Ταυτοποίηση και …Αντίχριστος


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
παιδια κλειστε ΤΩΡΑ τους υπολογιστες σας ξυλωστε ολα τα καλωδεια απο τους τοιχους και πεταξτε τις ηλεκτρικες συσκευες η τεχνολογεια του διαβολου ειναι ο ηλεκτρισμος λεει ο εθνοπατηρ λιακοπουλος και περιμενετε μεχρι το 2018 την ελευση των ελ που θα κατατρωπωσουν τους νεφελιμ,θα ανυψωσουν το εκλεκτο γενος των ανωτερων ολων Ελληνων και θα θριαμβεψουμε στο πλαι Του Πατηρ Του Ιυου και Του Αγιου Πνευματος...Αμηηηην :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ο σατανισμος φιλε μου ειναι σκοταδισμος η αρνηση του νεου και η προσκοληση στο καθιερωμενο επισης ειναι σκοταδισμος.κανε κατι λοιπον πραγματικα νεο και ψαξου μονος σου να μαθεις την αληθεια. τους σαταναδες ασε τους για τους εθνοπατερες και το χολυγουντ.
29 κατασκευαστες αστικων μυθων συνιστουν:αρνηση χρησης μικροτσιπ Αυτοι...Ξερουν...
 








George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Απο τη μέρα που οι εξωγήινοι μου έβαλαν το chip όταν με απήγαγαν νιώθω κάπως.....

Γιατί να το κρύψω άλλωστε;

Trust no one, the truth is out there
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Άθεοι, μετανοείτε!!!
Η μέρα της κρίσης πλησιάζει, χλευάζετε τώρα αλλά όταν την πύρινη ρομφαία σας κόψει τα κεφάλια, θα ειναι πια αργά, και βέβαια έχει παρενέργειες το τσιπ, εγώ έτρεχα τον σκύλο μου στους οδοντιάτρους, ξέρετε πόσα λεφτά μου στοίχισε?


Άσε το άλλο:
Μέχρι να βάλω το τσιπ, ο σκύλος μου ποτέ δεν βγήκε από δεύτερο και κάτω σε διαγωνισμό μορφολογίας, μετά το τσιπ... πάτωνε!!!
Βέβαια, ούτε πρώτο βγήκε, αλλά γι αυτό φταίει ότι εγώ δεν το πήγα. Μετά, μας καταδίκασε το τσιπ.

Ξεφορτωθείτε το Τσιπ από τον σκύλο σας εδώ και τώρα!!!
Εμφυτεύστε το Ντέηλ!!!!!
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Ηδη ειμαστε ολοι τσιπαρισμενοι!! Δεν μας εχουν εμφυτευσει το Τσιπ ακομα- αλλα τα κουβαλαμε μαζι μας εθελοντικα!!

Εκτος, αν δεν εχουμε κινιτο τηλεφωνο η καρτα Visa/Master κλπ.!

Αν κουβαλαμε μαζι μας το κινιτο- μπορει να μας παρακολουθησουν παντου-
Παραδειγμα: Οταν μπαινουμε σε μια αλλη χωρα το μηνημα : Καλος ηρθατε στην ....... - και μια συντομη ενημεροση για το πιο δικτιο ειναι συμβατο με το δικο μας!

Πληρονουμνε με καρτες- μαθαινουν τι δυνατοτητες οικονομικες εχουμε και μπορουν να τσεκαρουν την καταναλοτηκη μας συμπεριφορα. Ετσι και με τις "Καρτες Μελος" στα Supermarket.
Γινομαστε "Γυαλινοι πελατες", προβλεψιμοι!!
 


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Panos33 said:
Μερικοι που κοροιδευουν, να βαλουν πρωτα αυτη τσιπ να δουνε τη καλα ειναι και τη παρενεργιες εχει, και μετα στα σκυλια τους που δεν εχουν στομα να μηλησουν.

:shock: Τωρα εξηγουνται ολα!!!!!
Και νομιζα η χαζη πως εφταιγαν τα Ιταλικα αιματα!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Ξεφορτωθείτε το Τσιπ από τον σκύλο σας εδώ και τώρα!!!
Εμφυτεύστε το Ντέηλ!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



=D> =D> =D> =D> =D> =D>
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Gogo said:
Ξεφορτωθείτε το Τσιπ από τον σκύλο σας εδώ και τώρα!!!
Εμφυτεύστε το Ντέηλ!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



=D> =D> =D> =D> =D> =D>
Tα γνωστά σκιουράκια του Ντισνεϋ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Διαβάζοντας τόσα για το Τσιπ, μου κατέβηκε στην γκλάβα ότι αδικούμε το Ντέηλ... 8)
 




Panos33

Active Member
30 Σεπτεμβρίου 2006
41
0
Κοιταξτε ποσα ατομα,πετανε τις εξυπναδες τους,με το καλο δεν καταλαβαινουν μετα δε θελουν βρισιμο κυρια ροτιε ? γιατι ειναι του λιμανιοπυ δεν ειναι σωστοι,γιατι δε σεβοντε τη γνωμη καποιου?να που τι αποψη τους ετσι απλα.Θελουν να το παιξουν κατι ?
Η δε θελουν κυρια ροτιε αναφερωμε προσωπικα σε σας γιατι δικο σας ειναι το σαιτ ,εγω δε θα τους ανεχωμουν ετσι τοσο εγωιστες.
Σβηστο και αυτο το ποστ αν θελεις,για τους αναγνωστες σου χαλαει το επιπεδο του σαιτ.
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
το να βρισεις φιλε μου,ειναι το ευκολοτερο πραγμα στον κοσμο (οπως και το να εισαι ...χριστιανος) κι απο οτι βλεπω εισαι πολυ της ευκολιας 8)
 


Panos33

Active Member
30 Σεπτεμβρίου 2006
41
0
galazio said:
κι απο οτι βλεπω εισαι πολυ της ευκολιας 8)
Βλεπω γαλαζουλη σε τρωι η πλατη,τι ηταν παλη αυτο που πεταξες,αναλησε το καλα ,μη μηλας με υπονουμενα,πες.
Και να ξες και κατι για να νιωθης τυψεις εσυ εισε η ετοια που με χαλασες και τη πληρωσαν και οι αλλοι.
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Panos33 said:
Κοιταξτε ποσα ατομα,πετανε τις εξυπναδες τους,με το καλο δεν καταλαβαινουν μετα δε θελουν βρισιμο κυρια ροτιε ? γιατι ειναι του λιμανιοπυ δεν ειναι σωστοι,γιατι δε σεβοντε τη γνωμη καποιου?να που τι αποψη τους ετσι απλα.Θελουν να το παιξουν κατι ?
Η δε θελουν κυρια ροτιε αναφερωμε προσωπικα σε σας γιατι δικο σας ειναι το σαιτ ,εγω δε θα τους ανεχωμουν ετσι τοσο εγωιστες.
Σβηστο και αυτο το ποστ αν θελεις,για τους αναγνωστες σου χαλαει το επιπεδο του σαι.
Panos33, το Dogforum δεν είναι δικό μου, είναι όλων όσων συμμετέχουμε.
Στα υπόλοιπα ερωτήματα που θέτεις έχω απαντήσει ήδη εδώ: Είναι το Dogforum μαγαζί? και εδώ: Περί attitude…

Δουλειά της Διαχείρισης δεν είναι να κάνει συνεχώς τους διαιτητές και τους συνηγόρους και να «τραβάει τα αφτιά» των μελών!
Ο καθένας κρίνεται από τα γραφομενα του. Εάν παρ’ όλες τις συστάσεις, κάποιος εξακολουθεί να μην σέβεται τους κανονισμούς του Forum και να δημιουργεί προβλήματα, πολύ απλά διαγράφεται.
 




amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Panos33, σε έβρισε κανείς?
Σου απαγόρευσε κανείς να πιστεύεις σε ότι θέλεις?
Εσύ γιατί θέλεις να μας απαγορεύσεις να διαφωνούμε μαζί σου?
Σε ενοχλεί που γελάμε με το θέμα, τι θα έπρεπε να κάνουμε, να μιλήσουμε μαζί σου για χριστιανισμό?

Πήγαινε στο εκκλησία.τζιαρ, και συζήτατο όσο θέλεις... Σε λάθος χώρο διάλεξες να συζητήσεις τις θρησκευτικές σου πεποιθήσεις. Εαν νομίζεις ότι δεν θα σε ειρωνευτούμε που προσπαθείς να προπαγανδίσεις τον σκοταδισμό εδώ μέσα, κάνεις λάθος.

Εαν θεωρείς ότι αξίζει να μας βρίσεις γι αυτό, τράβα ξαναδιάβασε το ευαγγέλιο, να μας πεις σε ποιό εδάφιο γράφει ότι είναι θεάρεστο να βρίζεις...
 




despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
ρε παιδια την αποψη του ειπε ο ανθρωπος κ τον φαγατε.....στην τελικη οποιος εχει αντιθετη αποψη ας την εκφρασει αλλα οχι με ειρωνιες δεν ειναι σωστο!
δεν μας κανει πιο εξυπνους η ανωτερους τετοια συμπεριφορα.:)