Τα σκυλο-events του Σαββατοκύριακου




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Α, τόσο βόρειοι...
Ε, τότε νομίζω ότι μπορείτε να εξαιρεθείτε της παρατήρησης... :p
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Τέλειες οι φωτό, τέλεια και τα σκυλόπουλα (αλλά και η ταβέρνα που σας δέχτηκε με τόσα σκυλιά!).
Τι να πρωτοσχολιάσω... Αγαπημένα για μένα:

Η Tiny που έχει τη μούρη του σπιτόσκυλου πια
Ο Σωτηράκη πύραυλος
Ο μπόμπιρας που του φτάνει ο Λέων ως τη μασχάλη και έχει πάρει μια φάτσα απόλαυσης χαϊδεύοντας τον
Ο ιπτάμενος Γκογκόλ που αφήνει και απόνερα πίσω του
Οι αδέποτες μακρυνές ξαδέρφες του Dexter που όχι μόνο επιβίωσαν, αλλά νομίζω ότι φαίνονται και καλύτερα από πέρυσι
Τα πλατσουρίσματα της... θείας Νατάσας
Το τσιουάουα που κοντεύει να βουλιάξει στα φύκια
Ο Λέων που είναι ορεινός μεν, αλλά έχει ξαπλάρει στα νερά σαν μπάρμπας σε ιαματικά λουτρά και το ευχαριστιέται κιόλας

Μπράβο, μπράβο που περάσατε ωραία και που βγάλατε και τόσες φωτό για να μας μεταφέρετε κι εμάς εκεί! :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Κοπελλιά άσε, γιατί η μεγαλύτερη καμπάνα χτυπάει για σένα. ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ; :)
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Ε... Σπίτι μου. :oops: :(
Μετανιώνοντας τελευταία στιγμή για την απόφασή μου να πάρω μόνο τη Nelly μαζί και να αφήσω τον Dexter να περιμένει πάλι σαν τον ψωριάρη να μας περιμένει, ειδικά με δεδομένο ότι την ίδια μέρα περίμενα και τον φιλοξενούμενο.
Είπα να μην του κάνω όλα τα καψόνια μαζεμένα του κακομοίρη, οπότε έμεινα πίσω για να περάσω όλη τη μέρα και με τους δυο.

Next time! :)
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Ειρήνη έχεις δίκιο σε όλα, λες και ήσουν εκεί. Η Νατάσσα έγινε παπί, μόνο που δε μπήκε κι αυτή να πιάσει το μπαλάκι. Οι ξαδέρφες του Ντέξτερ θεές, με δυσκολία αφήσαμε φεύγοντας τη μερλίτσα. Η Tiny πλέον μια κυρία του σπιτιού. Ο Σωτήρης πανταχού παρών. Όσο για το Λέων, ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα, ιαματικά λουτρά. Καθόταν ακούνητος μέσα πολύ ώρα κι απολάμβανε.

Ακολουθούν τα καμώματα του ατρόμητου Γκογκόλ στους Ε.Π. και πλατσουρίσματα.

[video=youtube;8Kthbxl3mts]http://www.youtube.com/watch?v=8Kthbxl3mts[/video]
 






Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Τι κατάντια είναι αυτά!!:rolleyes:

Δεν ντρέπεστε λέω εγω που αφήνετε τα τσοπανόσκυλα να παιζουν και να πλατσουρίζουν εκτός αγέλης...

Γρήγορα στη αγέλη τους και στο κοπάδι τους:D

Πέρα από την πλάκα, όταν βλέπω τις φωτο σας και τα βιντεακια ζηλεύω