζώα, και απαραιτήτως Ράδιο-Αρβύλα λόγω Σαρδέλλας. ;):D Ο προηγούμενος σκύλος μας πάλι αδιαφορούσε παντελώς για την τηλεόραση ...
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Την αποφεύγουμε την τηλεόραση γιατί δυο φορές παραλίγο να έρθει κάτω..... :mad:
Τη πρώτη φορά έβλεπα τον Λυκάνθρωπο και πάνω στη μεταμόρφωση σάλταρε στην οθόνη γρυλλίζοντας, και την δεύτερη όρμησε σε έναν Ιάπωνα μόλις τον άκουσε να μιλάει κοφτά γιαπωνέζικα... το πρώτο το καταλαβαίνω, το δεύτερο είναι ανεξήγητο... :D
 


chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Εμένα δεν έχει ιδιαίτερη σχέση με την τηλεόραση... απλά:

- Όταν γαυγίζει, γρυλίζει κάτι στην τηλεόραση εξαγριώνεται σε βαθμό αηδίας (π.χ. μία μέρα στο ντοκυμαντέρ για τους λύκους ήθελε να του φάει όλους πουτολμούσαν και ουρλιάζανε μέσα στο σπίτι μας....!!!)

- Όταν ακούγεται το τραγούδι που έχω σαν ήχο κλήσης (μόνο στο ρεφρέν όμως) ψάχνει το κινητό μου!!

- Όταν ακούει το τραγούδι του παιχνιδιού που παίζω στο Wii αρχίζει να πετάει (επίτιδες :eek: ) τη μπάλα της κάτω από τον καναπέ και να γαυγίζει με το γαύγισμα "έλα να μου την πιάσεις γιατίδε φτάνω" γιατί ξέρει ότι όσο παίζει το "κουτί του σατανά" για αυτή, δεν θα της δώσω σημασία...!!!
 


lucyz

Well-Known Member
27 Απριλίου 2011
53
0
Aθήνα
Αυτο με το κινητο το εκανε κ εμενα μεχρι που αλλαξα ηχο κλησης! :p Τσαντιζεται πολυ ασχημα παντως! Μερικες φορες την ενοχλουν ολα οτι κ να δει κ φωναζει! Μια φορα επεσε μεσα στο λαπτοπ επειδη το ειχα στο καναπε!
 


minpinkiller

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2009
1.173
18
35
Ξεσσαλονίκη
Ο Killer μου δεν εδινε καμια σημασια στην τηλεοραση, το πολυ πολυ αν ακουγε κανα σκυλο να γαυγιζει πηγαινε κ κοιτουσε απο το παραθυρο :p . Ο Carlos απο την αλλη, της εχει ιδιαιτερη αδυναμια... αγριευει στα σκυλια που γαυγιζουν, τσατιζεται με ανθρωπους που φωναζουν πολυ κ ουτω καθεξης. Το πιο αστειο ομως ηταν μια φορα που εδειχνε κατι συνεντευξεις που γινονται στον δρομο, με απλους περαστικους... μιλουσε μια χαριτωμενη κοπελιτσα κ ο Carlos πηγε κατω απο την TV και αρχισε να κουναει την ουριτσα του! :D
 


aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
Την αποφεύγουμε την τηλεόραση γιατί δυο φορές παραλίγο να έρθει κάτω..... :mad:
Τη πρώτη φορά έβλεπα τον Λυκάνθρωπο και πάνω στη μεταμόρφωση σάλταρε στην οθόνη γρυλλίζοντας, και την δεύτερη όρμησε σε έναν Ιάπωνα μόλις τον άκουσε να μιλάει κοφτά γιαπωνέζικα... το πρώτο το καταλαβαίνω, το δεύτερο είναι ανεξήγητο... :D
Χαχαχα.

Κι εμενα στην αρχη ο Charlie ορμουσε πανω στην τηλεοραση,
μόλις έβλεπε ή ακουγε ζωο.
Τωρα την ανεβασα ψηλα κι αν έχει κάτι ενδιαφερον
του λεω το γραμμα "ξ" και τρεχει γρηγορα γρηγορα να δει τι δείχνει:D
 




aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
Γιατι συγκεκριμενα το γραμμα "ξ"? :D:D:D:D:D
Το γραμμα "ξ" έχει προκύψει απο το "ξουτ" το οποιο το χρησιμοποιω σπανια
και μόλις το πω τρεχουν απο παραθυρο σε παραθυρο γαυγιζοντας
για να διώξουν τον..κλεφτη :D
Επειδη καταλαβα ότι ο Charlie νομιζει οτι η τηλεοραση είναι παραθυρο (τόσο του κόβει...)
χρησιμοποιω ένα ελαφρο "ξ" για να εστιάσει την προσοχη του εκει χωρις να γαυγισει :D
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki