Τι σας εκνευρίζει στο σκύλο σας;


io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Βρε οσο και να βαζεις το κολλημα ειναι κολλημα!
η Froggy περα απο το οτι μου κλεβει και φυσικα καταστρεψει τις χειμωνιατικες παντοφλες μου εχει αρχισει και κλεβει καλτσες και εσωρουχα απο την απλωστρα (μαζι με τα μανταλακια εννοειται)
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Κουνάει πολύ την ουρά της!
Το καλοκαίρι δεν με πείραζε γιατί είχα και φυσικό ανεμιστήρα αλλά τώρα κρύωσε ο καιρός και κρυώνω. Πως να την σοβαρέψω για να μην την κουνάει;
Να συμπληρώσω και εγώ,ότι την κοπανάει παντού εκείνη δε καταλαβαίνει αλλά εμάς:
1.μας ξυπνάει,γιατί την χτυπάει στην ντουλάπα και την μπαλκονόπορτα
2.μας ρίχνει τον καφέ
3.εκεί που κάθεσαι ξάπλα στον καναπέ,μπορεί εύκολα να την βρεις στο προσωπό σου.
Επίσης με εκνευρίζει,όταν έχω σκουπίσει τα χαλιά του σπιτιού και εκείνη την ώρα που μαζεύω την σκούπα
ή πάει και κυλιέται ακριβώς μπροστά μου ή απλά τινάζεται το κορίτσι μου!!!!:rolleyes:#-o
 






lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
ε νταξη....milva γελα γελα!!!!σιγουρα το ζωο ειναι κρυωμενο κ φροντιζει για την αναρρωση του!!!!!πριν λιγο μπηκα στο δωματιο κ τον επιασα στο τσακ με το κουτι του ροναλ!με το που ανοιξα την πορτα,τον βλεπω τιναζεται πανω κ λεω κατι εχει αυτο εκει....παω κ τον ειδα να το εχει σε θεση μαχης,ελαφρως σκισμενο....παναγια μου!!!!!!!!!!!!
 




lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
αυτο μας βρηκε τωρα !!!κ ευτυχως δεν ειχα κανα κουτι κοντρεξ-κομτρεξ,πως λεγονται τα πρασσινα που σε νταγκλιαζουν???να γινει ο καπονε ,μαστουρονε!
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
Χαχαχαχα! Μην το γελάς! Εδω μέσα έχουμε ένα σωρό αντιισταμινικά λόγω αλλεργιών. Σκέφτεσαι να έχουν ωραία γεύση??? Ευτυχώς δν έχει τέτοιες τάσεις. Ακόμα... Κ συ καλέ προσοχή στα φάρμακα! Που τα ξετρυπώνει ο διαολής???
 




lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
χεχεχε!δεν τα κρυβω!τα εχω διπλα απο το κρεβατι μου ,για να ντοπαρομαι τα βραδυα!ε βρηκε ευκαιρια,σου λεει ,καλα το βλεπω μετα το αφεντικο,κατσε να δοκιμασω κ εγω κ τα πηρε!
 


Jas

Member
30 Οκτωβρίου 2011
14
0
Τελειώνουμε το παιχνίδι,και οι δυο κουρασμενοι,και οπω παω να μπω μεσα,ο ροκυ μου γρυλιζει και σηκωνει χειλος για να ξανα βγω!Εγω βεβαια τον αγνοω και σταματαει.
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Εμένα με εκνευρίζει όταν βάζω ηλεκτρική σκούπα στο σπίτι (πολλες τρίχες, μαδάει) και μόλις τελειώσω και λέω ''ουφ τελείωσα'',ερχεται φουριόζος στο σαλόνι και τινάζεται μεγαλόπρεπα!!! Ο θρασύτατος!!!!!:mad:
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Αμ το άλλο? ενα,ενα τα θυμάμαι! Στη βόλτα έχει μανία ότι χαρτί βρίσκει στο δρόμο να θέλει να το φάει.Ουτε οδοκαθαριστής να ήταν!
Για να μη πω όταν βρίσκει κακά γάτας.....
Τι διαστροφή είναι αυτή,με το τελευταίο δε μπορώ να καταλάβω!
Ευτυχώς τισ περισσότερς φορές τον σταματάω,αλλά όταν δεν τον προλαβαίνω και τη κάνει τη μλκ του, μου τη δίνει.και μετά με κοιτάει σα να λέει,
όχι που θα τάφηνα!!!!!
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
Mε νευριάζει που όταν φιλοξενούμε σκύλο φίλου -όπως απόψε το μαυροκούταβο- είναι στριμμένη κ δν θέλει να το πλησιάζει. Αν πάμε βόλτα, είναι φίλος της. Σπίτι ούτε που να τον δει! Κ είναι τόσο καλός κ χαζοβιόλης μωρεεε!
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
μολις πριν λιγο μου τσαλακωσε κ εναν στυλο με υγρο μελανι μεσα.....κοκκινο.....αιματα παντου!στο πατωμα,στο κινητο,στο τηλεκοντρολ,στο μπλουζακι,τον καναπε........γιατι θεε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


αυτες τις μερες ειμαι αρρωστος κ δεν την παλευω για μεγαλες βολτες....εχει σκυλοβαρεθει το ζωο σιγουρα,για αυτο τα κανει αυτα....αλλα μου την σπαει!!!!!!!!!!!!
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
μολις πριν λιγο μου τσαλακωσε κ εναν στυλο με υγρο μελανι μεσα.....κοκκινο.....αιματα παντου!στο πατωμα,στο κινητο,στο τηλεκοντρολ,στο μπλουζακι,τον καναπε........γιατι θεε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
κι εσύ κάθεσαι κ γραφεις εδω....Δεν την παλεύεις,ε;