Σκύλος ο Θεραπευτής - Αύριο στην Τατιάνα




Labrador Retriever

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2010
875
0
28
Πειραιας
Απαντησα και στο αλλο!!!!!!:D:D:D:D
Εννοειτε πως θα περιμενω πως και πως!!!!
Ανυπομονω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::D:D:D
Τι ωρα θα εμφανιστει η Πανδορουλα;;;;
Ανυπομονω!!!!!:D:D:D:D
Εχω στρατολογησει και την μητερα μου,μηπως!
λεω μηπως!κνουμε καμια προοδο με την αποκτηση σκυλου!:(:rolleyes:
 






Labrador Retriever

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2010
875
0
28
Πειραιας
Παιδια και μονο στις φοτογραφιες που την βλεπεις νιωθεις ενα παραξενο αισθημα!!!
εγω θελω να αγκαλιασω την οθονη!:eek::eek::paja1::paja1:
Χαχαχαχα!
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Όμορφα! Ανεβάστε κανένα βιντεάκι μετά αν μπορείτε. Τι ακριβώς ζητάνε να κάνετε; Ρωτάω γιατί μας είχαν πει να πάμε με τη Μπλου, μου αλλάξανε 2 φορές την ημερομηνία και τελικά τους είπα ή σήμερα ή δεν έρχομαι. Μου λένε όχι σήμερα, την Παρασκευή που θα έχουμε και ιγκουάνα για να είναι ολοκληρωμένο το θέμα! :maria: και βέβαια δεν πήγα γιατί δε μου φάνηκε να έχουν σοβαρό ενδιαφέρον για τους σκύλους. :paja1:
 


katerina116

Well-Known Member
23 Μαρτίου 2010
677
2
Nicosia ,Cyprus
mayasfriends.blogspot.com
Την παγκοσμια μερα των ζωων που εγινε η διαδηλωση κ ειχε παει η Μελετη ,την ειχε μετα σε τηλεφωνικη συνδεση στο αξιζει να το δεις,κ ειπε η Ελεονωρα 2 πραματα σχετικα...κ απανταει η Τατι οτι εχουν επικοινωνησει πολλες φορες μαζι της φιλοζωοι για να προωθησουν θεματα που αφορουν αδεσποτα κτλ αλλα δεν.... γιατι δε πουλαει το θεμα κ ειπε μπραβο στην Ελεονωρα που ασχολειτε με θεματα που δε κανουν νουμερα.
Ελπιζω να μην αντιμετωπισει τη κουκλα σα τσιρκο !
Ανεβαστε βιντεακια μετα κ για μας που δεν εχουμε tv ! :D
Κ εις ανωτερα! Φανταζομαι θα εισαι μια πολυ περηφανη μανα!!!:D
 


Tintail

Member
16 Νοεμβρίου 2010
24
0
Αθήνα
smilepleasephotography.blogspot.com
Θα μιλησουμε για τους σκυλους ως θεραπευτες. Σημερα καναμε γυρισμα με τα παιδια και αυριο θα παω μονη μου με την Πανδωρα στο στουντιο.
Βρηκα πως να το γραψω στο PC, ελπιζω να το ρυθμισα σωστα, φυσικα θα ανεβασω βιντεο :)
Και εννοειται οτι εχω ενα-δυο πραγματακια να πω για τα αδεσποτα και τους "φιλοζωους" Ελληνες....:picaron:
(βλ. βοσκο που εβγαλε τα ματια του σκυλου του ας πουμε!)

Ελπιζω δηλαδη να με αφησει :)
Wish me luck!
 


Labrador Retriever

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2010
875
0
28
Πειραιας
Good luck from my by heart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!\Επιτελους θα δουμε την Πανδωρα εν δρασει!!!
Ειμαι παραξενος να δω τι θα κανει ενω θα εινια στο στουντιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τωρα πρεπει να περιμενουμε μεχρι αυριο!!! :/
 




Labrador Retriever

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2010
875
0
28
Πειραιας
Χαχαχαχαχα!!!
Μπηκες και εσυ στο πνευμα εε;
Χαχαχαχα!
Αυριο θα πρηξω κα τους καθηγητες να το δουν!!
Τους εχω πρηξει ηδη με τα λαμπραντορ!:D:D
 






Lindaki

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2010
849
2
Ψαχνω να βρω live streaming για το STAR, αλλά δεν έχει :( , αν ξέρει κανείς. Ελπιζω να το ανεβάσουν στο livemovies.gr
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Εύχομαι σε μια καλή εκπομπή.

Συγχαρητήρια Tintail & Πανδώρα, :):):):):) βάλτε τα δυνατά σας κ εύχομαι να'χει καλά αποτελέσματα το όλο concept -χωρίς παραπληροφόρηση.
 








stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Όμορφη και γλυκειά παρουσίαση. Αυτό που με χάλασε λίγο.......ήταν η αναφορά στην τιμή των 10.000€ για την απόκτηση τέτοιου σκύλου.
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Γιατί είναι τόσο ακριβός ο συγκεκριμένος σκύλος? Πάντως Αυστραλέζος Ποιμενικός εργασιακός και εκπαιδευμένος για βοσκή σε μεγάλο ράντσο μπορεί να πιάσει και τις 25.000 δολλάρια!