Στις πόσες φορές τη μέρα λες..."ξελαφρωσε";


rudy

Well-Known Member
27 Ιουνίου 2011
155
11
θεσ-νικη
τωρα καταλαβαινω οτι δεν ειναι θεμα αυτο για να το ανοιξω πρωινιατικα αλλα αμα δεν ρωτησω εδω τι να κανω???να βγω στο δρομο κ οπου βλεπω σκυλοιδιοκτητη να τον ρωταω.."με συγχωρειτε,με ολο το θαρρος,ποσες φορες τη μερα χ..ζει ο μεσιε?"!!!!! ο δικος μου πριν ξεκινησουμε βολτες ειχε καθιερωσει το "με-3-φορες-εχω-χωρο-για-οσο-φαγητο-ακομα-θες"! τωρα ομως που βγαινουμε σωνει κ ντε πρεπει σε καθε βολτα να τα κανει σε σημειο που ζοριζεται!παιρνει την απαραιτητη σταση μετα τις γυροβολιες κ σφιγγεται με υφος "αυτη μανουλα αφιερωμενη για σενα!" αλλα φαινεται οτι το κανει με πονο...καρδιας(τι νομιζατε θα ελεγα?χαχαχαχα) κ βγαινουν μαλακα....αντε να τα μαζεψεις μετα....ξερασογλου κανονικο!!!!
 


BiggBilly

Well-Known Member
28 Μαϊου 2010
4.237
407
Γλυφάδα
Το πόσες φορές θα ενεργήσει ένας σκύλος εξαρτάται περισσότερο απο την τροφή του.
Τα δικά μου συνήθως κάνουν δύο φορές την ημέρα. Άλλες μόνο μια και κάποιες καμία. Ανάλογα με τι τα ταίσω.
 


rudy

Well-Known Member
27 Ιουνίου 2011
155
11
θεσ-νικη
του δινω την ιδια τροφη εδω κ ενα μηνα περιπου..οποτε λες να πρεπει να κοιταξω κ για καμια αλλη?τζαμπα "χαρηκα" δηλ οτι ο μαγκας εμαθε το "βολτα=κακα"????κ εγω που νομιζα οτι απλως δειχνει ......υπερβαλλοντα ζηλο!
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.512
750
Ξεσσαλονικη!!!
χαχαχαχα!!!!!καλο!!!!!!

εμενα μου αφιερωνει δυο φορες την μερα τα τραγουδια του καζαντζιδη για την ξενητια κ ενα του μητροπανου σε βερζιον "χεζω κ ερχομαι ,ερχομαι φτανω"!!!!αλλα οπως ειπε κ ο φιλος ,αυτο παιζει κ με την τροφη κ με την μερα κτλ....ειναι φορες που οταν ειμαστε πολυ ωρα εξω,θα πει 2-3-4 τραγουδια!αλλα νομιζω πως δυο φορες την ημερα ειναι πολυ οκ.
 


rudy

Well-Known Member
27 Ιουνίου 2011
155
11
θεσ-νικη
εμεις τραγουδαμε το "κ οπως θα παιρνω τις στροφες εσυ αν θελεις κοιταζε με" του τερλεγκα!!!αλλα ο δικος σου τι να πω....ετοιμος για x-factor!!!χαχαχαχαχαχαχαχα
 




katerina116

Well-Known Member
23 Μαρτίου 2010
677
2
Nicosia ,Cyprus
mayasfriends.blogspot.com
και μενα 2 φορες τη μερα ριχνουν τη ψηφο τους ....μια πολυ πρωι και μια το απογευμα .
Σε μια φαση πιο παλια που ειχα δωσει μια χαλια τροφη στη Ζαιρα πηγαινε και 4 φορες ...και ηταν κ μεγαλα σε μεγεθος (σε σχεση με τωρα που ειναι μια σταλια).
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Με την τωρινη τροφη,το λεμε το ποιημα 2, το πολυ 3 φορες.Με την προηγουμενη το λεγαμε μεχρι και 6 σε μια μονο βολτα !!!!:eek::eek::D:-\":-({|=:paja1:
 


Gherudos

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2011
423
0
Ηράκλειο
Τρία γεύματα την ημέρα των 110 γραμμαρίων (Pro Plan Αρνί με ρύζι) του δίνω (σε 10 ημέρες γινόμαστε 4 μηνών και είμαστε 13.3 κιλά) και πάμε 3 φορές βόλτα την ημέρα, και κάνουμε κακάκια 3 φορές την ημέρα.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.669
7.785
Eίναι 6 μηνών, τρώει γύρω στα 500γρμ την ημέρα ξηρή τροφή και χ...ει 3-4 φορές την ημέρα.
Η μεγάλη τρώει 2 φορες την ημέρα 300 γρμ και ξελαφρώνει ( μια κυρία δεν χ...ει μόνο ξελαφρώνει) 3 φορές την ημέρα και αν η βόλτα είναι μεγάλη 2 φορές στην ίδια βόλτα ..

Μόλις συνειδητοποίησα το θέμα του thread..καλά είμαστε ποολύ πυροβολημενοι!!!
 
Last edited:


m@r@

Well-Known Member
31 Μαϊου 2011
292
1
Κι εμείς 2 το πολύ 3 φορές να δημιουργούμε... Εκτός αν της έχω δώσει κόκαλο οπότε μπορεί να δημιουργήσει περισσότερες φορές.
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Η δημιουργια εξαρταται απο την πρωτη υλη. Αν φανε κακκαλα η κανενα φαγητο δικο μας δυο με τρεις φορες μπορει και παραπανω, αλλα αν φανε μονο ξηρα δυο φορες και καμια φορα μπορει και μια.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.743
Θεσ/νίκη
Συνήθως 1 φορά την ημέρα!

Πολλές φορές αν είμαστε έξω πιο πολύ ώρα από το συνηθισμένο θα κάνει 2 φορές!
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.512
750
Ξεσσαλονικη!!!
κ πανω κατω ρε παιδια....για να εχουμε κ ολοκληρωμενη αποψη δλδ,οχι τιποτα αλλο,μιλησαμε για γραμμαρια τροφης,ποσοτητες απο δω,ποσοτητες απο κει....πανω κατω,ποσα γραμμαρια βγαζουν?
 








golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Να σας δω με την σακουλα και καμια ζυγαρια κουζινας στον δρομο και ας τα τιναξω επιτοπου!!!χαχαχχχ..
 


rudy

Well-Known Member
27 Ιουνίου 2011
155
11
θεσ-νικη
τωρα πραγματικα πρεπει να ρωτησω γιατι θα σκασω!ΠΩΣ μετρατε τα γραμμαρια..θησαυρου?????????οχι γιατι,πειτε με σιχασιαρα,αλλα δεν μπορω ουτε υποθεσεις να κανω χωρις αναγουλα!να μου πεις,καλα να παθω!εγω δεν το ανοιξα το θεμα?!!!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.327
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc