Συμβόλαιο αγοράς σκύλου




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Δ) ο νέος ιδιοκτήτης σε περίπτωση που θελήσει να προχωρήσει σε ζευγάρωμα του σκύλου υποχρεούται αυτό να γίνει σύμφωνα με τους όρους που θέτει ο Κυνοφιλικός όμιλος Ελλάδος. Το συγκεκριμένο διασφαλίζει την υγεία του σκύλου που ζευγαρώνει αλλά και την υγεία των νέων κουταβιών που θα υπάρξουν
Αλλιώς τι;
Έχει ακούσει κανείς απο την πείρα που έχει στο χώρο για καταγγελία, για διεκδίκηση σκύλου, για κάποια επίπτωση σε περίπτωση παράβασης τέτοιου ή παρόμοιου όρου;
 










nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
ΣΟΥΚΗΣΣΣ ...έφυγες νωρίς... δεν είχαν και άλλα να σου πουν ? :D

Έφυγες νωρίς, κομματιασμένες υποσχέσεις
Έφυγες νωρίς, χειρονομίες βιαστικές :p



αα..και χτες ήταν 3/7 ....όχι 31/7 - Αίντεεε !!! Δεν μπορούσες να κάμεις λίγο πομονή ?

Ο djsoukis "τρολλάρει" ακόμα και στην ζωή του... Οι θέσεις του είναι μάλλον τόσο εκτός του μέσου όρου και αυτού που έχουμε συνηθίσει και θέλουμε να ακούμε (οι περισσότεροι και τις περισσότερες φορές) που αγγίζουν τα όρια του "αμφιλεγόμενου" και του "προκλητικού".

Τιμή και Δόξα στον ADMIN !
 










nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
αυτό το πράγμα, να παλεύουμε τα μέλη να διαβάσουμε πίσω από τις γραμμες!:whistle:

με το σταγονόμετρο οι πληροφοριες
τι να σου πω βρε ghelly..εσύ έχεις 9.000 μηνύματα μέσα σε 2 χρόνια. Τι άλλη πληροφορία θες να σου δώσω εγώ ?
Με την "εμπειρία" και τις διασυνδέσεις σου αποκρυπτογραφείς και σουαχίλη
 
  • Like
Reactions: GRDANE and ghelly


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
τι να σου πω βρε ghelly..εσύ έχεις 9.000 μηνύματα μέσα σε 2 χρόνια. Τι άλλη πληροφορία θες να σου δώσω εγώ ?
Με την "εμπειρία" και τις διασυνδέσεις σου αποκρυπτογραφείς και σουαχίλη
Και χιντι αμα λάχει!
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
ήθελε να ασχοληθεί με άλλα πράγματα :LOL::p:cool:
Uploaded by djsoukis
Έχει ενδιαφέρουσα διαφήμιση στη σελίδα του πάντως...μια 70 χρονών γυναίκα που φαίνεται 40 με σαλιγκάρια στη μούρη (ή το βλέπω μόνο εγώ...και πρέπει να το εκλάβω σαν υπονοούμενο ? :rolleyes: ).......να τα βλέπει αυτά ο admin του φόρουμ μας.
 
  • Like
Reactions: sea-mol




Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Παντως ρε παιδια δεν ξερω αν το εν λογω θεμα και η καταληξη του ειναι για γελια ή κλαματα . Αν και τεινω προς τα γελια εγω :)
 
  • Like
Reactions: d-friend


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
ΣΟΥΚΗΣΣΣ ...έφυγες νωρίς... δεν είχαν και άλλα να σου πουν ? :D

Έφυγες νωρίς, κομματιασμένες υποσχέσεις
Έφυγες νωρίς, χειρονομίες βιαστικές :p

!
συνεχίζουμε και δουλευόμαστε μεταξύ μας....(n)
ομολογώ ότι έχω μια δυσκολία να αντιληφθώ το αστείο του πράγματος....
ίσως και να έχω έλλειψη χιούμορ.....
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Τα λόγια μπορεί να κρύβουν τις σκέψεις ,
οι πράξεις , όμως, τις φανερώνουν..
Ανώνυμος.
 
  • Like
Reactions: johnk


milou LGD

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2013
386
230
με ξεπερναει οτι για να καταλαβω τι εγινε θα επρεπε να γνωριζω απο κοντα 10 μελη και να παρακολουθω λεπτομερεστατα τα παντα για 5 χρονια...
phd στο dogforum? :eek:

μην μιλατε με γριφους.

πολυ περισσοτερο πολιτισμενη ηταν αυτη η συζητηση σε σχεση με παρα πολλα αλλα θεματα.
τι αλλο να συζηταμε εδω μεσα? μονο να ανεβαζουμε φωτο και να μιλαμε για ξηρες τροφες?
καλο ειναι να υπαρχει και προβληματισμος και αντιπαραθεση επιχειρηματων για διαφορα θεματα και προφανως και τα θεματα εκτροφης ειναι σημαντικα αφου πχ τροφη δεν σου ταιριαζει και αλλαζεις, για ιατρικα θεματα υπαρχουν ανθρωποι ειδικοι κτλ.
τα θεματα εκτροφης και εκπαιδευσης ειναι ουσιαστικα τα μονο που εχουν εγκυκλοπαιδικο ενδιαφερον που μας αφορα αμεσα αφου η επιλογη ειναι μη αναστρεψιμη (ψυχολογικο δεσιμο ακομα και αν βγει πχ κουτσο το κουταβι).
 
Last edited:


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
4 μερες ελειψα μακελιο εγινε!
Χωρια οτι δεν εχω καταλαβει απολυτως τπτ, ουτε τι εγινε ουτε γιατι εγινε, μια απορια μου εμεινε εμενα:
Εξ'οσων γνωριζω, το φορουμ επιτρεπει τις διαφημισεις γενικα.
Ακομα λοιπον κ αν ο DJ διαφημιζε επικειμενη γεννα, ποιο ακριβως θα ηταν το προβλημα κ εφαγε μπαν ενας συμφορουμιτης που εκανε μια πολιτισμενη εγκυκλοπαιδικη κουβεντα?
Κι αλλοι ανεβασαν "διαφημιση" αλλα δεν χαλαστηκε κανεις........