Τα σκυλιά που (δεν) έχουμε ...


theodor77

Member
6 Νοεμβρίου 2009
20
0
Thessaloniki
Εγω για ενα σκυλο μονο εχω πολυ αποθυμενο , αλλα και παλι πολυ δυσκολα θα μπορουσα να τον παρω.
Ποιος αλλος βεβαια θα ειναι απο τον Μεγαλο Δανο σε μπλε χρωμα .
Προς το παρων μεγαλωνο 3 κουταβια . ( 2 rot και ενα Labrador ) και τα 3 ημιαιμα , το lamb απο το δρομο .
 


puppies

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2009
51
0
εγώ ήθελα πάντα ένα τσόου-τσόου αλλά μένω σε διαμέρισμα και η τρίχα του είναι απερίγραπτη.
:p
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
λοιπον εγω το σκυλι που εχω αποθιμενο ειναι ενα ροτβαιλερ..οι λογοι για τους οποιους δεν το παιρνω ειναι προφανεις..ειμαι 50 κιλα με το ζορι φοιτιτρια αρα λιγα τα χρηματα για φαγητο και μενω και σε δυαρι..θεωρειται οτι παρ'ολα αυτα θα μπορουσα να παρω????:D:D:D:Dε θελω καποιον να με προστατευει ρε παιδι μου...α και ενας αλλος λογος για τον οποιο δεν μπορω να το παρω ειναι οτι απαξ και μεγαλωσει φοβαμαι μη με πηδηξει και μενα με το συμπαθιο:D:D:D:Dλοιπον??ακουω γνωμες..:):)
 






foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Αν πιστέυεις αυτούς που σου λένε ότι θα σε Γ@#$%^ ο σκύλος τότε μάλλον δεν κάνεις για τέτοιο σκύλο...
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
Αν πιστέυεις αυτούς που σου λένε ότι θα σε Γ@#$%^ ο σκύλος τότε μάλλον δεν κάνεις για τέτοιο σκύλο...
ε μα γιατι??το λενε γιατι ειμαι αδυνατη και δεν ειμαι αυστηρη σαν προσωπικοτητα...εχει καποια σημασια αυτο??
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Ελπίζω να αστειεύεσαι.
Αν ναι, ευθυμήσαμε κι απόψε...
Αν όχι, να το κοιτάξεις, διότι μπορεί να είναι σοβαρό.
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
Ελπίζω να αστειεύεσαι.
Αν ναι, ευθυμήσαμε κι απόψε...
Αν όχι, να το κοιτάξεις, διότι μπορεί να είναι σοβαρό.
αν δεν ασειευομουν δεν θα ειχα κλεισει γιορκσαιρ.......αλλα θελω τρελα ενα ροτακι...δεν ειμαι καλα το ξερω αλλα τι να κανω??κανεις ψυχιατρος εδω??
 


rottaki

Well-Known Member
4 Αυγούστου 2008
603
1
Κέρκυρα
Γιορκσαιρ?????

Ξεχασέ το, γι'αυτό που φοβάσαι είναι πολύ επικύνδινο, θεωρέιται ο Γκουσγκούνης των σκύλων!!!!!:paja1:
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
Γιορκσαιρ?????

Ξεχασέ το, γι'αυτό που φοβάσαι είναι πολύ επικύνδινο, θεωρέιται ο Γκουσγκούνης των σκύλων!!!!!:paja1:
:paja1::paja1::xD::xD::xD:αν χωρισω παντως θα παρω..δυο σε ενα και φυλακας και...να'σαι καλα γελασα νυχτιατικα..
εννοειται οτι εκανα πλακα πως θα μπορουσα να παρω..δεν θα μπορουσα ποτε να παρω δεν εχω τα προσοντα και το ξερω δεν ειμαι φαντασμενη...γιορκακι μικρουλη ζουζουνιαρικο χαριτωμενο τριχωτο για κοκκαλακια και φουθτανακια και λοζ βλακακια.:p:p:p