Σύλλογοι κτηνίατρων


elistrati

Member
10 Δεκεμβρίου 2010
18
0
thessaloniki
καλημερα ...εμεις μολισ ηρθαμε θεσαλονικη και ψαχνουμε επηγοντος εναν καλο γιατρο.εχω ηδη δοκιμασει 2 οι οποιοι μου κανανε απλα μια αφαιμαξη και με τρομαξανε,θελω να ελπιζω χωρις λογο.δεν εμπιστευομαι γιατρουσ που για ψηλου πηδημα θελουν να κανουν ναρκωση και ηρεμιστηκα σε ενα ζωακι ουτε αυτους που ζητανε 200αρια για απλες χημικες και βιοχημικες εξετασεις ...αν καποιος μπορει να μας βοη8ησει....
 


aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
Ποιες περιοχες σε εξυπηρετουν;
Ο γιατρος που πηγαινω βρίσκεται στο Χαλανδρι και ονομαζεται Αποστολος Κέστης, τηλ 2106800255
Παρα πολυ καλος γιατρος και αξιολογος άνθρωπος.
Τον συστηνω ανεπιφυλακτα.
 


elistrati

Member
10 Δεκεμβρίου 2010
18
0
thessaloniki
Ποιες περιοχες σε εξυπηρετουν;
Ο γιατρος που πηγαινω βρίσκεται στο Χαλανδρι και ονομαζεται Αποστολος Κέστης, τηλ 2106800255
Παρα πολυ καλος γιατρος και αξιολογος άνθρωπος.
Τον συστηνω ανεπιφυλακτα.
στη θεσσαλονικη ψαχνουμε ομως γιατρο ,εσυ απ΄οτι βλεπω εισαι αθηνα :( αν ξερεις ομως καποιον και απο τα μερη μας...
 


aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
Με συχωρεις, διαβασα λάθος :rolleyes:
(νομιζα ότι μόλις ήρθατε ΑΠΟ Θεσσαλονικη)
Στη συμπρωτευουσα γνωριζω έναν καλο γιατρο τον Ηλία Κορσαββίδη (τηλ 2310950700), δεν τον εχω επισκευθει προσωπικα αλλα εχω πολλους φίλους που τον εμπιστευονται.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ναι ο Ηλίας είναι και δικός μου κτηνίατρος!

Με κλειστά μάτια...

Ηλίας Κορσαββίδης
Ολύνθου 46 - Άνω Τούμπα
τηλ. 2310 950700
κιν. 6977 340 840
 


παιδια επειδη βλεπω κ ρωτατε κ για κτηνιατρος εδω...μηπως ξερετε κλαποιον καλο στους αμπελοκηπους???αθηνα εννοω..
διοτι εχω βρει μια η οποια ναι μεν ειναι πολυ γλυκια αλλα δεν μ φαινεται κ τοσο καλη..
κ επειδη ειμαι κ εγω καπως ασχετη θελω καποιον υπευθυνο που να τον εμπιστευομαι!! :)
 






eleni_gk

New Member
1 Φεβρουαρίου 2012
1
0
33
γεια σας παιδιά.είμαι νέα στην παρέα.θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ για κάποιον καλό ιατρό στην πάτρα.είχα πικρή εμπειρία από 2 κτηνιάτρους τα τελευταία 3 χρόνια και θα ήθελα κάποιες γνώμες..ευχαριστώ
 




elenhtsa

Active Member
22 Ιανουαρίου 2011
27
0
mytilene
καλημερα. μιας και ειμαστε επαρχιωτακια που μολις ηρθαμε αθηνα ψαχνουμε να βρουμε καποιον καλο κτηνιατρο κοντα στη νεα σμυρνη. Επισκεφθηκα καποιον εχθες αλλα ειναι τυχερος που κρατουσα το σπορι αγκαλια και δε του χωσα καμια ξαναστρωφη να στρωσει χαρακτηρα. Ο σκυλακος μου εχει καποιο προβλημα με την καρδια και μου προτεινε ευθανασια ο κρετινος. Μηπως ξερει καποιος κανεναν καλο να μου συστησει??
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Αν κανεις μια αναζητηση στο φορουμ θα δεις κτηνιατρους που προτεινονται... Καποιοι απο τα πιο γνωστα ονοματα ειναι κεστης, μαραγκος , βλαχοπουλος(με ειδικευση στα ορθοπαιδικα)

Εγω που μενω κοντα σου ανεβαινω Χαλανδρι για τον Κετση, κοντα του ειναι και το ιατρειο του Μαραγκου.

Ο Βλαχοπουλος ειναι στη Νεα Σμυρνη, γνωριζω οτι εχει ειδικευση στα ορθοπαιδικα θεματα, για καρδια δε ξερω... Αφου ομως ειναι κοντα, προτεινω να τον επισκεφτεις. Εκτος αν δε σε πειραζει να κανεις μια λιγο μεγαλυτερη διαδρομη, και να πας στον Κεστη. Περα του οτι ειναι γιατρος μας, αντιμετωπισε πριν δυο χρονια με μεγαλη επιτυχια καρδιολογικο περιστατικο σε αδεσποτο που του πηγαμε.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 


elenhtsa

Active Member
22 Ιανουαρίου 2011
27
0
mytilene
Ευχαριστω πολυ. Μου ειπαν και για καποιον στη Δαφνη Πετρο Μηκο. Θα παω να δω και τον Βλαχοπουλο που ειναι κοντα και τον Μηκα και αν δε μου κανει κανενας απο τους δυο θα επισκεφτω το Κετση γιατι δε ξερω τις αποστασεις και θα πρεπει να με τρεχουν αλλοι.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ευχαριστω πολυ. Μου ειπαν και για καποιον στη Δαφνη Πετρο Μηκο. Θα παω να δω και τον Βλαχοπουλο που ειναι κοντα και τον Μηκα και αν δε μου κανει κανενας απο τους δυο θα επισκεφτω το Κετση γιατι δε ξερω τις αποστασεις και θα πρεπει να με τρεχουν αλλοι.
Ο Βλαχόπουλος είναι εξαίρετος ορθοπεδικός. Έχει δώσει βάση εκεί και είναι τρομερός χειρούργος. Προσωπική μου άποψη πάντα, για θέμα που δεν έχει να κάνει με ορθοπεδικά θα προτιμούσα άλλον κτηνίατρο.
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Βασιλικη Γιανναρακη
τηλ. 2109966054, Κυκλαδων 16 Αργυρουπολη

Η κτηνιατρος μας απο οταν βρηκαμε τη μικρη μας, ειμαστε παρα πολυ ευχαριστημενοι, ακομα και σε ενα σοβαρο θεμα που μας εχει προκυψει τελευταια και πηραμε δευτερη γνωμη απο πολυ καλο γιατρο μας ειπε ακριβως τα ιδια πραγματα.
 


future80

Member
20 Ιανουαρίου 2014
22
0
Εξαιρετικός κτηνίατρος αλλά και άνθρωπος είναι ο Δημήτρης Παπαδημητρίου στον Νέο Βουτσά. Αν και μακριά από το σπίτι μας τον εμπιστεύομαι 100% και δεν τον αλλάζω. Έχει τύχει να πάμε εσπευσμένα βράδια, Σάββατα κλπ ήταν εκεί πρόθυμος και κυρίως αποτελεσματικός!

Δημήτρης Παπαδημητρίου
Τηλ. 2294098101
Ναρκίσσου & Παπαδιαμάντη
Κιν. 6948886304
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Όποιος γνωρίζει/έχει άποψη για τον κτηνίατρο Παπαϊωάννου στα Εξάρχεια στην Καλλιδρομίου ας με ενημερώσει περί τίνος πρόκειται... Ο ίδιος ή η οικογένεια έχει και ιατρείο/κλινική κάπου στα Μεσόγεια.
 




thanoria

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2011
104
0
Θεσ/νικη
μαλλον εδω πρεπει να γραψω
λοιπον απο χτες η μινι μας φερεται παραξενα
ειναι ακεφη και γενικα τρεχει πισω απο την ουρα της σαν να την ενοχλη κατι
σχεδον ολη την ωρα εχει καμπουριασμενη πλατη και... δεν τρωει με ορεξη
απο το πρωι καθεται ζαρωμενη και δεν θελει να περπαταει
πηρα τον κτηνιατρο μας τηλεφωνο αλλα.... λειπει
ειναι εκτος πολης και θα γυριση τριτη πρωι
ξερει κανεις που μπορω να βρω κτηνιατρο ΤΩΡΑ????
μενω δυτικα, ευοσμο και αυριο φευγουμε για το χωριο
απ οτι καταλαβατε το σκυλι μας οπως και τα παιδια μας παντα τις ποιο ακαταληλες στιγμες αρρωστενουν
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
μαλλον εδω πρεπει να γραψω
λοιπον απο χτες η μινι μας φερεται παραξενα
ειναι ακεφη και γενικα τρεχει πισω απο την ουρα της σαν να την ενοχλη κατι
σχεδον ολη την ωρα εχει καμπουριασμενη πλατη και... δεν τρωει με ορεξη
απο το πρωι καθεται ζαρωμενη και δεν θελει να περπαταει
πηρα τον κτηνιατρο μας τηλεφωνο αλλα.... λειπει
ειναι εκτος πολης και θα γυριση τριτη πρωι
ξερει κανεις που μπορω να βρω κτηνιατρο ΤΩΡΑ????
μενω δυτικα, ευοσμο και αυριο φευγουμε για το χωριο
απ οτι καταλαβατε το σκυλι μας οπως και τα παιδια μας παντα τις ποιο ακαταληλες στιγμες αρρωστενουν
Κυριάκος Αγαθαγγελίδης
Ωραιοκάστρου 88, Σταυρούπολη
2310666318
6936119191
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981