Συμβίωση ten-ten και Brain!?






τεν τεν

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
454
1
Μα καλα ποσα σκυλια εχεις;


αααα καλά ,ου μπλέξεις στον κόσμο της κυνοφιλίας ...

πήραμε πρώτα τον Ten-ten. Μετά από 4-5 μήνες φέρνει ο αδερφός μου τον Brain στο πατρικό μου(20μερών) και επειδή τον μεγάλωσα εγώ, του τον πήρα και δεν του τον ξαναδίνω ;)

εεε και πριν από 2 μήνες περίπου βρήκε ο καλός μου στα σκουπίδια τα δύο μικρά ,τον Πέτρο κ τον Σπύρο (τα ονόματα δεν είναι σίγουρα ακόμα),τα οποία ήταν να τους βρούμε οικογένειες να τα υιοθετήσουν,αλλά όταν ήρθε η στιγμή να τα αποχωριστούμε ...πλαντάξαμε στο κλάμα ...ε εεε και τα κρατήσαμε εμείς ....


κάπως έτσι γίναμε πολύτεκνοι ...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.648
7.754
Την παλεύτε με τέσσερα;; Οι βόλτες θα είναι εύκολες; Τι κουκλιά που είναι όλα, ο Πέτρος φέρνει πολύ σε λαμπραντόρης!!!! Να τα χαίρεστε και να είστε καλά παιδιά!
 


τεν τεν

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
454
1
Την παλεύτε με τέσσερα;; Οι βόλτες θα είναι εύκολες; Τι κουκλιά που είναι όλα, ο Πέτρος φέρνει πολύ σε λαμπραντόρης!!!! Να τα χαίρεστε και να είστε καλά παιδιά!

ναι αλλά έχουμε στρατιωτικό πρόγραμμά πλέον....

μένουμε πάνω στην θάλασσα και έτσι κουράζονται περισσότερο με το κολύμπι!

του τεν τεν που του αρέσει το frisbee πάει κάθε απόγευμα που είναι η μεγάλη του εκτόνωση !βγαίνουν τουλάχιστον 4-5 φορές την μέρα και οι τέσσερις ,αλλά χωρισμένοι σε ζευγάρια !

του Brain που του αρέσει να κάνουμε βόλτες με το ποδήλατο ,πάμε και κάνουμε όλες μου τις δουλείες μαζί και μετά τον έχω στην δουλεία μου μέχρι να σχολάσω!

τα μικρά επειδή είναι μικρά ακόμα κουράζονται εύκολα και βολευόμαστε ΑΚΟΜΑ!

επίσης αυτά παίζουν και μεταξύ τους ολοι την μέρα και πραγματικά πιστεύω πως κάποια στιγμή θα πάθουν υπερκόπωση ....
το βλέπω από τον brain που τώρα τον έχω μαζί μου στην δουλεία και κοιμάται ΟΛΗ την ώρα ...

kyveli ο πέτρος είναι ένας απίστευτος κολυμβηταράς ....θα σας τον πάρω βίντεο στην θάλασσα ,έχω χαζέψει μαζί του...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.913
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight