Τι ρατσα ειναι;;




d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Καλημέρα, και καλώς ήρθες. Που να σου λένε τώρα τι ράτσα είσαι.. Να φανταστείς έρχομαι από το νήμα "Εκτροφή για το καλό της φυλής (ράτσας) - τι σημαίνει". Εδώ καλά καλά για τα καθαρόαιμα δεν μπορούν πλέον να απαντήσουν μετά βεβαιότητας τι ράτσα είναι.. Δε ξέρω αν φέρνει σε κάποια ράτσα.. Δεν είμαι και γνώστης, αλλά μάλλον για τη ράτσα "φάτσα" μου κάνει. Εναλλακτικά, προτίμησε τον όρο πολύαιμος από το ημίραιμος. Αν ήταν κάποιας γνώστης ράτσας θα το γνώριζες υποθέτω. Πως το απέκτησες; Πες δυο λόγια.. Για κείνο, για σένα, για σας.. Βάλε και καμιά παραπάνω φωτογραφία.. πες μας το όνομά του.. Το όνομα του προφίλ σου, πως το εμπνεύστηκες;
 
Last edited:


Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
κακο? Που ειναι το κακο στο να μην ξερεις την ρατσα?
Καλως ηρθες παντως και να τον χαιρεσαι οτι και να ναι!
Πως τον απεκτησες? Μιλα μας γ αυτον ντε!
 










dogie_fighter

New Member
10 Μαϊου 2014
4
0
41
Λοιπον δεν τον εχω εδω τον εχω στην Αλβανια τον εδωσε στον παππου μου ενα γειτονας απο νεογεννητο.το ονομα ειναι Spike.Παντως και το πρωι μολις ξυπναει εχει μια ορεξη για παιχνιδια και χαδια και μολις τον λυνουμε θα τρεξει σχεδον ολο την εκταση του σπιτιου θα ανεβει σε ενα λοφακι και μετα θα γυρισει και θα με γλιφει :p.Και οριστε και μερικες αλλες φωτογραφιες ;)
 

Attachments







d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Προφανώς :)
Με τα δίκια σου.. είναι κι αυτό το nickname που βγάζει μάτι.. Κρίμα.. και πάνω που ετοιμαζόμουν να πω ότι μου μοιάζε για τη ράτσα "Alain Delon", ή Ελληνιστί "Άλλα 'ντ' Άλλων"
 


dogie_fighter

New Member
10 Μαϊου 2014
4
0
41
Αυτο λεω τοσο καιρο αλλα επειδη εφηνουν και την πορτα ανοιχτη φευγει και το σκαει μετα πρεπει να ψαχνουμε αλλα εχω εναντιοθει πολλες φορες!!!:sick:
 








rogerF

Well-Known Member
4 Μαϊου 2014
257
74
Λάρισα
Κι εμενα το μάτι μου πιο πολυ για golden παει ... Αλλα το σκυλί θέλει και εκτόνωση !
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.929
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95