ΤΡΕΛΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ!!!


rinos

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2008
142
0
ferrara(it)-a8hna(gr)
στην ιταλια λενε οτι η μανα τον ηλιθιων ειναι παντα εγκιος..κ εγω οταν ειμαι ελλαδα εχω το ιδιο προβλημα!
 


manolis68

Well-Known Member
29 Ιουλίου 2008
416
0
Athens
Τελικα η Δεσποινα που ξεκινησε ολη αυτη τη συζητηση, δεν μας ειπε τι αποκαμε με την τρελη στο παρκο!
Την ξαναβρηκε εκει?
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Πες τους πως θα λύσεις τον δικό σου αμέσως, αν δεις τον δικό τους μόνο του κι ελεύθερο. ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ.
Στελλα το σκευτομουν αυτες τις μερες αυτο.
Αν πεις οτι περπατας με το σκυλο σου(οποιουδηποτε μεγεθους-13κιλα ειμαστε εμεις:D)και επιτεθει καποιος αλλος ελευθερος σκυλος,αφηνεις το λουρι σε καθε περιπτωση ωστε να μπορει να αμυνθει-φυλαχτει το δικο μας? Αν ειμαστε κοντα σε δρομο οπου περνανε αυτοκινητα?Το λουρι εκει το αφηνουμε?
:rolleyes:
 






despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Τελικα η Δεσποινα που ξεκινησε ολη αυτη τη συζητηση, δεν μας ειπε τι αποκαμε με την τρελη στο παρκο!
Την ξαναβρηκε εκει?
παιδια η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ξαναπαει γιατι πλησιαζει η εκθεση κ δεν θελω να σκυλοφαγωθει ο αδης με το κοπροσκυλο της κ παει με καμια δαγκωνια η κανενα κομμενο αυτι.
μετα την εκθεση σιγουρα θα εχεται νεα....χι χι!(σατανικο γελιο):D
 




despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Αν θες ενισχυσεις και μαρτυρες, βαλε μια φωνη.....
εννοειται κ ευχαριστω πολυ.θελω να δω τι θα κανει οταν μαζευτουμε καμια δεκαρια αγριοσκυλα,θα το ξαναφησει αμολα το κακιασμενο της?
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Περπατουσα στην Γερμανια με τον Δαιμονα σε μια περιοχη με αγροκτηματα Münsterland εκει τα αγροκτηματα εχουν φραχτες 60cm. ξαφνικα ανοιγει μια πορτα και βγαινει ενας σε αναπηρικο καροτσακι με ενα μποξερ τιγρε,και 2 που τον ξεπροβοδιζαν,το μποξερ βλεπει εμας και ξεφευγει απο τον τυπο πηδαει τον φραχτη εγω στα γονατα κραταω τον Δαιμονα κατω απο το στηθος και το κεφαλι το μποξερ αρχισε να τον δανγκωνει στα αυτια και τον σβερκο εγω να τρεμω απο τα νευρα μου και σε δευτερολεπτα γεμισαμε αιματα,αν αφηνα τον Δαιμονα θα ηταν το μποξερ νεκρο, αλλα τα ρεφλεξ υπευθυνοτητας δεν με αφησαν και εφοσον ειδα οτι ο τυπος ηταν σε τετοια θεση.
Τελικα του καρφωσα ενα μπουκετο στην μυτη και εφυγε κλαψουριζοντας,ο Δαιμονας εχω την αισθηση μου το κραταει ακομα,γεμισε αιματα τον πηγα πιο περα και τον καθαρισα αλλα απο τοτε εγινε πιο εχθρικος με αλλα σκυλια,ο τυπος ελεγε το σκυλι ειναι ασφαλισμενο και να παμε σε γιατρο,εγω του ειπα ας δωσει καλυτερα χρηματα σε κανενα εκπαιδευτη.
 


Gizmo

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2009
563
1
Ηρακλειο Κρητης
Καλα ηταν σε τετοια θεση και δεν ειχε εκπαιδευση τον σκυλο του , και αν αντι να ειχες παει εσυ τον ΔΑΙΜΟΝΑ βολτα τον ειχε παει κανα παιδακι ; τοτε; Καλα του το πες παντως ! :D
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Μαλλον και εγω αν δεν ειχα την τυχη να τον κραταω εκεινη την ωρα σωστα και γινοταν κατι,θα ειχα προβλημα καθοτι 1ον ξενος,2ον Φιλα,3ον το μποξερ δεν πειραξε ποτε κανενα και ανηκει σε ατομο με Ε.Α.
 


Gizmo

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2009
563
1
Ηρακλειο Κρητης
Nαι αλλα την στιγμη που χρειαστηκε η εκπαιδευση (δλδ. κατσε , ελα εδω ) η σωστη εκπαιδευση δεν την ειχε ! Βεβαια δεν ξερω εαν αυτη η κυριαρχικη συμπεριφορα δεν σταματιεται απο καμια εκπαιδευση αλλα μαλλον θα γινονταν κ:eek:λος στις εκθεσεις , σωστα;:D