Συχνές παραλήσεις




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Πραγματικά κάνατε ότι μπορούσατε κι εσείς και αυτός..Λυπάμαι που χρειάστηκε να το περάσετε όλο αυτό, καλό του ταξίδι. :(
 




fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Καλο Ταξιδι στον μικρο αγωνιστη,που αν και τοσο μικρος,ειχε μεγαλα αποθεματα δυναμης...!!!
Λυπαμαι παρα πολυ!!:(
 












johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
ο ζουζουνακος μου σημερα εκανε το ταξιδακι του για τον ουρανο. τωρα θα μπορει πλεον να τρεχει χωρις προβληματα, σαν κουταβακι που ηταν!
Καλό του ταξίδι!
Νάσαι σίγουρος ότι όλοι "εδώ μέσα" του το ευχόμαστε ολόψυχα και θα ταξιδέψει "πρύμα"...

Ο μικρούλης σου, σου δίδαξε πολλά μαθήματα "στάσης ζωής", καλοσύνης, συντροφικότητας, αγώνα...
Κι εσύ, με τη σειρά σου, μας δίδαξες πολλά μαθήματα κι εμάς, για την αυταπάρνηση, για την ευπρέπεια, για το ότι δεν πρέπει να απελπιζόμαστε...

"Μου 'ταξες ταξίδι να με πας...
Οσο μακριά ο κόσμος φτάνει...
Που αλλού, καρδιά μου, να με πας?
Πήγα στον Παράδεισο, μου φτάνει..."
 
Last edited:


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
ο μικρουλης δεν αντεξε αλλα τωρα θα ξερεις οτι θα ηρεμισει η ψυχουλα του............καλο του ταξιδι................
 








andrykor

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2010
311
0
κορινθος
σας ευχαριστω ολους σας για τις ευχες για τον μικρουλη μου! σιγουρα θα πιασουν τοπο γιατι το αξιζουν ολα αυτα τα πλασματακια που περνανε δυσκολιες στην ζωη τους. ειμαι σιγουρος οτι εκει που ειναι θα ειναι παρα πολυ καλα. σημερα στο μαγαζι (οπου περνουσαμε και αρκετες ωρες μαζι) μπηκε για πρωτη φορα σε 2 χρονια μια πεταλουδιτσα...ευχομαι να ηρθε να με δει! (αχχχ λετε να μου σαλεψε? αλλα το ευχομαι να ηταν αυτος). και οπως ηρθε, μετα απο λιγο και χωρις να το καταλαβω, εφυγε μονομιας. μου λειπει απιστευτα πολυ αλλα μονο που ξερω οτι εχει ηρεμησει, μου δινει κουραγιο!
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...σημερα στο μαγαζι (οπου περνουσαμε και αρκετες ωρες μαζι) μπηκε για πρωτη φορα σε 2 χρονια μια πεταλουδιτσα...ευχομαι να ηρθε να με δει! (αχχχ λετε να μου σαλεψε? αλλα το ευχομαι να ηταν αυτος). και οπως ηρθε, μετα απο λιγο και χωρις να το καταλαβω, εφυγε μονομιας...
Ετσι είναι, όπως ακριβώς το λες...
Είναι παντού, μέσα στα πιο ειρηνικά όντα και στις πιο όμορφες σκέψεις...
Γιατί έτσι τον έχεις μέσα στην ψυχή σου...:)