Τα σκυλο-events του Σαββατοκύριακου


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Είπαμε να εκμεταλευτούμε το ΣΚ και να εκδράμουμε αυτή την Κυριακή στο Σχοινιά, όσο είναι ακομα καιρός πριν κατεβουν τα πλήθη για τα μπάνια του λαού..... όποιος θέλει, έρχεται. Λέμε μετά να κάτσουμε και για κανα μεζέ.

Για την ωρα δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα 100% αλλά ή 11 ή 12 θα είναι.

Edit: H ωρα αποφασίστηκε τελικά να είναι 12:30!

Σημείο συνάντησης:

http://maps.google.com/maps?f=d&sour...,0.359459&z=12

Και σε λεπτομέρεια:

http://maps.google.com/maps?f=d&sour...44932&t=h&z=15

Βασικά είναι στο τέλος τέλος της παραλίας, οπότε παρκάρουμε και πάμε βολτίτσα με τα πόδια προς τα πίσω (πευκοδασος ή παραλία ανάλογα με τα κέφια). Εχουμε μεγαλύτερες πιθανότητες να μην έχει κόσμο, γιατι είναι σχετικά μακριά απο τα καφέ......

Προς το παρόν είμαστε μέσα οι εξής:

Kopritis
Xotikouli
Natassa
ΤΑRΑ
E-va
Tricky
Mareco
Katerina K.
Noela (πιθανότατα...)

Επίσης, κάποιοι απο μας λέμε το Σάββατο το απόγευμα να πάμε επίσκεψη στο Καταφύγιο Φαζού (κοντά στο Μαρκόπουλο), να βγάλουμε βόλτα κανα σκυλάκι και γενικά να δούμε πως μπορούμε να βοηθησουμε, γιατι τραβάνε ζόρια οι άνρθωποι αυτή την εποχή. Οποιος θέλει να έρθει μαζι ας μου στείλει ΠΜ με το κινητό του για περαιτέρω λεπτομέρειες (που όμως δεν έχουν αποφασιστεί ακόμα!:D ).
 
Last edited:


E-va

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2009
434
0
Αχαρνές
Τέλεια! Σκυλοασχολίες στο φουλ!

Για την Κυριακή είμαστε μέσα!
Για το Σάββατο θέλω να έρθω στο καταφύγιο αλλά δεν γνωρίζω αν θα δουλεύω. Θά μάθω όμως στα σίγουρα σήμερα προς το απόγευμα.
(εχω να δώσω και κάτι στα σκυλούνια)

Πηγή, θα σου στείλω πμ
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
για την επόμενη Κυριακή πάντως μην κανονίσετε τίποτα... Ολοι στην έκθεση του Ομιλου Ριτρίβερ
 




Tricky

Well-Known Member
20 Ιουλίου 2008
2.014
294
Προς το παρόν είμαστε μέσα οι εξής:

Kopritis
Xotikouli
Natassa
ΤΑRΑ
E-va
Tricky
Mareco
Katerina K.
Noela (πιθανότατα...)
Ξαφνικα , νιωθω gay που παει βολτα με τις φιλες του :D:p

Εγω θα ερθω με ενα σκυλο οποτε μπορω να παρω μαζι μου καποιον με το σκυλο του.
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Ξαφνικα , νιωθω gay που παει βολτα με τις φιλες του :D:p

Εγω θα ερθω με ενα σκυλο οποτε μπορω να παρω μαζι μου καποιον με το σκυλο του.
XAXAXA...... γιατί ρε, σου κακοπεφτει να βγαινεις με 8 γυναικες??? (να πας να δεις αυτό το έργο)

Εχεις πάντως κάποιες πιθανότητες να εμφανιστεί κι ο Νίκος, και φαντάζομαι οτι κάποιες απο τις κυρίες δεν θα έρθουν ασυνόδευτες....

Οσο για το σκύλο, φερε ρε συ και τα δυο και σου κρατάω εγώ το ένα (την Τiny, γιατι ο Boogie σπρώχνει πολύ! )
 


Tricky

Well-Known Member
20 Ιουλίου 2008
2.014
294
Οσο για το σκύλο, φερε ρε συ και τα δυο και σου κρατάω εγώ το ένα (την Τiny, γιατι ο Boogie σπρώχνει πολύ! )
Πηγα προχθες την Tiny στη θαλασσα και την ειχα με λουρι ...η κακομοιρα ενθουσιαστηκε και ηθελε να βουτηξει (μαλλον εβλεπε πρωτη φορα στη ζωη της θαλασσα) ...μπηκε μεσα μεχρι την κοιλια (οσο της επετρεπε το λουρι).

Μεθαυριο που θα ειμαστε παρεα , θα την λυσω να βουτηξει ...οποτε θελω να εχω το νου μου μονο σε αυτην.Ο χοντρος θα κατσει σπιτι να φυλαει τα ασημικα ...
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
ΟΚ, οπως νομίζεις, εσύ ξέρεις..... αλλά αμάν ρε παιδί μου η Tiny με τα ταλέντα της.... μια σκαρφαλώνει, μια πηδάει, μια κολυμπάει..... σε τσίρκο έπρεπε να το δώσουμε αυτό το σκυλί.....
 




Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
χαχα γυναικοπαρέα στο φουλ!! Tricky, τυχερούλη :D:D

Τα λέμε εκεί παίδες!! :)

Πηγή, να πούμε στις 12:30 να βρεθούμε εκεί, Σχοινιά, με όλους;
Γιατί έχουμε κ παραλαβές να κάνουμε ... ;)
Για το φαγητό μετά, μάλλον καλό θα'ταν να πάρουμε ψάθες κ να το κάνουμε στιλ πικ-νικ, γιατί με τόσα σκυλιά χλομό να πάμε σε ταβέρνα.
Φέρτε κ κανά μαγιό/σορτς, να πλατσουρίσουμε με τα μικρά μας :):p:D:)


Εγώ το Σάββατο θα μπορώ για το καταφύγιο μετά τις 3-4, οπότε θα περάσω αν είναι.;)

Φιλιάαα:)
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Λοιπον, η ώρα έγινε 12:30 για την Κυριακή.

Ναι, φερτε ψάθες να κάτσουμε και θα μπορούμε να παραγγείλουμε απο τα γύρω ταβερνεία μεζεδες και ποτάκια και να κάτσουμε στην παραλία αν δε μας θέλουν στην "αυλή" τους με τόσα σκυλιά.

Για το καταφύγιο, δεν έχω συνεννοηθεί ακόμα με τη Μαριάνθη, αλλά θα μιλήσουμε σήμερα και θα ενημερώσω.
 




Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Ζηλεύω......και εγώ θέλω να έρθω αλλά δεν μπορώ γιατί έχω να πάω σε γενέθλια. Κρίμα. Ελπίζω να κανονίσετε και για την επόμενη Κυριακή για να έρθουμε και εμέις.
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Να ενημερώσω όσους ηθελαν να έρθουν στο καταφύγιο οτι είναι άκυρο γι'αυτό το Σαββατο (εχουν κανονίσει κάτι άλλο οι άνθρωποι εκεί). Θα το προσπαθήσουμε το επόμενο ΣΚ με καλύτερη οργανωση!

Ισχύουν όλα κανονικά για την Κυριακή για το Σχοινιά, μη μπερδευτείτε! :)
 




TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Προέκυψε κάτι και δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε. Είμαι σίγουρη ότι θα περάσετε σούπερ ........αναμένω φωτογραφίες!!!!:):)
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Δυστυχως και γω είμαι out...Αύριο στις 12 θα έρθουν 2 για να δούνε τις κοπελες μου...
Εύχομαι να τους εγκρίνω...και να ειναι τυχερες οι μικρούλες...!!!
wish them luck!!!!!
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Κι εμείς δεν θα έρθουμε - σήμερα αγόρασα επιτέλους το κουνελόσυρμα για να οχυρώσω τα μπαλκόνια για το κουτάβι και μάλλον θα μου φάει όλη τη μέρα για να το βάλω.